ZÁPAS
13.10.18 | 1. kolo kval. | Eden Silva | Emeline Dartron | 6-3, 6-0 | Joue Les | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Eden Silva | Emeline Dartron | |
1. podání % | 25/42 (60%) | 24/57 (42%) |
Vyhrané body z 1.podání | 14/25 (56%) | 13/24 (54%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/17 (76%) | 10/33 (30%) |
Vyhrané break-bally | 6/13 (46%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 34/57 (60%) | 15/42 (36%) |
Vyhrané body celkem | 61/99 (62%) | 38/99 (38%) |
Dvojchyby | 0 | 8 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Eden Silva | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Emeline Dartron | |
0-2 | Emeline Dartron | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
0-3 | Emeline Dartron | |
0-0, 40-15[BP] | ||
Eden Silva | 1-3 | |
Eden Silva | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Emeline Dartron | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Eden Silva | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Emeline Dartron | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Emeline Dartron | |
0-0, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
1-0 | Emeline Dartron | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Eden Silva | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Emeline Dartron | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Eden Silva | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-0 | Emeline Dartron | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Eden Silva vs. Emeline Dartron - Vzájemné zápasy
13.10.18 | 1. kolo kval. | Eden Silva | Emeline Dartron | 6-3, 6-0 | detail zápasu | Joue Les | tvrdý I. |
Eden Silva form & Emeline Dartron form
Eden Silva - poslední zápasy
W75 Croissy - tvrdý I. | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Carmen Corley | 3-2, - Eden Silva - skreč | detail zápasu | |
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Silvia Ambrosio | 6-75, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Noka Juric | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Freya Christie | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60+H Calgary - tvrdý I. | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Jamie Loeb | 6-4, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Martyna Ostrzygalo | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Edmonton - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Kylie Mckenzie | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Toronto - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Marina Stakusic | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Saguenay - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Victoria Mboko | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Olivia Gadecki | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Ines Ibbou | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Anouk Koevermans | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Carla Tomai | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santarem - tvrdý | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Katy Dunne | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Sonay Kartal | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Sara Daavettila | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Pemra Ozgen | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Fangran Tian | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W80 Brasilia - tvrdý | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Laura Pigossi | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Feira - tvrdý | ||||
04.08.23 semifinále | vs. Jana Kolodynska | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.08.23 čtvrtfinále | vs. Raveena Kingsley | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Rebeca Pereira | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Julia Riera | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Emeline Dartron - poslední zápasy
W75 Croissy - tvrdý I. | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Alexandra Eala | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
17.03.24 finále | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Cristina Diaz Adrover | 0-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Nikol Rivkin | 4-6, 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Arina Bulatova | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Raluca Georgiana Serban | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Le - tvrdý | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Maddalena Giordano | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Petit - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Sarah Iliev | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Valery Gynina | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
17.12.23 finále | vs. Valeriya Strakhova | 4-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
15.12.23 semifinále | vs. Sada Nahimana | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
15.12.23 čtvrtfinále | vs. Martina Colmegna | 7-64, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
13.12.23 2. kolo | vs. Fanny Ostlund | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
11.12.23 1. kolo | vs. Lena Papadakis | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Celine Naef | 6-2, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.12.23 kvalifik. | vs. Anastasiya Soboleva | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Leolia Jeanjean | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Irina Ramialison | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Mallaurie Noel | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Veronika Podrez | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Alison Van Uytvanck | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Selina Dal | 6-0, 6-74, 6-1 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Magali Kempen | 7-62, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Biarritz - antuka | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Margaux Rouvroy | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 7-65, 6-3 | detail zápasu |