INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Vasilisa Aponasenko vs. Draginja Vukovic - Vzájemné zápasy
11.10.18 | 2. kolo | Draginja Vukovic | Vasilisa Aponasenko | 6-4, 6-1 | detail zápasu | Antalya | tvrdý |
Vasilisa Aponasenko form & Draginja Vukovic form
Vasilisa Aponasenko - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Nicole Fossa Huergo | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.12.19 1. kolo | vs. Federica Prati | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.12.19 kvalifik. | vs. Nika Novikova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.12.19 kvalifik. | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Alessia Truden | 6-1, 1-0, Alessia Truden - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
19.11.19 1. kolo | vs. Shiho Akita | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Ipek Oz | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Viktoriia Dema | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
29.10.19 1. kolo | vs. Mira Antonitsch | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Vladislava Petrovskaia | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Santarem - tvrdý | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.09.19 1. kolo | vs. Carmen Garcia Lavado | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Batumi - tvrdý | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Ani Amiraghyan | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Moscow - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Daria Soldatova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Andrea Agostina Farulla Di Palma | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Paula Arias Manjon | 0-6, 6-4, 6-72 | detail zápasu | |
W15 Montemor - tvrdý | ||||
30.05.19 2. kolo | vs. Bojana Klincov | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
29.05.19 1. kolo | vs. Ana Filipa Santos | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cantanhede - koberec | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Lisa Ponomar | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.05.19 1. kolo | vs. Sara Lanca | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Hanna Sokal | 1-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
01.05.19 1. kolo | vs. Anastasia Kuprina | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.04.19 1. kolo | vs. Irina Cantos Siemers | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.04.19 2. kolo | vs. Nika Radisic | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.04.19 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.03.19 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
20.12.18 1. kolo | vs. Dia Evtimova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
11.12.18 1. kolo | vs. Lisa Zaar | 1-6, 6-75 | detail zápasu |
Draginja Vukovic - poslední zápasy
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Mila Masic | 2-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Hana Djedovic | 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
12.09.23 kvalifik. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 2-6, 6-1, 3-10 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Noa Krznaric | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Anja Stankovic | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Jovana Grujic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Valerija Maija Kargina | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Mariia Maksimova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
27.06.23 kvalifik. | vs. Mana Kawamura | 2-5, - Draginja Vukovic - skreč | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Fatma Idrizovic | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
22.06.23 1. kolo | vs. Michaela Laki | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.06.23 kvalifik. | vs. Kristina Samardzic (GER) | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
20.06.23 2. kolo kval. | vs. Petra Konjikusic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
31.05.22 1. kolo | vs. Galateia Mesochoritou | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.05.22 1. kolo | vs. Iveta Dapkute | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.05.22 1. kolo | vs. Angelina Wirges | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
12.05.22 2. kolo | vs. Eleni Christofi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.05.22 1. kolo | vs. Francesca Dell'Edera | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
13.04.22 1. kolo | vs. Ana Grubor | 0-4, - Draginja Vukovic - skreč | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.11.21 1. kolo | vs. Radka Zelnickova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Beatris Spasova | 3-4, - Draginja Vukovic - skreč | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
09.11.21 1. kolo | vs. Hwiwon Wi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
02.11.21 1. kolo | vs. Mariia Bergen | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
17.08.21 kvalifik. | vs. Tara Wurth | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.08.21 2. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Simona Deletic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Belgrade - antuka | ||||
27.07.21 1. kolo | vs. Jessika Ponchet | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
06.07.21 1. kolo | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 3-6 | detail zápasu |