ZÁPAS
11.07.19 | 2. kolo | Dominique Schaefer | Romina Ccuno | 6-2, 6-0 | W15 Lima | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Dominique Schaefer | Romina Ccuno | |
1. podání % | 31/45 (69%) | 20/41 (49%) |
Vyhrané body z 1.podání | 22/31 (71%) | 10/20 (50%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/14 (71%) | 5/21 (24%) |
Vyhrané body z returnu | 26/41 (63%) | 13/45 (29%) |
Vyhrané body celkem | 58/86 (67%) | 28/86 (33%) |
Dvojchyby | 1 | 5 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
2-1 | Romina Ccuno | |
0-0, 15-0 | ||
Dominique Schaefer | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Romina Ccuno | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dominique Schaefer | 5-1 | |
0-0 | ||
5-2 | Romina Ccuno | |
0-0, 15-0 | ||
6-2 |
2 | ||
Dominique Schaefer | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Romina Ccuno | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Dominique Schaefer | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
3-0 | Romina Ccuno | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dominique Schaefer | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
5-0 | Romina Ccuno | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], A-40[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Dominique Schaefer vs. Romina Ccuno - Vzájemné zápasy
11.07.19 | 2. kolo | Dominique Schaefer | Romina Ccuno | 6-2, 6-0 | detail zápasu | W15 Lima | antuka |
Dominique Schaefer form & Romina Ccuno form
Dominique Schaefer - poslední zápasy
W15 Cancun - tvrdý | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Maria Navarro Oliva | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
11.03.20 1. kolo | vs. Paige Cline | 7-63, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Emma Davis | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Celia Cervino Ruiz | 2-5, - Dominique Schaefer - skreč | detail zápasu | |
26.11.19 1. kolo | vs. Eline Audenaert | 5-7, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Darya Astakhova | 2-6, - Dominique Schaefer - skreč | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
12.11.19 1. kolo | vs. Iva Primorac | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Austin - tvrdý | ||||
25.10.19 čtvrtfinále | vs. Bianca Turati | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.10.19 2. kolo | vs. Madison Appel | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Alicia Herrero Linana | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Waco - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Catherine Harrison | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.10.19 kvalifik. | vs. Angela Kulikov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Lilian Poling | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Ashlyn Krueger | 2-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
W25 Claremont - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Katie Swan | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.10.19 2. kolo kval. | vs. Steffi Carruthers | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
08.10.19 kvalifik. | vs. Kylie Mckenzie | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Norman - tvrdý | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Anna Turati | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Guayaquil - antuka | ||||
20.08.19 1. kolo | vs. Emily Fanning | 2-6, 6-77 | detail zápasu | |
W25 Guayaquil - antuka | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Lima - antuka | ||||
13.07.19 semifinále | vs. Catalina Pella | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
12.07.19 čtvrtfinále | vs. Camila Soares | 6-2, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
11.07.19 2. kolo | vs. Romina Ccuno | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
09.07.19 1. kolo | vs. Alexa Pitt | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Denver - tvrdý | ||||
20.06.19 2. kolo | vs. Sanaz Marand | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.06.19 1. kolo | vs. Nika Kukharchuk | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
18.06.19 kvalifik. | vs. Brynn Boren | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Bethany - antuka | ||||
05.06.19 1. kolo | vs. Sanaz Marand | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.06.19 1. kolo kval. | vs. Fiona Crawley | 6-2, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
05.06.19 kvalifik. | vs. Joelle Kissell | 6-3, 2-6, 10-4 | detail zápasu |
Romina Ccuno - poslední zápasy
W50 Sao - antuka | ||||
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Wakana Sonobe | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
22.01.24 1. kolo | vs. Luiza Fullana | 1-6, 6-4, 6-75 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-2, 2-6, 1-4, - Romina Ccuno - skreč | detail zápasu | |
W60 Vacaria - antuka | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Solana Sierra | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.12.23 kvalifik. | vs. Maria Luisa Oliveira | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
04.12.23 kvalifik. | vs. Varvara Lepchenko | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Mendoza - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Solana Sierra | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Lara Diaz Zayas | 7-610, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Lujan - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Lima - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Leticia Garcia Vidal | 7-5, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Michela Castro Zunino | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Arequipa - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Jana Kolodynska | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Junin - antuka | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Maria Florencia Urrutia | 2-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Bragado - antuka | ||||
28.07.23 čtvrtfinále | vs. Victoria Rodriguez | 1-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Josefina Estevez | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Rosario - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Sol Ailin Larraya Guidi | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Buenos - antuka | ||||
25.06.23 finále | vs. Mell Elizabeth Reasco Gonzalez | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.06.23 semifinále | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
23.06.23 čtvrtfinále | vs. Michela Castro Zunino | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Leyla Fiorella Britez Risso | 6-3, 4-6, 7-64 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Nicole Poj | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Guayaquil - antuka | ||||
26.04.23 2. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.04.23 1. kolo | vs. Marines Holguin | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Guayaquil - antuka | ||||
19.04.23 2. kolo | vs. Francesca Jones | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.04.23 1. kolo | vs. Lourdes Ayala | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Billie Jean - antuka | ||||
14.04.23 | vs. Julia Riera | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.04.23 | vs. Daniela Seguel | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Sopo - antuka | ||||
28.03.23 kvalifik. | vs. Jazmin Ortenzi | 6-2, 1-6, 4-10 | detail zápasu |