ZÁPAS
27.11.17 | 1. kolo | Dominique Schaefer | Duda Ewa | 6-0, 6-1 | Manta | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Dominique Schaefer | Duda Ewa | |
1. podání % | 23/41 (56%) | 15/30 (50%) |
Vyhrané body z 1.podání | 18/23 (78%) | 5/15 (33%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/18 (56%) | 1/15 (7%) |
Vyhrané break-bally | 6/8 (75%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 24/30 (80%) | 13/41 (32%) |
Vyhrané body celkem | 52/71 (73%) | 19/71 (27%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Poľsko
11.03.98, 26 Let
11.03.98, 26 Let
Dominique Schaefer vs. Duda Ewa - Vzájemné zápasy
27.11.17 | 1. kolo | Dominique Schaefer | Duda Ewa | 6-0, 6-1 | detail zápasu | Manta | tvrdý |
Dominique Schaefer form & Duda Ewa form
Dominique Schaefer - poslední zápasy
W15 Cancun - tvrdý | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Maria Navarro Oliva | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
11.03.20 1. kolo | vs. Paige Cline | 7-63, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Emma Davis | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Celia Cervino Ruiz | 2-5, - Dominique Schaefer - skreč | detail zápasu | |
26.11.19 1. kolo | vs. Eline Audenaert | 5-7, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Darya Astakhova | 2-6, - Dominique Schaefer - skreč | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
12.11.19 1. kolo | vs. Iva Primorac | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Austin - tvrdý | ||||
25.10.19 čtvrtfinále | vs. Bianca Turati | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.10.19 2. kolo | vs. Madison Appel | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Alicia Herrero Linana | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Waco - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Catherine Harrison | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.10.19 kvalifik. | vs. Angela Kulikov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Lilian Poling | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Ashlyn Krueger | 2-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
W25 Claremont - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Katie Swan | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.10.19 2. kolo kval. | vs. Steffi Carruthers | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
08.10.19 kvalifik. | vs. Kylie Mckenzie | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Norman - tvrdý | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Anna Turati | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Guayaquil - antuka | ||||
20.08.19 1. kolo | vs. Emily Fanning | 2-6, 6-77 | detail zápasu | |
W25 Guayaquil - antuka | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Lima - antuka | ||||
13.07.19 semifinále | vs. Catalina Pella | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
12.07.19 čtvrtfinále | vs. Camila Soares | 6-2, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
11.07.19 2. kolo | vs. Romina Ccuno | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
09.07.19 1. kolo | vs. Alexa Pitt | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Denver - tvrdý | ||||
20.06.19 2. kolo | vs. Sanaz Marand | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.06.19 1. kolo | vs. Nika Kukharchuk | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
18.06.19 kvalifik. | vs. Brynn Boren | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Bethany - antuka | ||||
05.06.19 1. kolo | vs. Sanaz Marand | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.06.19 1. kolo kval. | vs. Fiona Crawley | 6-2, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
05.06.19 kvalifik. | vs. Joelle Kissell | 6-3, 2-6, 10-4 | detail zápasu |
Duda Ewa - poslední zápasy
W25 Verbier - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Angelica Moratelli | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Jenny Duerst | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Marbella - antuka | ||||
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Ghizlane El Amrani Tchaha | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Dublin - koberec | ||||
29.07.18 1. kolo kval. | vs. Georgia Lily Lynn Browne | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
29.07.18 1. kolo kval. | vs. Georgia Lily Lynn Browne | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
Saint Gaudens - antuka | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Priscilla Heise | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Tbilisi - tvrdý | ||||
29.04.18 1. kolo kval. | vs. Yuliya Lysa | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Loughborough - tvrdý I. | ||||
05.02.18 1. kolo kval. | vs. Lena Papadakis | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Guayaquil - antuka | ||||
05.12.17 1. kolo | vs. Manuela Gomez Estrada | 0-4, - Duda Ewa - skreč | detail zápasu | |
Manta - tvrdý | ||||
27.11.17 1. kolo | vs. Dominique Schaefer | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Vinaros - antuka | ||||
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Marta Del Pino Maturano | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sant Cugat - antuka | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Ines Ibbou | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Sonja Keranen | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Jounieh - antuka | ||||
04.10.17 1. kolo | vs. Molly Helgesson | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Jounieh - antuka | ||||
27.09.17 1. kolo | vs. Ola Abou Zekry | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Badenweiler - antuka | ||||
04.09.17 2. kolo kval. | vs. Ana Vidakovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
04.09.17 kvalifik. | vs. Luna Meers | -def. | detail zápasu | |
Braunschweig - antuka | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Irina Lapustina | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Montreux - antuka | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Kristina Milenkovic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Lenzerheide - antuka | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Martina Gaemperle | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Hodmezovasarhely - antuka | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Adrienn Nagy | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
09.01.17 1. kolo | vs. Sophia Kovalets | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.01.17 kvalifik. | vs. Esen Kokce | def. | detail zápasu | |
Rabat - antuka | ||||
14.11.16 kvalifik. | vs. Anne Sophie Forget | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Oslo - tvrdý I. | ||||
31.10.16 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Zaritscaya | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
13.09.16 1. kolo | vs. Verena Meliss | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
06.09.16 1. kolo | vs. Vera Aleshcheva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
St. Poelten - antuka | ||||
29.08.16 2. kolo kval. | vs. Tamara Teufl | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Poertschach - antuka | ||||
22.08.16 2. kolo kval. | vs. Chiara De Vito | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Graz - antuka | ||||
15.08.16 1. kolo kval. | vs. Denisa Chereches | 3-6, 4-6 | detail zápasu |