ZÁPAS
23.10.17 | kvalifik. | Dolores Molina Portela | Aida Kalimullina | 7-60, 6-2 | Lambare | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Argentina
31.01.98, 26 Let
31.01.98, 26 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
29.02.96, 28 Let
29.02.96, 28 Let
Dolores Molina Portela vs. Aida Kalimullina - Vzájemné zápasy
23.10.17 | kvalifik. | Dolores Molina Portela | Aida Kalimullina | 7-60, 6-2 | detail zápasu | Lambare | antuka |
Dolores Molina Portela form & Aida Kalimullina form
Dolores Molina Portela - poslední zápasy
W25 Tucuman - antuka | ||||
08.02.22 kvalifik. | vs. Emily Seibold | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.02.22 2. kolo kval. | vs. Nadua Herrera | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Catalina Wierna | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Tucuman - antuka | ||||
01.02.22 kvalifik. | vs. Berta Bonardi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.01.22 2. kolo kval. | vs. Lara Diaz Zayas | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Cordoba - antuka | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Delfina Glorioso | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Villa - antuka | ||||
29.03.21 1. kolo kval. | vs. Mell Elizabeth Reasco Gonzalez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Buenos - antuka | ||||
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Yuliana Lizarazo | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.03.21 1. kolo kval. | vs. Carla Markus | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Buenos - antuka | ||||
10.10.19 1. kolo | vs. Melina Ferrero | 6-2, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Santiago - antuka | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Julia Riera | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Buenos - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.09.19 kvalifik. | vs. Ornella Marcela Spinetta | 3-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Maria Daniela Frascini | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Noelia Belen Acosta | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Lambare - antuka | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Montserrat Gonzalez | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.08.19 1. kolo | vs. Karim Lisset Carreras Lampert | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Santa - antuka | ||||
08.08.19 2. kolo | vs. Fernanda Brito | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.08.19 1. kolo | vs. Camila Antonella Neyra | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Villa Del - antuka | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Fernanda Brito | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Jasmin Jebawy | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
17.09.18 1. kolo | vs. Camila Giangreco Campiz | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Luque - tvrdý | ||||
04.09.18 kvalifik. | vs. Nathalia Wolf Gasparin | 7-65, 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
Asuncion - antuka | ||||
27.08.18 1. kolo | vs. Carla Lucero | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Lambare - antuka | ||||
19.08.18 kvalifik. | vs. Sara Castellano | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Guayaquil - antuka | ||||
14.08.18 1. kolo | vs. Fernanda Brito | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.08.18 kvalifik. | vs. Mariana Borges | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Guayaquil - antuka | ||||
05.08.18 kvalifik. | vs. Martina Capurro Taborda | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Villa Dolores - antuka | ||||
15.04.18 1. kolo kval. | vs. Maria Florencia Urrutia | 6-4, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
12.12.17 1. kolo | vs. Flavia Guimaraes Bueno | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu |
Aida Kalimullina - poslední zápasy
Kazan - antuka | ||||
29.07.18 2. kolo kval. | vs. Sabina Shaydullina | 0-6, 1-4, - Aida Kalimullina - skreč | detail zápasu | |
Kazan - tvrdý I. | ||||
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Polina Altukhova | 5-7, 1-2, - Aida Kalimullina - skreč | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
18.12.17 kvalifik. | vs. Mariam Dalakishvili | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.12.17 2. kolo kval. | vs. Alena Yurchenko | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Jamie Jillissen | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
04.12.17 2. kolo kval. | vs. Karolina Kubanova | 2-6, 1-4, - Aida Kalimullina - skreč | detail zápasu | |
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Minami Akiyama | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Encarnacion - antuka | ||||
08.11.17 2. kolo | vs. Barbara Gatica | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.11.17 1. kolo | vs. Eva Raszkiewicz | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
06.11.17 kvalifik. | vs. Mariana Borges | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Asuncion - antuka | ||||
30.10.17 1. kolo | vs. Francesca Jones | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.10.17 kvalifik. | vs. Maria Emilia Alfaro | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Florencia Devincenti | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Lambare - antuka | ||||
23.10.17 kvalifik. | vs. Dolores Molina Portela | 6-70, 2-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.10.17 1. kolo | vs. Maria Del Rosario Vazquez | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.10.17 2. kolo kval. | vs. Carolina Garcia | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
09.10.17 kvalifik. | vs. Juliana Jofre | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.10.17 1. kolo kval. | vs. Martina Rivero | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
20.09.17 1. kolo | vs. Melanie Klaffner | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
14.09.17 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-4, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
12.09.17 1. kolo | vs. Farah Khalil | 1-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Gozde Turhan | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
15.05.17 2. kolo kval. | vs. Jennifer Luikham | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Catherine Shulman | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
15.11.16 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.11.16 kvalifik. | vs. Varvara Kuznetsova | 6-2, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
09.11.16 1. kolo | vs. Julia Terziyska | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Kazan - antuka | ||||
27.06.16 1. kolo kval. | vs. Valeriya Deminova | 4-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
04.05.16 1. kolo | vs. Sara Tomic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
26.04.16 1. kolo | vs. Agata Jadwiga Bienkowska | 6-1, 4-6, 3-6 | detail zápasu |