ZÁPAS
23.02.20 | 1. kolo kval. | Doga Turkmen | Zijun Jiang | 4-6, 6-1, 10-5 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Turecko
10.10.02, 21 Let
31 635 $
10.10.02, 21 Let
31 635 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Čína
03.03.05, 19 Let
03.03.05, 19 Let
Doga Turkmen vs. Zijun Jiang - Vzájemné zápasy
23.02.20 | 1. kolo kval. | Doga Turkmen | Zijun Jiang | 4-6, 6-1, 10-5 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Doga Turkmen form & Zijun Jiang form
Doga Turkmen - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Katarina Pavlechova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Alice Rame | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Natalija Senic | 4-6, 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Diana Demidova | 6-77, 5-7 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Marcelina Podlinska | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Anastasia Komkina | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Ana Martinez Vaquero | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Sara Dols | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Alessandra Mazzola | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Iana Kravchenkova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Tatyana Nikolenko | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Anika Jaskova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Andjela Lazarevic | 6-4, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Selina Atay | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Anna Snigireva | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Eleanor Baglow | 4-6, 0-3, - Doga Turkmen - skreč | detail zápasu | |
W15 Buzau - antuka | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Maria Sara Popa | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Alexia-Shara Iancu | 5-7, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
24.08.23 čtvrtfinále | vs. Anastasia Safta | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.08.23 2. kolo | vs. Nicole Fossa Huergo | 0-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Sabina Dadaciu | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Kristiana Sidorova | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Kristiana Sidorova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Marie Villet | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Camilla Zanolini | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu |
Zijun Jiang - poslední zápasy
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Ho Ching Wu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Ruien Zhang | 3-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Zhengzhou - tvrdý | ||||
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Diana Shnaider | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Yiming Dang | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Shenzhen - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Meng Yi Chen | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Niehua Tian | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Nanchang - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Qianhui Tang | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Anning - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Shiyu Ye | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Naiman - tvrdý | ||||
14.07.23 2. kolo | vs. Zongyu Li | 7-66, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Arina Arifullina | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Han Shi | 5-7, 0-2, - Zijun Jiang - skreč | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Zi Yi Gao | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
30.06.23 čtvrtfinále | vs. Valery Gynina | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Han Shi | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo | vs. Yuna Ohashi | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Vivian Yang | 6-2, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Jiangxue Han | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo | vs. Yajing Cao | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Luzhou - tvrdý | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Han Shi | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Ya-Yi Yang | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Sumin Kim | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Evgeniya Burdina | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Boyoung Jeong | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.10.22 kvalifik. | vs. Klara Veldman | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.10.22 2. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.22 1. kolo | vs. Yu Shan | 6-1, 2-1, Yu Shan - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.10.22 2. kolo | vs. Nicole Nadel | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
19.10.22 1. kolo | vs. Liisa Varul | 7-61, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Amelie Van Impe | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.09.22 1. kolo | vs. Han Shi | 3-6, 6-74 | detail zápasu |