ZÁPAS
23.07.19 | kvalifik. | Doga Turkmen | Ginevra Peiretti | 4-6, 6-4, 15-13 | W15 Tabarka | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Turecko
10.10.02, 21 Let
31 635 $
10.10.02, 21 Let
31 635 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taliansko
15.05.99, 24 Let
15.05.99, 24 Let
Doga Turkmen vs. Ginevra Peiretti - Vzájemné zápasy
23.07.19 | kvalifik. | Doga Turkmen | Ginevra Peiretti | 4-6, 6-4, 15-13 | detail zápasu | W15 Tabarka | antuka |
Doga Turkmen form & Ginevra Peiretti form
Doga Turkmen - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Katarina Pavlechova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Alice Rame | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Natalija Senic | 4-6, 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Diana Demidova | 6-77, 5-7 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Marcelina Podlinska | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Anastasia Komkina | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Ana Martinez Vaquero | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Sara Dols | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Alessandra Mazzola | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Iana Kravchenkova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Tatyana Nikolenko | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Anika Jaskova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Andjela Lazarevic | 6-4, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Selina Atay | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Anna Snigireva | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Eleanor Baglow | 4-6, 0-3, - Doga Turkmen - skreč | detail zápasu | |
W15 Buzau - antuka | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Maria Sara Popa | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Alexia-Shara Iancu | 5-7, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
24.08.23 čtvrtfinále | vs. Anastasia Safta | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.08.23 2. kolo | vs. Nicole Fossa Huergo | 0-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Sabina Dadaciu | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Kristiana Sidorova | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Kristiana Sidorova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Marie Villet | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Camilla Zanolini | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu |
Ginevra Peiretti - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Tereza Dejnozkova | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.10.21 1. kolo kval. | vs. Tove Kraft | 4-6, 6-2, 0-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.10.21 1. kolo | vs. Mara Guth | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.10.21 2. kolo kval. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.09.21 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.09.21 2. kolo kval. | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Emma Van Poppel | 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.09.21 kvalifik. | vs. Valentina Gaggini | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Elena Ecker | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Warmbad - antuka | ||||
17.08.21 1. kolo kval. | vs. Adele Burato | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
03.08.21 kvalifik. | vs. Alisa Axyanova | 6-0, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Ritage Faizy | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Althea Hudson | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
26.07.21 1. kolo kval. | vs. Elena Grekul | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
20.07.21 kvalifik. | vs. Demi Tran | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Ilaria Sposetti | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Login Khairy | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Shavit Kimchi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Veronika Bokor | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Dorka Drahota Szabo | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Katharina Hering | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.09.19 kvalifik. | vs. Fabienne Gettwart | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Pia Praefke | 6-3, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Eva Vedder | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
23.07.19 kvalifik. | vs. Doga Turkmen | 6-4, 4-6, 13-15 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Pilar Astigarraga Harper | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Kerstin Peckl | 4-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Amelie Intert | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Cuneo - antuka | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Alessia Di Pietro | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Targu Jiu - antuka | ||||
24.07.17 2. kolo kval. | vs. Victoria Ocheva | 5-7, 1-6 | detail zápasu |