ZÁPAS
16.07.19 | 1. kolo | Diana Martynov | Fiona Codino | 6-4, 7-5 | W15 Dijon | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Diana Martynov | Fiona Codino | |
1. podání % | 40/68 (59%) | 43/73 (59%) |
Vyhrané body z 1.podání | 25/40 (63%) | 24/43 (56%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/28 (46%) | 11/30 (37%) |
Vyhrané break-bally | 6/15 (40%) | 4/8 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 38/73 (52%) | 30/68 (44%) |
Vyhrané body celkem | 76/141 (54%) | 65/141 (46%) |
Dvojchyby | 8 | 4 |
Esa | 0 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Fiona Codino | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Diana Martynov | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Fiona Codino | |
0-0, 15-0 | ||
Diana Martynov | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Fiona Codino | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-40 | ||
Diana Martynov | 3-4 | |
0-0, 15-0 | ||
4-4 | Fiona Codino | |
0-0 | ||
Diana Martynov | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-4 |
2 | ||
1-1 | Fiona Codino | |
0-0, 15-0, 15-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Diana Martynov | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Fiona Codino | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
3-3 | Fiona Codino | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Diana Martynov | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-4 | Fiona Codino | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Diana Martynov | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
5-5 | Fiona Codino | |
0-0, 30-0 | ||
Diana Martynov | 6-5 | |
0-0 | ||
7-5 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Diana Martynov vs. Fiona Codino - Vzájemné zápasy
16.07.19 | 1. kolo | Diana Martynov | Fiona Codino | 6-4, 7-5 | detail zápasu | W15 Dijon | tvrdý |
Diana Martynov form & Fiona Codino form
Diana Martynov - poslední zápasy
W75 Croissy - tvrdý I. | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Arina Rodionova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Nina Radovanovic | 3-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Victoria Mboko | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Marine Szostak | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Helena Buchwald | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Lena Thomas Iglesias | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Mara Guth | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Saoirse Breen | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Alexa Volkov | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Kira Pavlova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Laia Petretic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Kathleen Kanev | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Mara Guth | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Emily Appleton | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Sandy Marti | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Tereza Martincova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.01.24 kvalifik. | vs. Martha Matoula | 6-0, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Flavie Brugnone | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
09.12.23 semifinále | vs. Ayla Aksu | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
08.12.23 čtvrtfinále | vs. Andreea Prisacariu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 6-1, 2-0, Anastasia Kulikova - skreč | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Zixuan Zeng | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
05.12.23 kvalifik. | vs. Martina Spigarelli | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Hannah Mikha | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Francesca Curmi | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 7-65, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Astrid Cirotte | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Alice Robbe | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu |
Fiona Codino - poslední zápasy
W15 Gonesse - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Sandy Marti | 4-6, 1-4, - Fiona Codino - skreč | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Camilia Samel Druz | 3-6, 6-0, 10-8 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Carolina Troiano | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Elisa Rubio | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
31.10.23 kvalifik. | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Lisa Maria Sohlberg | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Villena - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Arina Arifullina | 6-1, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Nora Ayala Serra | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Carmen Garri Murcia | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Norges - tvrdý | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Tilwith Di Girolami | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo | vs. Kamila Kashaeva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.06.23 kvalifik. | vs. Lola Collin | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Oceanne Lopez | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
13.03.23 kvalifik. | vs. Bojana Marinkovic | 6-76, 6-75 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Liva Yildiz | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
12.03.23 2. kolo kval. | vs. Astrid Cirotte | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Petit - tvrdý | ||||
17.01.23 1. kolo | vs. Cadence Brace | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Fort - tvrdý | ||||
11.01.23 1. kolo | vs. Ana Grubor | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Saint - tvrdý I. | ||||
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Chloe Noel | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Mallaurie Noel | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Norges - tvrdý | ||||
07.06.22 1. kolo | vs. Eleonora Molinaro | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.06.22 kvalifik. | vs. Liva Yildiz | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25+H Calvi - tvrdý | ||||
11.04.22 kvalifik. | vs. Verena Meliss | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.04.22 2. kolo kval. | vs. Ellie Logotheti | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Le - antuka | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Selena Janicijevic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Franziska Sziedat | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
01.03.22 1. kolo | vs. Lisa Pigato | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.02.22 kvalifik. | vs. Jamilah Snells | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
14.09.21 1. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Saint - antuka | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Agostina Breval | 3-6, 3-6 | detail zápasu |