Diana Krasnova vs. Julia Lovqvist 02.03.2020

Diana Krasnova vs. Julia Lovqvist 02.03.2020 - W15 Heraklion - porovnání

ZÁPAS

02.03.202. kolo kval.Diana Krasnova Julia Lovqvist 5-7, 6-1, 10-1 Greece W15 Heraklion antuka

STATISTIKY ZÁPASU

10-1

Diana Krasnova
Rusko
22.06.97, 22 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Švédsko
06.03.03, 17 Let







Julia Lovqvist
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Diana Krasnova vs. Julia Lovqvist - Vzájemné zápasy

02.03.202. kolo kval.Diana KrasnovaJulia Lovqvist5-7, 6-1, 10-1 detail zápasuGreece W15 Heraklion antuka

Diana Krasnova - poslední zápasy

Greece W15 Heraklion - antuka
10.03.20
2. kolo kval.
vs. Darya Astakhova0-6, 6-4, 5-10 prohradetail zápasu
08.03.20
1. kolo kval.
vs. Michaela Niedermeier6-0, 2-6, 10-4 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
03.03.20
kvalifik.
vs. Agustina Chlpac4-6, 6-2, 3-10 prohradetail zápasu
02.03.20
2. kolo kval.
vs. Julia Lovqvist5-7, 6-1, 10-1 výhradetail zápasu
01.03.20
1. kolo kval.
vs. Sofiia Likhacheva6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
24.02.20
2. kolo kval.
vs. Timea Jaruskova5-7, 3-6 prohradetail zápasu
23.02.20
1. kolo kval.
vs. Magdalena Stoilkovska6-4, 1-6, 10-5 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
17.02.20
2. kolo kval.
vs. Anna Ukolova6-77, 2-6 prohradetail zápasu
16.02.20
1. kolo kval.
vs. Oana Smaranda Corneanu7-612, 7-5 výhradetail zápasu
Latvia W15 Liepaja - tvrdý I.
20.01.20
1. kolo kval.
vs. Olga Terletska3-6, 1-6 prohradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
12.12.19
2. kolo
vs. Julia Stamatova4-6, 3-6 prohradetail zápasu
10.12.19
1. kolo
vs. Adelina Krueger4-6, 6-1, 7-5 výhradetail zápasu
09.12.19
kvalifik.
vs. Chiara Scholl0-6, 3-6 prohradetail zápasu
08.12.19
1. kolo kval.
vs. Lorenza Cuomo6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
05.12.19
2. kolo
vs. Noelia Zeballos2-6, 3-6 prohradetail zápasu
04.12.19
1. kolo
vs. Gabriela Duca6-2, 6-1 výhradetail zápasu
03.12.19
kvalifik.
vs. Alina Mukhortova6-2, 3-6, 10-4 výhradetail zápasu
02.12.19
2. kolo kval.
vs. Koral Koldobski6-2, 6-1 výhradetail zápasu
01.12.19
1. kolo kval.
vs. Maria Marnellou6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
25.11.19
2. kolo kval.
vs. Claudia Hoste Ferrer2-6, 1-6 prohradetail zápasu
24.11.19
1. kolo kval.
vs. Olha Romanyshyn6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
17.11.19
1. kolo kval.
vs. Elena Gemovic6-72, 6-0, 8-10 prohradetail zápasu
Georgia W15 Telavi - antuka
15.10.19
1. kolo
vs. Anastasia Zolotareva1-6, 0-3, - Diana Krasnova - skrečprohradetail zápasu
13.10.19
1. kolo kval.
vs. Irina Shchetinina6-2, 7-5 výhradetail zápasu
13.10.19
kvalifik.
vs. Andreia Beberechi6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Georgia W15 Telavi - antuka
07.10.19
kvalifik.
vs. Maria Toma7-5, 4-6, 4-10 prohradetail zápasu
Spain W25+H Las - antuka
05.08.19
1. kolo kval.
vs. Jacquline Nylander Altelius3-6, 1-6 prohradetail zápasu
Moldova Chisinau - antuka
03.10.16
kvalifik.
vs. Viktoriia Dema3-6, 1-6 prohradetail zápasu
03.10.16
1. kolo kval.
vs. Ecaterina Ivasco6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Kazakhstan Shymkent - antuka
19.09.16
1. kolo
vs. Daria Lodikova2-6, 2-6 prohradetail zápasu

Julia Lovqvist - poslední zápasy

Greece W15 Heraklion - antuka
10.03.20
2. kolo kval.
vs. Sofia Rocchetti2-6, 4-6 prohradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
02.03.20
2. kolo kval.
vs. Diana Krasnova7-5, 1-6, 1-10 prohradetail zápasu
01.03.20
1. kolo kval.
vs. Lucia Hanesova0-6, 6-1, 10-5 výhradetail zápasu
Spain W15 Manacor - tvrdý
26.01.20
1. kolo kval.
vs. Mina Hodzic4-6, 5-7 prohradetail zápasu
Spain W15 Manacor - tvrdý
24.01.20
2. kolo
vs. Alice Robbe3-6, 2-6 prohradetail zápasu
23.01.20
1. kolo
vs. Laura Schaeder6-2, 6-4 výhradetail zápasu
23.01.20
2. kolo kval.
vs. Julita Saner6-2, Julita Saner - skrečvýhradetail zápasu
23.01.20
kvalifik.
vs. Noelia Bouzo Zanotti7-612, 6-4 výhradetail zápasu
22.01.20
1. kolo kval.
vs. Sonya Hopfensperger6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Sweden W15 Stockholm - tvrdý I.
31.10.19
2. kolo
vs. Fanny Ostlund6-4, 0-6, 4-6 prohradetail zápasu
30.10.19
1. kolo
vs. Hannah Viller Moller6-0, 6-3 výhradetail zápasu
Sweden W15 Stockholm - tvrdý I.
24.10.19
2. kolo
vs. Fanny Ostlund1-6, 3-6 prohradetail zápasu
22.10.19
1. kolo
vs. Vanessa Ersoz6-1, 6-4 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - tvrdý
26.09.19
2. kolo
vs. Fanny Ostlund1-6, 6-73 prohradetail zápasu
26.09.19
1. kolo
vs. Melis Sezer6-3, 4-6, 6-3 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - tvrdý
21.09.19
semifinále
vs. Manon Arcangioli5-7, 6-3, 2-6 prohradetail zápasu
20.09.19
čtvrtfinále
vs. Jacqueline Cabaj Awad6-3, 4-6, 2-1, Jacqueline Cabaj Awad - skrečvýhradetail zápasu
19.09.19
2. kolo
vs. Lara Schmidt7-62, 6-3 výhradetail zápasu
18.09.19
1. kolo
vs. Marianna Zakarlyuk6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Spain W15 Ceuta - tvrdý
14.09.19
semifinále
vs. Daria Mishina1-6, 1-6 prohradetail zápasu
13.09.19
čtvrtfinále
vs. Olga Parres Azcoitia6-3, 2-6, 6-2 výhradetail zápasu
12.09.19
2. kolo
vs. Angeles Moreno Barranquero6-0, 6-0 výhradetail zápasu
11.09.19
1. kolo
vs. Emilie Lindh Gallagher Emilie Lindh Gallagher - nenastoupil(a/i) výhradetail zápasu
Finland W15 Savitaipale - antuka
31.07.19
1. kolo
vs. Noel Saidenova3-6, 3-6 prohradetail zápasu
29.07.19
kvalifik.
vs. Elizaveta Kuznetsova6-3, 6-1 výhradetail zápasu
France W15 Les - tvrdý
25.07.19
2. kolo
vs. Joanne Zuger2-6, 0-6 prohradetail zápasu
23.07.19
kvalifik.
vs. Louise Lampla7-65, 6-0 výhradetail zápasu
23.07.19
1. kolo
vs. Isabel Adrover Gallego6-4, 6-2 výhradetail zápasu
22.07.19
1. kolo kval.
vs. Charlotte Mosbaek Ellegaard Charlotte Mosbaek Ellegaard - nenastoupil(a/i) výhradetail zápasu
France W15 Dijon - tvrdý
15.07.19
kvalifik.
vs. Margaux Orange1-6, 3-6 prohradetail zápasu
<