ZÁPAS
18.07.16 | 2. kolo kval. | Diana Krasnova | Jovana Kenic | 6-4, 6-3 | Prokuplje | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Rusko
22.06.97, 26 Let
22.06.97, 26 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Srbsko
28.06.96, 27 Let
28.06.96, 27 Let
Diana Krasnova vs. Jovana Kenic - Vzájemné zápasy
18.07.16 | 2. kolo kval. | Diana Krasnova | Jovana Kenic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | Prokuplje | antuka |
Diana Krasnova form & Jovana Kenic form
Diana Krasnova - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.03.20 2. kolo kval. | vs. Darya Astakhova | 0-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Michaela Niedermeier | 6-0, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
03.03.20 kvalifik. | vs. Agustina Chlpac | 4-6, 6-2, 3-10 | detail zápasu | |
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Julia Lovqvist | 5-7, 6-1, 10-1 | detail zápasu | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Sofiia Likhacheva | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-4, 1-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Anna Ukolova | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Oana Smaranda Corneanu | 7-612, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Liepaja - tvrdý I. | ||||
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Olga Terletska | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
12.12.19 2. kolo | vs. Julia Stamatova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.12.19 1. kolo | vs. Adelina Krueger | 4-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
09.12.19 kvalifik. | vs. Chiara Scholl | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Lorenza Cuomo | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Noelia Zeballos | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Gabriela Duca | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
03.12.19 kvalifik. | vs. Alina Mukhortova | 6-2, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Koral Koldobski | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Maria Marnellou | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Olha Romanyshyn | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Elena Gemovic | 6-72, 6-0, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Telavi - antuka | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 1-6, 0-3, - Diana Krasnova - skreč | detail zápasu | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Irina Shchetinina | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
13.10.19 kvalifik. | vs. Andreia Beberechi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Telavi - antuka | ||||
07.10.19 kvalifik. | vs. Maria Toma | 7-5, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
W25+H Las - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Chisinau - antuka | ||||
03.10.16 kvalifik. | vs. Viktoriia Dema | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.10.16 1. kolo kval. | vs. Ecaterina Ivasco | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
19.09.16 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Jovana Kenic - poslední zápasy
Prokuplje - antuka | ||||
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Ema Mulalic | 6-3, 4-6, 0-1, - Jovana Kenic - skreč | detail zápasu | |
Istanbul - antuka | ||||
01.08.17 1. kolo | vs. Petia Arshinkova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Begum Elif Gumussoy | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
31.07.17 kvalifik. | vs. Laylo Bakhodirova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Vinkovci - antuka | ||||
01.08.16 1. kolo kval. | vs. Renata Ivandic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
01.08.16 2. kolo kval. | vs. Tijana Spasojevic | - Jovana Kenic - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
18.07.16 1. kolo kval. | vs. Milica Tesic | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
18.07.16 2. kolo kval. | vs. Diana Krasnova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
11.07.16 kvalifik. | vs. Polina Golubovskaya | 6-77, 1-6 | detail zápasu | |
11.07.16 1. kolo kval. | vs. Julia Nina Jankovic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
11.07.16 2. kolo kval. | vs. Hristina Cvetkovic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Nis - antuka | ||||
04.07.16 2. kolo kval. | vs. Tereza Koplova | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
04.07.16 1. kolo kval. | vs. Lena Babunski | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
04.07.16 kvalifik. | vs. Sandra Maletin | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
Palic - antuka | ||||
20.07.15 1. kolo kval. | vs. Danijela Tomic | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
20.07.15 2. kolo kval. | vs. Katarina Jovanovic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
20.07.15 kvalifik. | vs. Nina Marjanovic | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
08.06.15 kvalifik. | vs. Magdalena Pantuckova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.06.15 1. kolo kval. | vs. Sabrina Faybyshev | 6-2, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
01.06.15 1. kolo kval. | vs. Dea Lako | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
01.06.15 kvalifik. | vs. Rebeka Stolmar | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Velenje - antuka | ||||
18.05.15 1. kolo kval. | vs. Jelena Lukic | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
18.05.15 kvalifik. | vs. Sandra Jamrichova | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
20.04.15 kvalifik. | vs. Eva Zagorac | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.04.15 1. kolo kval. | vs. Gorana Kadijevic | 6-2, 6-1 | detail zápasu |