ZÁPAS
10.12.19 | 1. kolo | Diana Krasnova | Adelina Krueger | 4-6, 6-1, 7-5 | W15 Heraklion | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Diana Krasnova | Adelina Krueger | |
1. podání % | 51/89 (57%) | 65/112 (58%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/51 (51%) | 39/65 (60%) |
Vyhrané body z 2.podání | 18/38 (47%) | 11/47 (23%) |
Vyhrané break-bally | 10/19 (53%) | 7/13 (54%) |
Vyhrané body z returnu | 62/112 (55%) | 45/89 (51%) |
Vyhrané body celkem | 106/201 (53%) | 95/201 (47%) |
Dvojchyby | 8 | 7 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
3 | ||
2-2 | Adelina Krueger | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
Diana Krasnova | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Adelina Krueger | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Diana Krasnova | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Adelina Krueger | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-A | ||
Diana Krasnova | 5-4 | |
0-0, 0-15 | ||
5-5 | Adelina Krueger | |
0-0 | ||
Diana Krasnova | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
7-5 |
Rusko
22.06.97, 26 Let
22.06.97, 26 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
24.07.00, 23 Let
24.07.00, 23 Let
Diana Krasnova vs. Adelina Krueger - Vzájemné zápasy
10.12.19 | 1. kolo | Diana Krasnova | Adelina Krueger | 4-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
Diana Krasnova form & Adelina Krueger form
Diana Krasnova - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.03.20 2. kolo kval. | vs. Darya Astakhova | 0-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Michaela Niedermeier | 6-0, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
03.03.20 kvalifik. | vs. Agustina Chlpac | 4-6, 6-2, 3-10 | detail zápasu | |
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Julia Lovqvist | 5-7, 6-1, 10-1 | detail zápasu | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Sofiia Likhacheva | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-4, 1-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Anna Ukolova | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Oana Smaranda Corneanu | 7-612, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Liepaja - tvrdý I. | ||||
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Olga Terletska | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
12.12.19 2. kolo | vs. Julia Stamatova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.12.19 1. kolo | vs. Adelina Krueger | 4-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
09.12.19 kvalifik. | vs. Chiara Scholl | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Lorenza Cuomo | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Noelia Zeballos | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Gabriela Duca | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
03.12.19 kvalifik. | vs. Alina Mukhortova | 6-2, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Koral Koldobski | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Maria Marnellou | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Olha Romanyshyn | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Elena Gemovic | 6-72, 6-0, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Telavi - antuka | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 1-6, 0-3, - Diana Krasnova - skreč | detail zápasu | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Irina Shchetinina | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
13.10.19 kvalifik. | vs. Andreia Beberechi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Telavi - antuka | ||||
07.10.19 kvalifik. | vs. Maria Toma | 7-5, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
W25+H Las - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Chisinau - antuka | ||||
03.10.16 kvalifik. | vs. Viktoriia Dema | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.10.16 1. kolo kval. | vs. Ecaterina Ivasco | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
19.09.16 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Adelina Krueger - poslední zápasy
W60 Bellinzona - antuka | ||||
11.04.22 1. kolo kval. | vs. Lois Boisson | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Vienna - antuka | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Manca Pislak | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Adriana Rajkovic | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Juliane Triebe | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
20.05.21 2. kolo | vs. Julia Kimmelmann | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.05.21 1. kolo | vs. Sophie Greiner | 2-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
17.05.21 kvalifik. | vs. Anna Popescu | 2-6, 6-1, 4-10 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Kyriaki Mitsou | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Zoe Billon | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15+H Amiens - antuka | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Lea Tholey | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60+H Saint - antuka | ||||
07.09.20 1. kolo kval. | vs. Flavie Brugnone | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Montemor - tvrdý | ||||
31.08.20 kvalifik. | vs. Svenja Ochsner | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
30.08.20 1. kolo kval. | vs. Marie Lou Faoro | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
24.08.20 2. kolo kval. | vs. Axana Mareen | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Marente Sijbesma | 3-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Ema Bolebruchova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Sinead Lohan | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Maja Radenkovic | 6-3, 1-6, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.02.20 kvalifik. | vs. Laura Svatikova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-75, 6-1, 11-9 | detail zápasu | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Majda Ajradini | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Stuttgart - tvrdý I. | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.12.19 1. kolo | vs. Diana Krasnova | 6-4, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.12.19 kvalifik. | vs. Stefana Lazar | 1-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Ifigeneia Kafka | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Jablonec - koberec | ||||
02.12.19 1. kolo kval. | vs. Lucie Petruzelova | 4-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Lidia Moreno Arias | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Oslo - tvrdý I. | ||||
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Valeria Koussenkova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
10.09.19 kvalifik. | vs. Anastasia Shaulskaya | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Valentina Taddia | 6-3, 6-0 | detail zápasu |