ZÁPAS
09.07.18 | kvalifik. | Diana Chehoudi | Pauline Demel | 7-5, 6-1 | Amstelveen | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Holandsko
23.04.98, 25 Let
13 928 $
23.04.98, 25 Let
13 928 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Belgicko
01.04.00, 24 Let
01.04.00, 24 Let
Diana Chehoudi vs. Pauline Demel - Vzájemné zápasy
09.07.18 | kvalifik. | Diana Chehoudi | Pauline Demel | 7-5, 6-1 | detail zápasu | Amstelveen | antuka |
Diana Chehoudi form & Pauline Demel form
Diana Chehoudi - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.12.23 1. kolo kval. | vs. Yanan Hou | 2-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
20.12.23 kvalifik. | vs. Sofia Avataneo | 1-6, - Diana Chehoudi - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Lara Russiniello | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Carmen Andreea Herea | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Alice Marietti | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Rebecca Frant | 6-3, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Honami Sodeyama | 7-61, 7-5 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Matira Ferrarini | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.09.22 1. kolo | vs. Eleni Kordolaimi | 3-6, - Diana Chehoudi - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.09.22 1. kolo | vs. Na Dong | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Vlada Mincheva | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.06.22 1. kolo | vs. Xinxin Yao | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.06.22 1. kolo | vs. Marie Villet | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.03.22 1. kolo | vs. Selina Dal | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
24.03.22 2. kolo | vs. Anouk Koevermans | - | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.03.22 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.03.22 2. kolo kval. | vs. Kisa Yoshioka | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.03.22 1. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.02.22 1. kolo | vs. Clervie Ngounoue | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
22.02.22 kvalifik. | vs. Petra Csabi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.02.22 1. kolo kval. | vs. Anastasia Piangerelli | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
21.02.22 2. kolo kval. | vs. Victoria Gomez | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.02.22 kvalifik. | vs. Elena Karner | 6-4, 6-79, 6-10 | detail zápasu | |
14.02.22 2. kolo kval. | vs. Ferdaous Bahri | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Victoria Gomez | 4-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.02.22 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 4-6, 7-62, 1-6 | detail zápasu | |
08.02.22 kvalifik. | vs. Helena Stevic | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
07.02.22 2. kolo kval. | vs. Malak El Allami | 7-5, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.02.22 1. kolo | vs. Nana Kawagishi | 4-6, 4-6 | detail zápasu |
Pauline Demel - poslední zápasy
W15+H Amiens - antuka | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Ines Nicault | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Chanel Janssen | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Anna Lytneva | 1-6, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Sabrina Rittberger | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Liubov Demidova | 4-6, 6-1, 17-15 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
05.11.19 kvalifik. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Semra Aksu | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Nakisa Djamshidi | 3-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Myriam Gheziel | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
09.09.19 kvalifik. | vs. Chelsea Vanhoutte | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
27.08.19 kvalifik. | vs. Annelou Nab | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Nikoletta Muller | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Eline Audenaert | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Knokke - antuka | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Salma Djoubri | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Zoe Gubbels | 6-0, 6-75, 10-7 | detail zápasu | |
29.07.19 kvalifik. | vs. Diana Martynov | 4-6, 7-67, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Lois Boisson | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
08.04.19 kvalifik. | vs. Anna Ustinoff | 6-76, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
01.04.19 kvalifik. | vs. Satsuki Koike | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Laure Line Glaude | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
18.03.19 kvalifik. | vs. Catherine Chantraine | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Emma Mazzoni | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Natalia Zorgovska | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Anja Gal | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
20.11.18 kvalifik. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.11.18 1. kolo kval. | vs. Alexandra Ferreira Da Silva | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
19.11.18 2. kolo kval. | vs. Julia Vulpio | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
12.11.18 kvalifik. | vs. Arabella Koller | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu |