ZÁPAS
01.08.20 | 1. kolo | Dia Evtimova | Deniz Khazaniuk | 6-0, 6-2 | All Lower | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Dia Evtimova | 0-0 | |
0-0, 30-15 | ||
1-0 | Deniz Khazaniuk | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15[BP] | ||
2-0 | Deniz Khazaniuk | |
0-0 | ||
Dia Evtimova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
Dia Evtimova | 4-0 | |
0-0, 15-15, 30-40[BP], 40-A[BP], 40-40 | ||
5-0 | Deniz Khazaniuk | |
0-0, 0-15, 15-30 | ||
6-0 |
2 | ||
Dia Evtimova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
1-0 | Deniz Khazaniuk | |
0-0, 0-30, 15-40, 40-40 | ||
Dia Evtimova | 1-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Deniz Khazaniuk | |
Dia Evtimova | 4-1 | |
0-0, 0-30, 30-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
Dia Evtimova | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Deniz Khazaniuk | |
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Dia Evtimova vs. Deniz Khazaniuk - Vzájemné zápasy
01.08.20 | 1. kolo | Dia Evtimova | Deniz Khazaniuk | 6-0, 6-2 | detail zápasu | All Lower | antuka |
12.07.20 | 1. kolo | Deniz Khazaniuk | Dia Evtimova | 7-64, 6-1 | detail zápasu |
Dia Evtimova form & Deniz Khazaniuk form
Dia Evtimova - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
18.04.24 2. kolo | vs. Basak Eraydin | 2-6, 0-2, - Dia Evtimova - skreč | detail zápasu | |
16.04.24 1. kolo | vs. Nana Kawagishi | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Pari Singh | - | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Beatrice Ricci | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Basak Eraydin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Vittoria Modesti | 4-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Iva Ivanova | 6-4, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Wesley - antuka | ||||
05.02.24 1. kolo kval. | vs. Jada Robinson | 6-4, 2-6, 1-10 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
15.01.24 1. kolo kval. | vs. Tiphanie Lemaitre | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Adriana Reami | 7-5, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Vladislava Andreevskaya | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Koharu Niimi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Vladislava Andreevskaya | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Defne Cirpanli | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 0-6, 1-2, - Dia Evtimova - skreč | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Fatma Idrizovic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Alisa Oktiabreva | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
17.10.23 1. kolo kval. | vs. Samira De Stefano | 1-6, 0-1, - Dia Evtimova - skreč | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
26.09.23 kvalifik. | vs. Ylena In-Albon | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Beatrice Ricci | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Barbara Dessolis | 6-2, 6-74, 10-3 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Aneta Laboutkova | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Elena Ruxandra Bertea | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Ioana Teodora Sava | 6-2, 4-6, 10-1 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Fiona Ganz | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
30.08.23 kvalifik. | vs. Berta Bonardi | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Yasmine Mansouri | 7-64, 1-6, 7-62 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Angelica Moratelli | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Deniz Khazaniuk - poslední zápasy
All Lower - antuka | ||||
23.09.20 1. kolo | vs. Tricia Mar | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
23.09.20 1. kolo | vs. Alycia Parks | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
22.09.20 1. kolo | vs. Conny Perrin | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
22.09.20 1. kolo | vs. Emma Davis | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.09.20 1. kolo | vs. Paige Mary Hourigan | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
15.09.20 1. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.09.20 1. kolo | vs. Jessica Livianu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
11.09.20 1. kolo | vs. Alycia Parks | 7-65, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
09.09.20 1. kolo | vs. Jessica Livianu | 6-2, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
09.09.20 1. kolo | vs. Jessica Failla | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.09.20 1. kolo | vs. Elvina Kalieva | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.08.20 1. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 6-2, 6-713, 12-10 | detail zápasu | |
25.08.20 1. kolo | vs. Elvina Kalieva | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.08.20 1. kolo | vs. Nastja Kolar | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
23.08.20 1. kolo | vs. Marcela Zacarias | 5-7, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
21.08.20 1. kolo | vs. Kayla Day | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
19.08.20 1. kolo | vs. Anna Morgina | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.08.20 1. kolo | vs. Elizabeth Halbauer | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.08.20 1. kolo | vs. Emily Fanning | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
11.08.20 1. kolo | vs. Barbara Bonic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.08.20 1. kolo | vs. Gianna Pielet | 6-4, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
10.08.20 1. kolo | vs. Dasha Ivanova | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
06.08.20 1. kolo | vs. Anastasia Sysoeva | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
04.08.20 1. kolo | vs. Katerina Stewart | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.08.20 1. kolo | vs. Panna Udvardy | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.08.20 1. kolo | vs. Dia Evtimova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.08.20 1. kolo | vs. Jennifer Elie | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
30.07.20 1. kolo | vs. Jennifer Elie | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.07.20 1. kolo | vs. Panna Udvardy | 1-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
22.07.20 1. kolo | vs. Luisa Stefani | 6-4, 6-4 | detail zápasu |