Destinee Martins vs. Svetlana Iansitova 03.12.2019

Destinee Martins vs. Svetlana Iansitova 03.12.2019 - W15 Antalya - porovnání

ZÁPAS

03.12.19kvalifik.Destinee Martins Svetlana Iansitova 6-2, 1-6, 10-7 Turkey W15 Antalya tvrdý

STATISTIKY ZÁPASU

10-7

Destinee Martins
Veľká Británia
11.04.01, 18 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
14.06.00, 19 Let







Svetlana Iansitova
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Destinee Martins vs. Svetlana Iansitova - Vzájemné zápasy

03.12.19kvalifik.Destinee MartinsSvetlana Iansitova6-2, 1-6, 10-7 detail zápasuTurkey W15 Antalya tvrdý

Destinee Martins - poslední zápasy

Turkey W15 Antalya - tvrdý
08.12.19
1. kolo kval.
vs. Victoria Mikhaylova1-4, - Destinee Martins - skrečprohradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - tvrdý
04.12.19
1. kolo
vs. Yekaterina Dmitrichenko2-6, 6-71 prohradetail zápasu
03.12.19
kvalifik.
vs. Svetlana Iansitova6-2, 1-6, 10-7 výhradetail zápasu
02.12.19
2. kolo kval.
vs. Mirabelle Njoze6-4, 7-65 výhradetail zápasu
01.12.19
1. kolo kval.
vs. Andjela Vidovic6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Italy W25 Solarino - koberec
20.11.19
1. kolo
vs. Mariam Bolkvadze3-6, 2-6 prohradetail zápasu
18.11.19
kvalifik.
vs. Veronika Erjavec3-6, 6-1, 10-8 výhradetail zápasu
17.11.19
1. kolo kval.
vs. Tamara Malesevic7-5, 5-7, 10-7 výhradetail zápasu
Italy W15 Solarino - koberec
13.11.19
1. kolo
vs. Valentina Losciale1-6, 3-6 prohradetail zápasu
10.11.19
kvalifik.
vs. Alice Viglianisi6-4, 3-6, 10-2 výhradetail zápasu
09.11.19
1. kolo kval.
vs. Giuseppina Miccio6-0, 6-2 výhradetail zápasu
Italy W15 Solarino - koberec
05.11.19
1. kolo
vs. Karolina Berankova3-6, 6-72 prohradetail zápasu
03.11.19
kvalifik.
vs. Valeria Koussenkova6-3, 6-2 výhradetail zápasu
United Kingdom Wimbledon (juniors) - tráva
06.07.19
1. kolo
vs. Linda Fruhvirtova4-6, 7-5, 1-6 prohradetail zápasu
Australia Australian Open - tvrdý
21.01.19
2. kolo
vs. Veronika Pepelyaeva6-2, 5-7, 3-6 prohradetail zápasu
19.01.19
1. kolo
vs. Hong Yi Cody Wong6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Djibouti Djibouti - tvrdý
20.12.18
čtvrtfinále
vs. Katharina Hering1-6, 4-6 prohradetail zápasu
19.12.18
2. kolo
vs. Man Ying Maggie Ng6-1, 6-3 výhradetail zápasu
18.12.18
1. kolo
vs. Elena Gemovic6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Turkey Antalya - tvrdý
01.12.18
1. kolo kval.
vs. Utaka Kishigami5-7, 4-6 prohradetail zápasu
United Kingdom Chiswick - tvrdý
05.08.18
1. kolo kval.
vs. Anastasia Pivovarova0-6, 7-61, 1-6 prohradetail zápasu
United Kingdom Wimbledon (juniors) - tráva
10.07.18
2. kolo
vs. Caty McNally0-6, 4-6 prohradetail zápasu
07.07.18
1. kolo
vs. Stefania Rogozinska Dzik7-5, 6-1 výhradetail zápasu

Svetlana Iansitova - poslední zápasy

Turkey W15 Antalya - tvrdý
09.12.19
2. kolo kval.
vs. Maria Bianca Andrei6-4, 6-2 výhradetail zápasu
08.12.19
1. kolo kval.
vs. Liubov Demidova6-3, 6-0 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - tvrdý
03.12.19
kvalifik.
vs. Destinee Martins2-6, 6-1, 7-10 prohradetail zápasu
02.12.19
2. kolo kval.
vs. Valeriya Denisenko6-0, 6-3 výhradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
07.11.19
2. kolo
vs. Romy Koelzer6-2, 4-6, 0-6 prohradetail zápasu
06.11.19
1. kolo
vs. Anne-Sophie Morandais7-5, 6-3 výhradetail zápasu
04.11.19
kvalifik.
vs. Heydi Doldan6-0, 6-1 výhradetail zápasu
03.11.19
1. kolo kval.
vs. Katharina Rothacker6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
30.10.19
1. kolo
vs. Anastasia Vdovenco3-6, 2-6 prohradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
25.10.19
čtvrtfinále
vs. Linnea Malmqvist1-6, 5-7 prohradetail zápasu
24.10.19
2. kolo
vs. Barbora Matusova6-3, 6-4 výhradetail zápasu
23.10.19
1. kolo
vs. Alica Rusova6-3, 6-2 výhradetail zápasu
21.10.19
1. kolo kval.
vs. Yara Abed6-2, 6-1 výhradetail zápasu
21.10.19
kvalifik.
vs. Sarah Pang6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Tunisia Monastir - tvrdý
03.12.18
kvalifik.
vs. Noelly Longi Nsimba5-7, 6-77 prohradetail zápasu
02.12.18
1. kolo kval.
vs. Vibhasree Gowda6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Tunisia Monastir - tvrdý
27.11.18
1. kolo
vs. Daria Lodikova4-6, 3-6 prohradetail zápasu
26.11.18
kvalifik.
vs. Andreea Velcea7-65, 4-6, 6-2 výhradetail zápasu
25.11.18
1. kolo kval.
vs. Daria Kazantseva6-0, 6-3 výhradetail zápasu
Tunisia Monastir - tvrdý
22.11.18
2. kolo
vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie3-6, 2-6 prohradetail zápasu
20.11.18
1. kolo
vs. Vasilisa Aponasenko6-4, 6-0 výhradetail zápasu
19.11.18
1. kolo kval.
vs. Sara Guglielminotti6-1, 2-6, 6-4 výhradetail zápasu
19.11.18
kvalifik.
vs. Maria Tanasescu6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Holland Oldenzaal - antuka
15.08.18
1. kolo
vs. Pauline Demel3-6, 1-4, - Svetlana Iansitova - skrečprohradetail zápasu
14.08.18
kvalifik.
vs. Pauline Demel2-6, 2-6 prohradetail zápasu
14.08.18
2. kolo kval.
vs. Paula Perez Garcia7-63, 4-6, 6-3 výhradetail zápasu
12.08.18
1. kolo kval.
vs. Regina Husak6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Finland Tampere - antuka
26.07.18
2. kolo
vs. Ekaterina Shalimova0-6, 4-6 prohradetail zápasu
24.07.18
1. kolo
vs. Irina Lapustina6-0, 6-1 výhradetail zápasu
23.07.18
kvalifik.
vs. Ksenia Kolesnikova6-0, 6-0 výhradetail zápasu
<