ZÁPAS
25.04.19 | 2. kolo | Despina Papamichail | Sem Wensveen | 6-3, 7-5 | W15 Cairo | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Despina Papamichail | Sem Wensveen | |
1. podání % | 39/55 (71%) | 37/58 (64%) |
Vyhrané body z 1.podání | 25/39 (64%) | 16/37 (43%) |
Vyhrané body z 2.podání | 6/16 (38%) | 9/21 (43%) |
Vyhrané break-bally | 6/6 (100%) | 4/6 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 33/58 (57%) | 24/55 (44%) |
Vyhrané body celkem | 64/113 (57%) | 49/113 (43%) |
Dvojchyby | 2 | 4 |
Esa | 5 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Despina Papamichail | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Sem Wensveen | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Despina Papamichail | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Sem Wensveen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Despina Papamichail | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Sem Wensveen | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Despina Papamichail | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Sem Wensveen | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Despina Papamichail | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Sem Wensveen | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Despina Papamichail | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Sem Wensveen | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Despina Papamichail | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Sem Wensveen | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Despina Papamichail | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Sem Wensveen | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Despina Papamichail | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-5 | Sem Wensveen | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Despina Papamichail | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-5 | Sem Wensveen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Despina Papamichail | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
7-5 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Holandsko
10.04.98, 26 Let
10.04.98, 26 Let
Despina Papamichail vs. Sem Wensveen - Vzájemné zápasy
02.07.19 | kvalifik. | Despina Papamichail | Sem Wensveen | 7-5, 6-0 | detail zápasu | W25 Den | antuka |
25.04.19 | 2. kolo | Despina Papamichail | Sem Wensveen | 6-3, 7-5 | detail zápasu | W15 Cairo | antuka |
Despina Papamichail form & Sem Wensveen form
Despina Papamichail - poslední zápasy
W75 Chiasso - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Maria Sara Popa | 7-5, 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
Billie Jean - antuka | ||||
09.04.24 Rubber 1 | vs. Aleksandra Krunic | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.04.24 Rubber 1 | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Santa - antuka | ||||
03.04.24 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 2-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Terrassa - antuka | ||||
29.03.24 semifinále | vs. Lois Boisson | 3-6, 6-0, 1-6 | detail zápasu | |
28.03.24 čtvrtfinále | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-1, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
27.03.24 2. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Sara Dols | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
24.03.24 finále | vs. Lois Boisson | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Deborah Chiesa | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Andreea Mitu | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Tena Lukas | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Julia Middendorf | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 5-7, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
San Diego - tvrdý | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Mai Hontama | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Mexico - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Victoria Hu | 1-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Morelia - tvrdý | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Rebecca Marino | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Abu Dhabi - tvrdý | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Danielle Rose Collins | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Raluca Georgiana Serban | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Victoria Hu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Jamie Loeb | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Florianopolis - antuka | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Renata Zarazua | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo | vs. Julia Riera | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Leolia Jeanjean | 6-2, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo | vs. Solana Sierra | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 6-1, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Zavatska | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Daria Kasatkina | 4-6, 4-6 | detail zápasu |
Sem Wensveen - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.05.21 2. kolo | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.05.21 1. kolo | vs. Taylor Cataldi | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.05.21 kvalifik. | vs. Taylor Cataldi | 4-6, 6-0, 2-10 | detail zápasu | |
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Evelina Takhmazyan | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.05.21 1. kolo | vs. Chiara Catini | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.05.21 kvalifik. | vs. Anna Ulyashchenko | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Giulia Sartori | 3-6, 6-1, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 3-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Julia Kimmelmann | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Sofia Nami Samavati | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
23.02.21 kvalifik. | vs. Giuliana Bestetti | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
22.02.21 1. kolo kval. | vs. Sylvie Zund | 7-5, 6-75, 19-17 | detail zápasu | |
22.02.21 2. kolo kval. | vs. Valentina Gaggini | 7-64, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Nadezda Khalturina | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Axana Mareen | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.20 2. kolo kval. | vs. Caitlyn Portela | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
10.03.20 kvalifik. | vs. Anna Klasen | 6-2, 1-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.02.20 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Melania Delai | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
12.11.19 kvalifik. | vs. Zoziya Kardava | 6-3, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Olha Romanyshyn | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Helena Stevic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Barbora Miklova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Izabela Gabriela Novac | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
05.11.19 kvalifik. | vs. Eva Lys | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Irina Shchetinina | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Sandra Samir | 2-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu |