Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Turecko
14.05.98, 25 Let
14.05.98, 25 Let
Alexandra Grinchishina vs. Deniz Paykoc - Vzájemné zápasy
28.10.18 | 1. kolo kval. | Deniz Paykoc | Alexandra Grinchishina | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | Antalya | tvrdý |
Alexandra Grinchishina form & Deniz Paykoc form
Alexandra Grinchishina - poslední zápasy
Antalya - tvrdý | ||||
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Deniz Paykoc | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
24.09.18 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
18.09.18 1. kolo | vs. Margarita Lazareva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.09.18 kvalifik. | vs. Anastasia Veselova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Narine Sargsyan | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Almaty - antuka | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Almaty - antuka | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
Fergana - tvrdý | ||||
18.06.18 kvalifik. | vs. Ilona Kremen | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Muslima Akhunova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Karshi - tvrdý | ||||
22.04.18 kvalifik. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Aziza Yahshilikova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
17.04.18 1. kolo | vs. Varvara Flink | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
09.04.18 1. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 6-3, 5-7, 1-5, - Alexandra Grinchishina - skreč | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
19.03.18 kvalifik. | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.03.18 2. kolo kval. | vs. Zarema Mekhtieva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Alina Mekhtieva | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Karolina Kubanova | 5-7, 7-63, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
05.03.18 kvalifik. | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Charlotte Roemer | 1-6, 3-3, Charlotte Roemer - skreč | detail zápasu | |
Solapur - tvrdý | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Maya Jansen | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Indore - tvrdý | ||||
28.11.17 1. kolo | vs. Riya Bhatia | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Adrija Biswas | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
27.11.17 kvalifik. | vs. Vanshita Pathania | 6-3, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
Istanbul - tvrdý I. | ||||
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Muazzez Demirci | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
23.10.17 kvalifik. | vs. Natalija Stevanovic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
17.10.17 1. kolo | vs. Federica Prati | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
09.10.17 kvalifik. | vs. Isabella Tcherkes Zade | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
09.10.17 2. kolo kval. | vs. Alisa Grachova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Fergana - tvrdý | ||||
21.06.17 1. kolo | vs. Komola Umarova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Namangan - tvrdý | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Fariza Abdullaeva | 6-0, 6-3 | detail zápasu |
Deniz Paykoc - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Simona Ogescu | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Vladislava Petrovskaia | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.01.21 1. kolo kval. | vs. Sathwika Sama | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.01.21 1. kolo | vs. Jenny Duerst | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.12.20 1. kolo | vs. Saki Imamura | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.12.20 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Apalikhina | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Evgeniya Burdina | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Zeynep Bademci | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Melody Hefti | 6-4, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Manca Pislak | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Aino Alkio | 6-1, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Gabriella Mujan | 5-7, 7-5, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.02.20 1. kolo | vs. Julyette Steur | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.02.20 1. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Greta Medeghini | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Ena Kajevic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
02.12.19 1. kolo kval. | vs. Iana Tishchenko | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
07.10.19 kvalifik. | vs. Irina Dshandshgava | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.10.19 2. kolo kval. | vs. Camilla Diez | 4-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
01.10.19 kvalifik. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Paula Prehn | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Constanze Stepan | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Batumi - tvrdý | ||||
26.08.19 kvalifik. | vs. Varvara Kuznetsova | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
29.07.19 kvalifik. | vs. Ines Nicault | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Silvia Mattiolo | 3-6, 6-0, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Anita Bertoloni | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.05.19 kvalifik. | vs. Natalie Augustinova | 1-6, 4-6 | detail zápasu |