ZÁPAS
10.10.18 | 2. kolo | Deniz Khazaniuk | Mihaela Djakovic | 6-3, 6-1 | Lagos | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Deniz Khazaniuk | Mihaela Djakovic | |
1. podání % | 32/50 (64%) | 22/52 (42%) |
Vyhrané body z 1.podání | 24/32 (75%) | 13/22 (59%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/18 (56%) | 9/30 (30%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 30/52 (58%) | 16/50 (32%) |
Vyhrané body celkem | 64/102 (63%) | 38/102 (37%) |
Dvojchyby | 3 | 9 |
Esa | 3 | 6 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Deniz Khazaniuk | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Mihaela Djakovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
0-2 | Mihaela Djakovic | |
1-2 | Mihaela Djakovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Deniz Khazaniuk | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-3 | Mihaela Djakovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Deniz Khazaniuk | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Mihaela Djakovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
5-3 | Mihaela Djakovic | |
0-0, 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Mihaela Djakovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Deniz Khazaniuk | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Mihaela Djakovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
3-0 | Mihaela Djakovic | |
0-0, 30-30, 30-40 | ||
3-1 | Mihaela Djakovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Deniz Khazaniuk | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-1 | Mihaela Djakovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Deniz Khazaniuk vs. Mihaela Djakovic - Vzájemné zápasy
10.10.18 | 2. kolo | Deniz Khazaniuk | Mihaela Djakovic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Lagos | tvrdý |
Deniz Khazaniuk form & Mihaela Djakovic form
Deniz Khazaniuk - poslední zápasy
All Lower - antuka | ||||
23.09.20 1. kolo | vs. Alycia Parks | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
23.09.20 1. kolo | vs. Tricia Mar | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
22.09.20 1. kolo | vs. Conny Perrin | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
22.09.20 1. kolo | vs. Emma Davis | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.09.20 1. kolo | vs. Paige Mary Hourigan | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
15.09.20 1. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.09.20 1. kolo | vs. Jessica Livianu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
11.09.20 1. kolo | vs. Alycia Parks | 7-65, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
09.09.20 1. kolo | vs. Jessica Failla | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.09.20 1. kolo | vs. Jessica Livianu | 6-2, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
03.09.20 1. kolo | vs. Elvina Kalieva | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.08.20 1. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 6-2, 6-713, 12-10 | detail zápasu | |
25.08.20 1. kolo | vs. Nastja Kolar | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
25.08.20 1. kolo | vs. Elvina Kalieva | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
23.08.20 1. kolo | vs. Marcela Zacarias | 5-7, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
21.08.20 1. kolo | vs. Kayla Day | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
19.08.20 1. kolo | vs. Anna Morgina | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.08.20 1. kolo | vs. Elizabeth Halbauer | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.08.20 1. kolo | vs. Barbara Bonic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.08.20 1. kolo | vs. Emily Fanning | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
10.08.20 1. kolo | vs. Dasha Ivanova | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
10.08.20 1. kolo | vs. Gianna Pielet | 6-4, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
06.08.20 1. kolo | vs. Anastasia Sysoeva | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
04.08.20 1. kolo | vs. Katerina Stewart | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.08.20 1. kolo | vs. Panna Udvardy | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.08.20 1. kolo | vs. Dia Evtimova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.08.20 1. kolo | vs. Jennifer Elie | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
30.07.20 1. kolo | vs. Jennifer Elie | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.07.20 1. kolo | vs. Panna Udvardy | 1-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
22.07.20 1. kolo | vs. Luisa Stefani | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Mihaela Djakovic - poslední zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Iva Primorac | 6-2, 1-1, Iva Primorac - skreč | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Iankovskaia | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Lucia Cortez Llorca | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Ivet Sala Sanchez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Fiona Ganz | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
29.02.24 1. kolo | vs. Sofia Carpi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Anja Wildgruber | 2-6, 7-67, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Salma Drugdova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Jessica Bertoldo | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Arina Arifullina | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Gina Feistel | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Laura Boehner | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Ruth Roura Llaverias | 0-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Emily Appleton | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Sarah Tatu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Claudia Ferrer Perez | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Sylvie Zund | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Pauline Courcoux | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Constance Levivier | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Baza - tvrdý | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Xenia Bandurowska | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Anastasia Grechkina | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Zaragoza - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Valladolid - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Marina Stakusic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Holly Hutchinson | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Kundali Majgaine | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Vigo - tvrdý | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Pemra Ozgen | 4-6, 1-4, - Mihaela Djakovic - skreč | detail zápasu | |
W25 Ourense - tvrdý | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Rinko Matsuda | 2-6, 2-6 | detail zápasu |