ZÁPAS
03.12.18 | 1. kolo kval. | Denisa Pospisilova | Justyna Malatinska | 5-7, 6-4, 6-1 | Jablonec Nad | koberec |
STATISTIKY ZÁPASU
Česká republika
08.06.99, 24 Let
08.06.99, 24 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Česká republika
09.10.01, 22 Let
09.10.01, 22 Let
Denisa Pospisilova vs. Justyna Malatinska - Vzájemné zápasy
03.12.18 | 1. kolo kval. | Denisa Pospisilova | Justyna Malatinska | 5-7, 6-4, 6-1 | detail zápasu | Jablonec Nad | koberec |
Denisa Pospisilova form & Justyna Malatinska form
Denisa Pospisilova - poslední zápasy
W60 Prague - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
25.10.22 1. kolo kval. | vs. Daria Khomutsianskaya | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
W25 Jablonec - antuka | ||||
13.09.22 kvalifik. | vs. Lucie Urbanova | 6-75, 7-63, 6-10 | detail zápasu | |
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Izabela Heinzova | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Kristyna Hranacova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
23.08.22 kvalifik. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
22.08.22 1. kolo kval. | vs. Misaki Matsuda | 6-1, 0-6, 11-9 | detail zápasu | |
W25 Radom - antuka | ||||
08.08.22 kvalifik. | vs. Denisa Hindova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Xenia Bandurowska | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Zlata Saurasava | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
01.08.22 1. kolo kval. | vs. Chiara Scholl | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Ceska - antuka | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Nikola Breckova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
02.05.22 kvalifik. | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Alica Rusova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Jablonec - antuka | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Marketa Petruzelova | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
30.08.21 2. kolo kval. | vs. Barbora Palicova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Kamilla Bartone | 5-2, Kamilla Bartone - skreč | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Oona Orpana | 1-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Olomouc - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Barbora Miklova | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Prerov - antuka | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Jablonec Nad - koberec | ||||
06.12.18 2. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.12.18 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
04.12.18 kvalifik. | vs. Ludmila Kareisova | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
03.12.18 1. kolo kval. | vs. Justyna Malatinska | 5-7, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Milovice - tvrdý I. | ||||
27.11.18 kvalifik. | vs. Nikola Breckova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.11.18 1. kolo kval. | vs. Dagmar Dudlakova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Brno - antuka | ||||
23.09.18 1. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 6-74, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
Frydek Mistek - antuka | ||||
10.09.18 2. kolo kval. | vs. Martina Kudelova | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
10.09.18 kvalifik. | vs. Eva Cechakova | 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Justyna Malatinska - poslední zápasy
W15 Chornomorsk - antuka | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Taisya Pachkaleva | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.10.19 1. kolo | vs. Maria Lota Kaul | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Brno - antuka | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Natalie Proese | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Szekesfehervar - antuka | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Silvia Njiric | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Bianka Bekefi | 6-710, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
10.09.19 kvalifik. | vs. Ludmila Kareisova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Aliz Stumpf | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Olomouc - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Jana Jablonovska | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
29.07.19 kvalifik. | vs. Anastasia Bursa | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sandelfjord - antuka | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Olomouc - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Pribylova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
18.06.19 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Zlatarova | 3-6, 6-1, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
28.05.19 kvalifik. | vs. Sofia Sharonova | 6-70, 4-6 | detail zápasu | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Angeliki Dermitzaki-Lambropoulou | 6-1, 2-0, Angeliki Dermitzaki-Lambropoulou - skreč | detail zápasu | |
W15 Tucepi - antuka | ||||
09.05.19 2. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.05.19 1. kolo | vs. Andjela Sebrek | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
07.05.19 1. kolo kval. | vs. Aneta Kulhankova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
07.05.19 kvalifik. | vs. Sofia Milatova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Jablonec Nad - koberec | ||||
03.12.18 1. kolo kval. | vs. Denisa Pospisilova | 7-5, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Frydek Mistek - antuka | ||||
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Aneta Laboutkova | 1-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
Szekesfehervar - antuka | ||||
05.09.18 kvalifik. | vs. Ramona Mataruga | 5-7, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Katarina Kostic | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Andreia Beberechi | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Vrnjacka Banja - antuka | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Joelle Steur | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Warsaw - antuka | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Diana Sumova | 1-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Sandelfjord - antuka | ||||
25.07.18 2. kolo | vs. Lisa Ponomar | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.07.18 1. kolo | vs. Emilie Elde | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Baja - antuka | ||||
17.07.18 1. kolo kval. | vs. Moni Potrc | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
17.07.18 kvalifik. | vs. Sara Guglielminotti | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Jablonec Nad - antuka | ||||
26.06.18 1. kolo | vs. Katerina Krizova | 4-6, 4-6 | detail zápasu |