ZÁPAS
26.08.19 | 1. kolo kval. | Denisa Hindova | Sarka Richterova | 7-63, 6-2 | W25 Prague | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Česká republika
16.05.00, 23 Let
16.05.00, 23 Let
Denisa Hindova vs. Sarka Richterova - Vzájemné zápasy
26.08.19 | 1. kolo kval. | Denisa Hindova | Sarka Richterova | 7-63, 6-2 | detail zápasu | W25 Prague | antuka |
Denisa Hindova form & Sarka Richterova form
Denisa Hindova - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Anastasia Zolotareva | 6-1, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Josy Daems | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Doga Turkmen | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.03.24 finále | vs. Denislava Glushkova | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Diana Demidova | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Viktoria Lackova | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Rebecca Munk Mortensen | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Tian Jialin | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Charlotte Ruud | 5-7, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Anastasia Zolotareva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Fiona Ganz | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Ela Nala Milic | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 6-2, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Nina Potocnik | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Katarina Stresnakova | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Laura Svatikova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Hanna Bougouffa | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-4, - Denisa Hindova - skreč | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Irina Ramialison | 7-5, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Jana Bojovic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Nicole Gadient | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Ilaria Sposetti | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Mana Kawamura | 6-4, 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Barbora Michalkova | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Sarka Richterova - poslední zápasy
W25 Prague - antuka | ||||
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Stephanie Judith Visscher | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Bytom - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Nikola Tomanova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Gabriella Mujan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Karolina Vlckova | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
20.12.18 1. kolo | vs. Anna Pribylova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.12.18 kvalifik. | vs. Zi Yi Wang | 6-2, 3-6, def. | detail zápasu | |
17.12.18 2. kolo kval. | vs. Dominika Talpova | Dominika Talpova - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
10.12.18 2. kolo kval. | vs. Alise Cernecka | 2-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Maria Manilova | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
Jablonec Nad - koberec | ||||
03.12.18 1. kolo kval. | vs. Veronika Vlkovska | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Milovice - tvrdý I. | ||||
27.11.18 kvalifik. | vs. Adela Jarosova | 7-63, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.11.18 1. kolo kval. | vs. Martina Pradova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Ricany - antuka | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Nikola Novotna | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Trnava - tvrdý I. | ||||
04.02.18 1. kolo kval. | vs. Martina Pradova | 6-75, 7-65, 6-75 | detail zápasu | |
Jablonec Nad - koberec | ||||
04.12.17 kvalifik. | vs. Mai Hontama | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Milovice - tvrdý I. | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Jana Jablonovska | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
11.09.17 2. kolo kval. | vs. Tereza Svecova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ricany - antuka | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Nikola Novotna | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
Montreux - antuka | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Prerov - antuka | ||||
12.06.17 kvalifik. | vs. Nicole Gadient | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Nikoletta Muller | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Regina Husak | 6-2, 6-3 | detail zápasu |