ZÁPAS
27.04.19 | 1. kolo kval. | Denisa Satralova | Paula Ormaechea | 6-3, 6-2 | Prague | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Denisa Satralova | Paula Ormaechea | |
1. podání % | 41/52 (79%) | 35/49 (71%) |
Vyhrané body z 1.podání | 27/41 (66%) | 16/35 (46%) |
Vyhrané body z 2.podání | 6/11 (55%) | 5/14 (36%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 2/5 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 28/49 (57%) | 19/52 (37%) |
Vyhrané body celkem | 61/101 (60%) | 40/101 (40%) |
Dvojchyby | 4 | 1 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Denisa Satralova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Paula Ormaechea | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Denisa Satralova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Paula Ormaechea | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Denisa Satralova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Paula Ormaechea | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Denisa Satralova | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-2 | Paula Ormaechea | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Denisa Satralova | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Paula Ormaechea | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Denisa Satralova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Paula Ormaechea | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Denisa Satralova | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Paula Ormaechea | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Denisa Satralova | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-2 | Paula Ormaechea | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Denisa Satralova | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Denisa Satralova vs. Paula Ormaechea - Vzájemné zápasy
27.04.19 | 1. kolo kval. | Denisa Satralova | Paula Ormaechea | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Prague | antuka |
Denisa Satralova form & Paula Ormaechea form
Denisa Satralova - poslední zápasy
Prague - antuka | ||||
29.08.20 1. kolo | vs. Katharina Gerlach | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Grenoble - tvrdý I. | ||||
11.02.20 1. kolo | vs. Susan Bandecchi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
16.01.20 2. kolo kval. | vs. Stefanie Voegele | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.01.20 1. kolo kval. | vs. Xinyun Han | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Luxembourg - tvrdý I. | ||||
16.10.19 2. kolo | vs. Elena Rybakina | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.10.19 1. kolo | vs. Mandy Minella | 6-77, 7-65, 7-66 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Ysaline Bonaventure | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Tashkent - tvrdý | ||||
23.09.19 1. kolo | vs. Sorana Cirstea | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Seoul - tvrdý | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Kirsten Flipkens | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. Petra Kvitova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.08.19 kvalifik. | vs. Priscilla Hon | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
21.08.19 2. kolo kval. | vs. Ankita Raina | 6-75, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Reese Brantmeier | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
28.07.19 finále | vs. Tamara Korpatsch | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
27.07.19 semifinále | vs. Anastasia Zarycka | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
26.07.19 čtvrtfinále | vs. Veronica Cepede Royg | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
25.07.19 2. kolo | vs. Sara Cakarevic | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
24.07.19 1. kolo | vs. Kimberley Zimmermann | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
W25 Olomouc - antuka | ||||
19.07.19 čtvrtfinále | vs. Ipek Soylu | 6-4, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.07.19 2. kolo | vs. Monika Kilnarova | 6-1, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
17.07.19 1. kolo | vs. Anna Siskova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W60+H Stare - antuka | ||||
23.06.19 finále | vs. Barbora Krejcikova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.06.19 semifinále | vs. Alexandra Cadantu | 6-4, 6-73, 6-4 | detail zápasu | |
21.06.19 čtvrtfinále | vs. Olga Govortsova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
20.06.19 2. kolo | vs. Rebecca Sramkova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
19.06.19 1. kolo | vs. Kyoka Okamura | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
04.06.19 1. kolo | vs. Tereza Mrdeza | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
22.05.19 1. kolo kval. | vs. Kristina Kucova | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W100 Trnava - antuka | ||||
16.05.19 2. kolo | vs. Christina Mchale | 2-6, 6-0, 5-7 | detail zápasu | |
16.05.19 1. kolo | vs. Misaki Doi | 7-64, 6-4 | detail zápasu |
Paula Ormaechea - poslední zápasy
W50 Sao - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Alice Ghiraldi | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 6-0, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 1-6, 7-61 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Camila Romero | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo kval. | vs. Elsa Jacquemot | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Madrid - antuka | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Simona Waltert | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Charleston - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Sachia Vickery | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Charleston - antuka | ||||
03.04.23 1. kolo | vs. Lesya Tsurenko | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.04.23 kvalifik. | vs. Magdalena Frech | 6-3, 1-6, 7-63 | detail zápasu | |
01.04.23 1. kolo kval. | vs. Jamie Loeb | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
San Luis - antuka | ||||
28.03.23 1. kolo | vs. Nadia Podoroska | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Anapoima - antuka | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
10.03.23 čtvrtfinále | vs. Whitney Osuigwe | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.03.23 2. kolo | vs. Andrea Gamiz | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Renata Zarazua | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Tucuman - antuka | ||||
23.02.23 3. kolo | vs. Solana Sierra | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.02.23 2. kolo | vs. Victoria Bosio | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Cali - antuka | ||||
05.02.23 finále | vs. Nadia Podoroska | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.02.23 semifinále | vs. Laura Pigossi | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
03.02.23 čtvrtfinále | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
01.02.23 2. kolo | vs. Aliona Bolsova | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
30.01.23 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 5-7, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.23 1. kolo kval. | vs. Asia Muhammad | 2-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
19.11.22 semifinále | vs. Danka Kovinic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.11.22 čtvrtfinále | vs. Laura Pigossi | 6-2, 6-4 | detail zápasu |