ZÁPAS
06.09.19 | čtvrtfinále | Dayeon Back | Punnin Kovapitukted | 6-4, 6-4 | W15 Yeongwol | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Dayeon Back | Punnin Kovapitukted | |
1. podání % | 52/76 (68%) | 34/66 (52%) |
Vyhrané body z 1.podání | 30/52 (58%) | 23/34 (68%) |
Vyhrané body z 2.podání | 16/24 (67%) | 12/32 (38%) |
Vyhrané break-bally | 4/10 (40%) | 2/11 (18%) |
Vyhrané body z returnu | 31/66 (47%) | 30/76 (39%) |
Vyhrané body celkem | 77/142 (54%) | 65/142 (46%) |
Dvojchyby | 0 | 1 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
1-2 | Punnin Kovapitukted | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dayeon Back | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Punnin Kovapitukted | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dayeon Back | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Punnin Kovapitukted | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 40-A | ||
Dayeon Back | 4-4 | |
0-0, 15-0 | ||
5-4 | Punnin Kovapitukted | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-4 |
2 | ||
Dayeon Back | 0-0 | |
0-0, 15-0, 40-15, 40-30 | ||
Dayeon Back | 1-1 | |
0-0, 15-0 | ||
2-1 | Punnin Kovapitukted | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Dayeon Back | 2-2 | |
0-0 | ||
2-3 | Punnin Kovapitukted | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 40-40 | ||
Dayeon Back | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Punnin Kovapitukted | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dayeon Back | 4-4 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
5-4 | Punnin Kovapitukted | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Dayeon Back vs. Punnin Kovapitukted - Vzájemné zápasy
09.09.22 | čtvrtfinále | Dayeon Back | Punnin Kovapitukted | 6-4, 6-1 | detail zápasu | W15 Yeongwol | tvrdý |
26.08.22 | čtvrtfinále | Punnin Kovapitukted | Dayeon Back | 3-6, 7-66, 6-1 | detail zápasu | W25 Goyang | tvrdý |
06.09.19 | čtvrtfinále | Dayeon Back | Punnin Kovapitukted | 6-4, 6-4 | detail zápasu | W15 Yeongwol | tvrdý |
Dayeon Back form & Punnin Kovapitukted form
Dayeon Back - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.04.24 2. kolo | vs. Alice Soulie | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
23.04.24 1. kolo | vs. Diva Bhatia | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Kofu - tvrdý | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ikumi Yamazaki | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Indore - tvrdý | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Nagpur - antuka | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Dalila Jakupovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Anjali Rathi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Erina Hayashi | 6-1, 2-1, - Dayeon Back - skreč | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Chelsea Stergiopoulos | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Destanee Aiava | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Gold - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Miho Kuramochi | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Seone Mendez | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Elena Micic | 3-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Roisin Gilheany | 3-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Brisbane - tvrdý | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Lea Ma | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Alana Subasic | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Seoul - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Kimberly Birrell | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Jelena Ostapenko | 3-6, 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
10.09.23 finále | vs. Dabin Kim | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.09.23 semifinále | vs. Sunam Jeong | 6-1, 4-1, Sunam Jeong - skreč | detail zápasu | |
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Na-Ri Kim | 4-1, Na-Ri Kim - skreč | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Cherry Kim | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. On Yu Choi | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
03.09.23 finále | vs. Dasha Ivanova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
02.09.23 semifinále | vs. Boyoung Jeong | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Cherry Kim | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Haram Kim | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Ryeong Gyeong Park | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sapporo - tvrdý | ||||
13.08.23 finále | vs. Miho Kuramochi | 6-2, 6-0 | detail zápasu |
Punnin Kovapitukted - poslední zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
22.04.24 1. kolo kval. | vs. Katerina Tsygourova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Swan - tráva | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Alana Subasic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Mildura - tráva | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Yuki Naito | 3-6, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Olivia Quigley | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Miho Kuramochi | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Nanari Katsumi | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Isabella Cetinay | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Lanlana Tararudee | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Belle Thompson | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Sienna Leeson | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Jessie Aney | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Sonal Patil | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Naho Sato | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Elena Jamshidi | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Sayaka Ishii | 6-4, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
05.01.24 čtvrtfinále | vs. Patcharin Cheapchadej | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.01.24 2. kolo | vs. Haruka Kaji | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
03.01.24 1. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Papamoa - tvrdý | ||||
20.12.23 2. kolo | vs. Hikaru Sato | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Isabel Pascual Montalvo | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Vaishnavi Adkar | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Saumya Vig | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Qian - tvrdý | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Anastasiia Gureva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Yidi Yang | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Shuoran Wang | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
21.10.23 semifinále | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Aunchisa Chanta | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Yifan Sun | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-2, 6-1 | detail zápasu |