ZÁPAS
12.07.20 | 1. kolo | Dasha Ivanova | Mayuka Aikawa | 2-6, 6-3, 10-7 | All Lower | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Dasha Ivanova | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Mayuka Aikawa | |
0-0, 0-15, 15-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Dasha Ivanova | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Mayuka Aikawa | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-40 | ||
Dasha Ivanova | 4-2 | |
0-0 | ||
4-3 | Mayuka Aikawa | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Dasha Ivanova | 4-4 | |
0-0, 30-0, 40-15 | ||
5-4 | Mayuka Aikawa | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Dasha Ivanova | 5-5 | |
0-0 | ||
6-5 | Mayuka Aikawa | |
0-0, 15-15, 30-30, 30-40, A-40[BP] | ||
2-6 |
2 | ||
Dasha Ivanova | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
1-0 | Mayuka Aikawa | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
Dasha Ivanova | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Mayuka Aikawa | |
0-0, 15-15, 30-40 | ||
Dasha Ivanova | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Mayuka Aikawa | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-40 | ||
Dasha Ivanova | 3-3 | |
0-0, 15-15, 15-40[BP] | ||
3-4 | Mayuka Aikawa | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-40 | ||
Dasha Ivanova | 3-5 | |
0-0 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Mayuka Aikawa | |
Dasha Ivanova | 1-0 | |
2-1 | Mayuka Aikawa | |
Dasha Ivanova | 2-2 | |
3-2 | Mayuka Aikawa | |
Dasha Ivanova | 4-2 | |
4-3 | Mayuka Aikawa | |
Dasha Ivanova | 5-3 | |
7-4 | Mayuka Aikawa | |
Dasha Ivanova | 7-5 | |
7-6 | Mayuka Aikawa | |
Dasha Ivanova | 8-7 | |
8-8 | Mayuka Aikawa | |
Dasha Ivanova | 9-8 | |
-10 | Mayuka Aikawa | |
10-7 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Dasha Ivanova vs. Mayuka Aikawa - Vzájemné zápasy
26.07.20 | 1. kolo | Mayuka Aikawa | Dasha Ivanova | 5-7, 6-3, 11-9 | detail zápasu | All Lower | antuka |
12.07.20 | 1. kolo | Dasha Ivanova | Mayuka Aikawa | 2-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | ||
14.02.20 | čtvrtfinále | Dasha Ivanova | Mayuka Aikawa | 6-2, 6-2 | detail zápasu | W15 Cancun | tvrdý |
Dasha Ivanova form & Mayuka Aikawa form
Dasha Ivanova - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Maria Navarro Oliva | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.04.24 2. kolo | vs. Marie Villet | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
10.04.24 1. kolo | vs. Severine Deppner | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Montreal - tvrdý I. | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Jessie Aney | 7-63, 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Ana Grubor | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Ellie Daniels | 6-3, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Gabriella Vannessa Lindgren | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Brossard - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Jada Bui | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Ellie Daniels | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Guadalajara - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Veronica Miroshnichenko | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-3, 4-1, Ana Paula Neffa De Los Rios - skreč | detail zápasu | |
15.11.23 2. kolo | vs. Maria Mateas | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Jenna Defalco | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 7-68, 6-0 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Ya-Yi Yang | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Makinohara - koberec | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Nanao - koberec | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Kayo Nishimura | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kyoto - tvrdý I. | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Fernanda Contreras Gomez | 3-6, 6-0, 0-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Erina Hayashi | 4-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Suha Lee | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Gaeul Jang | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
03.09.23 finále | vs. Dayeon Back | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.09.23 semifinále | vs. Hikaru Sato | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Eunhye Lee | 5-7, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Yanni Liu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. On Yu Choi | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Hikaru Sato | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Lunda Kumhom | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
14.07.23 čtvrtfinále | vs. Patcharin Cheapchadej | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.07.23 2. kolo | vs. Pimmada Thongkum | 6-74, 6-2, 6-3 | detail zápasu |
Mayuka Aikawa - poslední zápasy
W35 Osaka - tvrdý | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Dalayna Hewitt | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
08.04.24 kvalifik. | vs. Nagi Hanatani | 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Minori Ishida | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
07.04.24 2. kolo kval. | vs. Fang An Lin | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Kofu - tvrdý | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Miho Kuramochi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Hinode - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Rina Saigo | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Hikaru Yoshikawa | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Tena Lukas | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Lidia Encheva | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Darja Suvirdjonkova | 7-65, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 kvalifik. | vs. Alice Rame | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 5-7, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Ziva Falkner | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Daria Yesypchuk | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Kseniya Zhdanok | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Leyla Nilufer Elmas | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W75+H Vero - antuka | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Sophie Chang | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Gabriela Lee | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.24 kvalifik. | vs. Chieh-Yu Hsu | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo kval. | vs. Cookie Jarvis-Tredgett | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Louisa Chirico | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
09.01.24 kvalifik. | vs. Camilla Bossi | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Mary Boyce Deatherage | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Arcadia - tvrdý | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Sophie Chang | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.01.24 1. kolo | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.12.23 čtvrtfinále | vs. Nikol Rivkin | 3-6, 3-6 | detail zápasu |