ZÁPAS
21.10.18 | 2. kolo kval. | Dasha Ivanova | Anna Siskova | 3-6, 6-0, 6-0 | Saguenay | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Dasha Ivanova | Anna Siskova | |
1. podání % | 40/64 (63%) | 29/57 (51%) |
Vyhrané body z 1.podání | 28/40 (70%) | 15/29 (52%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/24 (46%) | 8/28 (29%) |
Vyhrané break-bally | 7/7 (100%) | 2/6 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 34/57 (60%) | 25/64 (39%) |
Vyhrané body celkem | 73/121 (60%) | 48/121 (40%) |
Dvojchyby | 2 | 6 |
Esa | 2 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Dasha Ivanova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Anna Siskova | |
Dasha Ivanova | 0-2 | |
1-2 | Anna Siskova | |
0-0, 40-15[BP], 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
2-2 | Anna Siskova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Dasha Ivanova | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
Dasha Ivanova | 3-3 | |
3-4 | Anna Siskova | |
0-0, 0-40, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
3-5 | Anna Siskova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
3-6 |
2 | ||
Dasha Ivanova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
Dasha Ivanova | 1-0 | |
Dasha Ivanova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
Dasha Ivanova | 3-0 | |
Dasha Ivanova | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-0 | Anna Siskova | |
0-0, 0-15, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
3 | ||
0-0 | Anna Siskova | |
1-0 | Anna Siskova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Dasha Ivanova | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Anna Siskova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
4-0 | Anna Siskova | |
0-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Dasha Ivanova | 5-0 | |
6-0 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Dasha Ivanova vs. Anna Siskova - Vzájemné zápasy
21.10.18 | 2. kolo kval. | Dasha Ivanova | Anna Siskova | 3-6, 6-0, 6-0 | detail zápasu | Saguenay | tvrdý I. |
Dasha Ivanova form & Anna Siskova form
Dasha Ivanova - poslední zápasy
W15 Montreal - tvrdý I. | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Jessie Aney | 7-63, 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Ana Grubor | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Ellie Daniels | 6-3, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Gabriella Vannessa Lindgren | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Brossard - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Jada Bui | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Ellie Daniels | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Guadalajara - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Veronica Miroshnichenko | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-3, 4-1, Ana Paula Neffa De Los Rios - skreč | detail zápasu | |
15.11.23 2. kolo | vs. Maria Mateas | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Jenna Defalco | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 7-68, 6-0 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Ya-Yi Yang | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Makinohara - koberec | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Nanao - koberec | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Kayo Nishimura | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kyoto - tvrdý I. | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Fernanda Contreras Gomez | 3-6, 6-0, 0-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Erina Hayashi | 4-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Suha Lee | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Gaeul Jang | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
03.09.23 finále | vs. Dayeon Back | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.09.23 semifinále | vs. Hikaru Sato | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Eunhye Lee | 5-7, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Yanni Liu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. On Yu Choi | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Hikaru Sato | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Lunda Kumhom | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
14.07.23 čtvrtfinále | vs. Patcharin Cheapchadej | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.07.23 2. kolo | vs. Pimmada Thongkum | 6-74, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Anja Nayar | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
11.06.23 finále | vs. Patcharin Cheapchadej | 7-63, 1-6, 6-3 | detail zápasu |
Anna Siskova - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.03.24 finále | vs. Katarina Kuzmova | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Marie Weckerle | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Daria Frayman | 4-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Beatrice Stagno | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Marina Bassols Ribera | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Jana Kolodynska | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Zeel Desai | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Humera Baharmus | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Tereza Martincova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Beatrice Ricci | - Anna Siskova - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Bojana Klincov | 2-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Mona Barthel | 0-6, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Sachia Vickery | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
08.10.23 kvalifik. | vs. Astra Sharma | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 6-1, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Laura Hietaranta | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
03.09.23 kvalifik. | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kozerki - tvrdý | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Naiktha Bains | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Prague - tvrdý | ||||
29.07.23 1. kolo kval. | vs. Elvina Kalieva | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Nadia Podoroska | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Evgeniya Rodina | 6-3, 6-0 | detail zápasu |