ZÁPAS
21.09.20 | kvalifik. | Darya Lebesheva | Tereza Dejnozkova | 6-1, 6-4 | W15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Česká republika
17.07.02, 21 Let
17.07.02, 21 Let
Darya Lebesheva vs. Tereza Dejnozkova - Vzájemné zápasy
21.09.20 | kvalifik. | Darya Lebesheva | Tereza Dejnozkova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Darya Lebesheva form & Tereza Dejnozkova form
Darya Lebesheva - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Viktoriia Dema | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Gaia Panari | 6-3, 2-6, 11-13 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Menuha Popovici | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Daria Lopatetskaya | 0-6, - Darya Lebesheva - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.22 2. kolo kval. | vs. Polina Pavlova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Beatrice Stagno | 7-64, 4-1, Beatrice Stagno - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.02.22 2. kolo kval. | vs. Hanna Piatrushka | 2-6, - Darya Lebesheva - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.08.21 1. kolo kval. | vs. Vasanti Shinde | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.08.21 kvalifik. | vs. Kariann Pierre-Louis | 3-6, 6-2, 1-10 | detail zápasu | |
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Feriel Mahbouli | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Valerie Quiceno | 2-6, 6-3, 2-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.09.20 1. kolo | vs. Lilly Elida Haseth | 3-6, 0-1, - Darya Lebesheva - skreč | detail zápasu | |
21.09.20 kvalifik. | vs. Tereza Dejnozkova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.09.20 1. kolo | vs. Ines Ibbou | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
10.03.20 kvalifik. | vs. Angelika Shapovalova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Sofya Ostrovskaya | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Chanel Janssen | 6-0, 3-6, 3-10 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Nikola Tomanova | 0-3, - Darya Lebesheva - skreč | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
09.07.19 kvalifik. | vs. Maria Kozyreva | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
03.07.19 kvalifik. | vs. Rianna Valdes | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
27.06.19 2. kolo | vs. Ramona Mataruga | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.06.19 1. kolo | vs. Amber Washington | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
24.06.19 kvalifik. | vs. Magdalena Nunez Pureco | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Varberg - antuka | ||||
14.05.19 kvalifik. | vs. Elin Vilen | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Gothenburg - antuka | ||||
07.05.19 kvalifik. | vs. Sofia Nami Samavati | 0-5, - Darya Lebesheva - skreč | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Lene Mari Bolkesjo Hovda | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Nanchang - antuka | ||||
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Chihiro Takayama | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Djibouti - tvrdý | ||||
19.12.18 2. kolo | vs. Katsiaryna Skachkova | 2-5, - Darya Lebesheva - skreč | detail zápasu | |
18.12.18 1. kolo | vs. Amelia Fortescue | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Djibouti - tvrdý | ||||
11.12.18 1. kolo | vs. Aisha Niyonkuru | 0-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu |
Tereza Dejnozkova - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.03.22 2. kolo kval. | vs. Ana Grubor | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Melnikova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Susanna Giovanardi | 6-74, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.12.21 2. kolo kval. | vs. Chloe Cirotte | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.12.21 1. kolo | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-710, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.12.21 2. kolo kval. | vs. Jennifer Ruggeri | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.12.21 1. kolo | vs. Bianca Behulova | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
30.11.21 kvalifik. | vs. Petra Csabi | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Patricija Dubinoviciute | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.11.21 1. kolo | vs. Rina Saigo | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.11.21 kvalifik. | vs. Yu Shan | 4-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Asya Colombo | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Elsa Chaumette | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Milana Zhabrailova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.11.21 2. kolo | vs. Elena Milovanovic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.11.21 1. kolo | vs. Annick Melgers | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
01.11.21 kvalifik. | vs. Lexie Stevens | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Ginevra Peiretti | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Mavie Osterreicher | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.10.21 kvalifik. | vs. Vanda Vargova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
11.10.21 2. kolo kval. | vs. Giuliana Bestetti | 4-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Zineb El Ouazzani | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Kanako Morisaki | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 San - antuka | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 4-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Jermine Sherif | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Lara Pfeifer | 6-72, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Jovana Gvozdenovic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Polina Bakhmutkina | 7-5, 3-6, 0-10 | detail zápasu | |
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Andrea Nova | 7-5, 6-4 | detail zápasu |