ZÁPAS
25.11.19 | kvalifik. | Darya Lavrichenko | Giulia Tedesco | 6-2, 6-3 | W25 Solarino | koberec |
STATISTIKY ZÁPASU
Darya Lavrichenko | Giulia Tedesco | |
1. podání % | 29/50 (58%) | 52/73 (71%) |
Vyhrané body z 1.podání | 19/29 (66%) | 28/52 (54%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/21 (62%) | 5/21 (24%) |
Vyhrané break-bally | 6/13 (46%) | 2/6 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 40/73 (55%) | 18/50 (36%) |
Vyhrané body celkem | 72/123 (59%) | 51/123 (41%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esa | 1 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
Rusko
05.05.03, 20 Let
05.05.03, 20 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taliansko
24.06.02, 21 Let
24.06.02, 21 Let
Darya Lavrichenko vs. Giulia Tedesco - Vzájemné zápasy
25.11.19 | kvalifik. | Darya Lavrichenko | Giulia Tedesco | 6-2, 6-3 | detail zápasu | W25 Solarino | koberec |
Darya Lavrichenko form & Giulia Tedesco form
Darya Lavrichenko - poslední zápasy
W25 Antalya - antuka | ||||
14.02.22 2. kolo kval. | vs. Alice Rame | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Defne Erbakan | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Giuliana Bestetti | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.11.21 kvalifik. | vs. Defne Cirpanli | 7-5, 6-72, 8-10 | detail zápasu | |
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Alisa Zolotukhina | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Ksenia Laskutova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Eva Garkusha | 2-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
20.07.21 kvalifik. | vs. Anastasia Bursa | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
19.07.21 1. kolo kval. | vs. Stanislava Bobrovnikova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Polina Bakhmutkina | 7-5, 5-7, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Noel Saidenova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.02.21 2. kolo kval. | vs. Lea Magun | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Maria Manilova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.02.21 2. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Ani Vangelova | 5-7, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Melania Delai | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.01.21 1. kolo kval. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.12.20 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.12.20 kvalifik. | vs. Alexandra Vasilyeva | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
21.12.20 2. kolo kval. | vs. Viktoria Veleva | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.12.20 1. kolo kval. | vs. Lia Karatancheva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Maria Sara Popa | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Zeynep Su Yavuz | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Victoria Matasova | 2-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
09.02.20 2. kolo kval. | vs. Cyan Sun | 6-4, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
15.12.19 1. kolo kval. | vs. Olivia Gram | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Lara Panfilov | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
26.11.19 1. kolo | vs. Monika Kilnarova | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Giulia Tedesco - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Yelyzaveta Chainykova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Ioana Teodora Sava | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 3-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Sandra Samir | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Nelise Verster | 6-74, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Anastasia Piangerelli | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Lauren Proctor | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
25.07.23 kvalifik. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 7-5, 0-6, 8-10 | detail zápasu | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Marine Boutros | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
17.07.23 kvalifik. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.07.23 2. kolo kval. | vs. Karolina Mrazikova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Caserta - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Lara Pfeifer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.05.23 1. kolo | vs. Elisa Andrea Camerano | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
02.05.23 kvalifik. | vs. Greta Medeghini | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Maria Gaia Meneguzzo | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.04.23 kvalifik. | vs. Beverley Nyangon | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Diana Maria Mihail | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Anouck Vrancken Peeters | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.03.23 kvalifik. | vs. Naroa Aranzabal | 7-60, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Aggeliki Efthimiou | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.03.23 kvalifik. | vs. Naroa Aranzabal | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Alexandra Gombitova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Marcella Dessolis | 7-5, 0-6, 11-13 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Eunhye Lee | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.02.23 kvalifik. | vs. Inez Maria Kotlikova | 7-67, 6-3 | detail zápasu |