Darya Astakhova vs. Sylvie Zund 10.03.2020

Darya Astakhova vs. Sylvie Zund 10.03.2020 - W15 Heraklion - porovnání

ZÁPAS

10.03.20kvalifik.Darya Astakhova Sylvie Zund 7-62, 6-4 Greece W15 Heraklion antuka

STATISTIKY ZÁPASU

6-4

Darya Astakhova
Rusko
26.01.02, 18 Let




521
69
17 931 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Lichtenštajnsko








Sylvie Zund
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Darya Astakhova vs. Sylvie Zund - Vzájemné zápasy

10.03.20kvalifik.Darya AstakhovaSylvie Zund7-62, 6-4 detail zápasuGreece W15 Heraklion antuka

Darya Astakhova - poslední zápasy

Greece W15 Heraklion - antuka
12.03.20
2. kolo
vs. Romy Koelzer6-2, 3-6, 4-6 prohradetail zápasu
11.03.20
1. kolo
vs. Martha Matoula6-2, 6-2 výhradetail zápasu
10.03.20
2. kolo kval.
vs. Diana Krasnova6-0, 4-6, 10-5 výhradetail zápasu
10.03.20
kvalifik.
vs. Sylvie Zund7-62, 6-4 výhradetail zápasu
Turkey W25 Antalya - antuka
04.03.20
1. kolo
vs. Andrea Lazaro Garcia3-6, 2-6 prohradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
01.03.20
finále
vs. Arina Gabriela Vasilescu1-6, 6-4, 6-2 výhradetail zápasu
29.02.20
semifinále
vs. Noelia Bouzo Zanotti6-4, 3-6, 6-2 výhradetail zápasu
28.02.20
čtvrtfinále
vs. Polina Leykina6-3, 6-1 výhradetail zápasu
27.02.20
2. kolo
vs. Ioana Gaspar4-6, 7-62, 6-2 výhradetail zápasu
25.02.20
1. kolo
vs. Laetitia Pulchartova6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
20.02.20
2. kolo
vs. Martina Spigarelli6-75, 6-1, 5-7 prohradetail zápasu
19.02.20
1. kolo
vs. Nuria Brancaccio6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Russia W25 Kazan - tvrdý I.
22.01.20
1. kolo
vs. Dejana Radanovic3-6, 6-75 prohradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
06.12.19
čtvrtfinále
vs. Laura Schaeder5-7, 4-6 prohradetail zápasu
05.12.19
2. kolo
vs. Julia Stamatova6-1, 6-1 výhradetail zápasu
04.12.19
1. kolo
vs. Dimitra Pavlou6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
01.12.19
finále
vs. Noelia Zeballos6-2, 6-0 výhradetail zápasu
30.11.19
semifinále
vs. Oana Smaranda Corneanu6-3, 6-4 výhradetail zápasu
29.11.19
čtvrtfinále
vs. Ilinca Dalina Amariei6-2, 6-1 výhradetail zápasu
28.11.19
2. kolo
vs. Tina Cvetkovic6-2, 6-3 výhradetail zápasu
27.11.19
1. kolo
vs. Eleni Mtsentlitze6-3, 3-1, Eleni Mtsentlitze - skrečvýhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
24.11.19
finále
vs. Arina Gabriela Vasilescu4-6, 6-4, 6-3 výhradetail zápasu
23.11.19
semifinále
vs. Alba Carrillo Marin6-4, 6-2 výhradetail zápasu
22.11.19
čtvrtfinále
vs. Polina Leykina4-6, 6-4, 6-3 výhradetail zápasu
21.11.19
2. kolo
vs. Claudia Hoste Ferrer6-2, 6-0 výhradetail zápasu
20.11.19
1. kolo
vs. Dominique Schaefer6-2, Dominique Schaefer - skrečvýhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
17.11.19
finále
vs. Daniela Vismane6-0, 6-75, 1-6 prohradetail zápasu
16.11.19
semifinále
vs. Lisa Pigato6-2, 2-6, 6-4 výhradetail zápasu
15.11.19
čtvrtfinále
vs. Arina Gabriela Vasilescu6-1, 6-4 výhradetail zápasu
14.11.19
2. kolo
vs. Zoziya Kardava7-5, 6-1 výhradetail zápasu

Sylvie Zund - poslední zápasy

Greece W15 Heraklion - antuka
10.03.20
kvalifik.
vs. Darya Astakhova6-72, 4-6 prohradetail zápasu
10.03.20
2. kolo kval.
vs. Ilinca Dalina Amariei6-4, 6-3 výhradetail zápasu
08.03.20
1. kolo kval.
vs. Olivia Malm6-1, 6-4 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
02.03.20
2. kolo kval.
vs. Elena-Teodora Cadar5-7, 6-1, 6-10 prohradetail zápasu
01.03.20
1. kolo kval.
vs. Marta Custic6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Mexico W15 Cancun - tvrdý
03.02.20
2. kolo kval.
vs. Sophie Williams- Sylvie Zund - nenastoupil(a/i) prohradetail zápasu
Mexico W15 Cancun - tvrdý
27.01.20
2. kolo kval.
vs. Kylie Collins1-6, 4-6 prohradetail zápasu
27.01.20
1. kolo kval.
vs. Hind Abdelouahid6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Mexico W15 Cancun - tvrdý
21.01.20
kvalifik.
vs. Roosh Wijesundera6-3, 2-6, 7-10 prohradetail zápasu
20.01.20
1. kolo kval.
vs. Rachel Leighton6-2, 6-1 výhradetail zápasu
20.01.20
2. kolo kval.
vs. Demi Tran6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Mexico W15 Cancun - tvrdý
16.01.20
2. kolo
vs. Joelle Kissell5-7, 6-4, 5-7 prohradetail zápasu
14.01.20
1. kolo
vs. Elena Keitt6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - tvrdý
07.10.19
kvalifik.
vs. Romy Koelzer2-6, 3-6 prohradetail zápasu
06.10.19
2. kolo kval.
vs. Maria Gomez3-0, Maria Gomez - skrečvýhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - tvrdý
29.09.19
1. kolo kval.
vs. Antonia Schmidt5-7, 3-6 prohradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - tvrdý
16.09.19
2. kolo kval.
vs. Jantje Tilbuerger6-3, 6-76, 4-10 prohradetail zápasu
Austria W25 St. - antuka
08.09.19
1. kolo kval.
vs. Alina Michalitsch6-1, 5-7, 10-5 výhradetail zápasu
08.09.19
2. kolo kval.
vs. Emiliana Arango3-6, 2-6 prohradetail zápasu
Holland W15 Haren - antuka
27.08.19
kvalifik.
vs. Emily Arbuthnott4-6, 3-6 prohradetail zápasu
26.08.19
2. kolo kval.
vs. Celine Fritsch6-3, 6-0 výhradetail zápasu
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Marie-Charlot Lonnemann6-4, 6-1 výhradetail zápasu
Germany W25+H Bad - antuka
31.07.19
1. kolo
vs. Nathaly Kurata2-6, 3-6 prohradetail zápasu
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Diana Sumova6-0, 4-6, 10-8 výhradetail zápasu
29.07.19
kvalifik.
vs. Julia Wachaczyk7-5, 6-4 výhradetail zápasu
Tunisia W15 Tabarka - antuka
15.07.19
kvalifik.
vs. Alice Amendola4-6, 4-6 prohradetail zápasu
15.07.19
1. kolo kval.
vs. Amalia Azimova6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Tunisia W15 Tabarka - antuka
08.07.19
1. kolo kval.
vs. Maria Zotova5-7, 4-6 prohradetail zápasu
Izrael W15 Netanya - tvrdý
19.06.19
1. kolo
vs. Fiona Codino3-6, 5-7 prohradetail zápasu
18.06.19
kvalifik.
vs. Lena Ruppert6-3, 3-6, 10-7 výhradetail zápasu
<