ZÁPAS
30.11.19 | semifinále | Darya Astakhova | Oana Smaranda Corneanu | 6-3, 6-4 | W15 Heraklion | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Darya Astakhova | Oana Smaranda Corneanu | |
1. podání % | 56/67 (84%) | 33/56 (59%) |
Vyhrané body z 1.podání | 31/56 (55%) | 16/33 (48%) |
Vyhrané body z 2.podání | 4/11 (36%) | 7/23 (30%) |
Vyhrané break-bally | 7/12 (58%) | 4/9 (44%) |
Vyhrané body z returnu | 33/56 (59%) | 32/67 (48%) |
Vyhrané body celkem | 68/123 (55%) | 55/123 (45%) |
Dvojchyby | 1 | 4 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Darya Astakhova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Oana Smaranda Corneanu | |
0-0, 0-30, 15-30, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Darya Astakhova | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Oana Smaranda Corneanu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Darya Astakhova | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Oana Smaranda Corneanu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Darya Astakhova | 3-3 | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Oana Smaranda Corneanu | |
0-0 | ||
Darya Astakhova | 5-3 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Oana Smaranda Corneanu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Darya Astakhova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Oana Smaranda Corneanu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Darya Astakhova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Oana Smaranda Corneanu | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Darya Astakhova | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Oana Smaranda Corneanu | |
0-0 | ||
Darya Astakhova | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-4 | Oana Smaranda Corneanu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Darya Astakhova | 5-4 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
25.06.01, 22 Let
25.06.01, 22 Let
Darya Astakhova vs. Oana Smaranda Corneanu - Vzájemné zápasy
30.11.19 | semifinále | Darya Astakhova | Oana Smaranda Corneanu | 6-3, 6-4 | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
Darya Astakhova form & Oana Smaranda Corneanu form
Darya Astakhova - poslední zápasy
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Maria Timofeeva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Gold - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Emerson Jones | 4-6, 3-2, - Darya Astakhova - skreč | detail zápasu | |
W60 Brisbane - tvrdý | ||||
26.11.23 finále | vs. Taylah Preston | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.11.23 semifinále | vs. Joanna Garland | 1-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Sakura Hosogi | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Maya Joint | 2-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Viktoriya Tomova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Ella Seidel | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Dalila Spiteri | 6-0, 6-73, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Sofia Shapatava | 2-6, 0-4, - Darya Astakhova - skreč | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Nina Potocnik | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
20.08.23 finále | vs. Gergana Topalova | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
19.08.23 semifinále | vs. Dalila Jakupovic | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Maja Chwalinska | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Angelina Wirges | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Weronika Ewald | 6-1, 6-73, 6-3 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
13.08.23 finále | vs. Brenda Fruhvirtova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.08.23 semifinále | vs. Vivian Wolff | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Verena Meliss | 7-66, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 6-3, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
28.07.23 čtvrtfinále | vs. Vivian Wolff | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Carolina Kuhl | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Alana Parnaby | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Iasi - antuka | ||||
21.07.23 čtvrtfinále | vs. Tamara Zidansek | 3-6, 3-3, - Darya Astakhova - skreč | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Veronika Erjavec | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Elvina Kalieva | 4-6, 7-66, 6-3 | detail zápasu |
Oana Smaranda Corneanu - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
13.04.21 kvalifik. | vs. Anastasiya Soboleva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Rushri Wijesundera | 6-3, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Ruya Mavi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.04.21 kvalifik. | vs. Ilay Yoruk | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.04.21 2. kolo kval. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Vicky Van De Peer | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Ralitsa Alexandrova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.02.21 1. kolo kval. | vs. Agustina Chlpac | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Gloria Ceschi | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.02.21 2. kolo kval. | vs. Shavit Kimchi | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Izabelle Persson | 7-63, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Diana Krasnova | 6-712, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
13.02.20 2. kolo | vs. Romy Koelzer | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.02.20 1. kolo | vs. Anna Popescu | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
10.02.20 kvalifik. | vs. Isabelle Haverlag | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
09.02.20 2. kolo kval. | vs. Nefeli Zafeiri | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
30.11.19 semifinále | vs. Darya Astakhova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.11.19 čtvrtfinále | vs. Yvonne Neuwirth | 6-4, Yvonne Neuwirth - skreč | detail zápasu | |
28.11.19 2. kolo | vs. Mariia Bergen | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
25.11.19 kvalifik. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
24.11.19 2. kolo kval. | vs. Ella Leroy | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Eleni Kostaki | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Zinovia Vaneva | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Arad - antuka | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Diana Sumova | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Focsani - antuka | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Andreea Mitu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.09.19 1. kolo | vs. Paula Arias Manjon | 6-0, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Curtea - antuka | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Bianka Bekefi | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Batumi - tvrdý | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Aleksandra Pospelova | 0-6, 0-6 | detail zápasu |