ZÁPAS
15.09.20 | 1. kolo | Darya Astakhova | Marina Yudanov | 6-2, 6-2 | All Lower | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
2-0 | Marina Yudanov | |
0-0, 15-15, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Darya Astakhova | 2-1 | |
0-0, 30-0 | ||
3-1 | Marina Yudanov | |
0-0, 30-0 | ||
Darya Astakhova | 4-1 | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-40 | ||
5-1 | Marina Yudanov | |
0-0, 15-0, 15-30 | ||
Darya Astakhova | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Marina Yudanov | |
0-0 | ||
Darya Astakhova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
2-0 | Marina Yudanov | |
0-0 | ||
Darya Astakhova | 3-0 | |
4-0 | Marina Yudanov | |
Darya Astakhova | 5-0 | |
5-1 | Marina Yudanov | |
0-0, 15-0, 15-30 | ||
Darya Astakhova | 5-2 | |
0-0 | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Darya Astakhova vs. Marina Yudanov - Vzájemné zápasy
15.09.20 | 1. kolo | Darya Astakhova | Marina Yudanov | 6-2, 6-2 | detail zápasu | All Lower | antuka |
Darya Astakhova form & Marina Yudanov form
Darya Astakhova - poslední zápasy
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Maria Timofeeva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Gold - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Emerson Jones | 4-6, 3-2, - Darya Astakhova - skreč | detail zápasu | |
W60 Brisbane - tvrdý | ||||
26.11.23 finále | vs. Taylah Preston | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.11.23 semifinále | vs. Joanna Garland | 1-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Sakura Hosogi | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Maya Joint | 2-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Viktoriya Tomova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Ella Seidel | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Dalila Spiteri | 6-0, 6-73, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Sofia Shapatava | 2-6, 0-4, - Darya Astakhova - skreč | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Nina Potocnik | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
20.08.23 finále | vs. Gergana Topalova | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
19.08.23 semifinále | vs. Dalila Jakupovic | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Maja Chwalinska | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Angelina Wirges | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Weronika Ewald | 6-1, 6-73, 6-3 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
13.08.23 finále | vs. Brenda Fruhvirtova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.08.23 semifinále | vs. Vivian Wolff | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Verena Meliss | 7-66, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 6-3, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
28.07.23 čtvrtfinále | vs. Vivian Wolff | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Carolina Kuhl | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Alana Parnaby | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Iasi - antuka | ||||
21.07.23 čtvrtfinále | vs. Tamara Zidansek | 3-6, 3-3, - Darya Astakhova - skreč | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Veronika Erjavec | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Elvina Kalieva | 4-6, 7-66, 6-3 | detail zápasu |
Marina Yudanov - poslední zápasy
All Lower - antuka | ||||
15.09.20 1. kolo | vs. Darya Astakhova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.09.20 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
13.09.20 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 5-0, Natalia Siedliska - skreč | detail zápasu | |
13.09.20 1. kolo | vs. Jade Suvrijn | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.09.20 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.09.20 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15+H Amiens - antuka | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Anna Gabric | 4-6, 7-65, 1-6 | detail zápasu | |
10.03.20 1. kolo | vs. Lisa Ponomar | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.02.20 2. kolo | vs. Julia Stamatova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.02.20 1. kolo | vs. Francesca Curmi | 7-5, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.02.20 1. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Tara Wurth | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.01.20 čtvrtfinále | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.01.20 2. kolo | vs. Gebriela Mihaylova | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
22.01.20 1. kolo | vs. Barbara Dessolis | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
07.12.19 semifinále | vs. Julyette Steur | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.12.19 čtvrtfinále | vs. Lexie Stevens | 6-2, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
05.12.19 2. kolo | vs. Irene Lavino | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-0, 6-73, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Petange - tvrdý I. | ||||
01.11.19 čtvrtfinále | vs. Laura-Ioana Paar | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.10.19 2. kolo | vs. Malene Helgo | 7-64, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
30.10.19 kvalifik. | vs. Evita Ramirez | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Victoria Pahlett | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Oslo - tvrdý I. | ||||
23.10.19 2. kolo | vs. Katriin Saar | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.10.19 1. kolo | vs. Emilie Elde | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Kaposvar - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Tena Lukas | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
20.09.19 čtvrtfinále | vs. Ali Collins | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.19 2. kolo | vs. Coralie Garrigues | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
17.09.19 1. kolo | vs. Laura Mulero Parraga | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
14.09.19 finále | vs. Jade Suvrijn | 6-713, 2-6 | detail zápasu |