ZÁPAS
15.07.18 | kvalifik. | Darya Astakhova | Ipek Oz | 7-5, 6-0 | Astana | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Darya Astakhova | Ipek Oz | |
1. podání % | 32/54 (59%) | 31/50 (62%) |
Vyhrané body z 1.podání | 25/32 (78%) | 20/31 (65%) |
Vyhrané body z 2.podání | 15/22 (68%) | 8/19 (42%) |
Vyhrané break-bally | 4/7 (57%) | 0/3 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 22/50 (44%) | 14/54 (26%) |
Vyhrané body celkem | 62/104 (60%) | 42/104 (40%) |
Dvojchyby | 3 | 3 |
Esa | 1 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Ipek Oz | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Darya Astakhova | 1-0 | |
Darya Astakhova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Ipek Oz | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Darya Astakhova | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Ipek Oz | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Darya Astakhova | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
Darya Astakhova | 4-3 | |
Darya Astakhova | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
Darya Astakhova | 5-4 | |
0-0, 30-40[BP] | ||
Darya Astakhova | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-5 | Ipek Oz | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Darya Astakhova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15 | ||
Darya Astakhova | 1-0 | |
Darya Astakhova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Ipek Oz | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Darya Astakhova | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-0 | Ipek Oz | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Darya Astakhova vs. Ipek Oz - Vzájemné zápasy
25.11.22 | čtvrtfinále | Ipek Oz | Darya Astakhova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | Uruguay | antuka |
05.07.19 | čtvrtfinále | Ipek Oz | Darya Astakhova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | W15 Prokuplje | antuka |
15.07.18 | kvalifik. | Darya Astakhova | Ipek Oz | 7-5, 6-0 | detail zápasu | Astana | tvrdý |
Darya Astakhova form & Ipek Oz form
Darya Astakhova - poslední zápasy
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Maria Timofeeva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Gold - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Emerson Jones | 4-6, 3-2, - Darya Astakhova - skreč | detail zápasu | |
W60 Brisbane - tvrdý | ||||
26.11.23 finále | vs. Taylah Preston | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.11.23 semifinále | vs. Joanna Garland | 1-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Sakura Hosogi | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Maya Joint | 2-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Viktoriya Tomova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Ella Seidel | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Dalila Spiteri | 6-0, 6-73, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Sofia Shapatava | 2-6, 0-4, - Darya Astakhova - skreč | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Nina Potocnik | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
20.08.23 finále | vs. Gergana Topalova | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
19.08.23 semifinále | vs. Dalila Jakupovic | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Maja Chwalinska | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Angelina Wirges | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Weronika Ewald | 6-1, 6-73, 6-3 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
13.08.23 finále | vs. Brenda Fruhvirtova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.08.23 semifinále | vs. Vivian Wolff | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Verena Meliss | 7-66, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 6-3, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
28.07.23 čtvrtfinále | vs. Vivian Wolff | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Carolina Kuhl | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Alana Parnaby | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Iasi - antuka | ||||
21.07.23 čtvrtfinále | vs. Tamara Zidansek | 3-6, 3-3, - Darya Astakhova - skreč | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Veronika Erjavec | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Elvina Kalieva | 4-6, 7-66, 6-3 | detail zápasu |
Ipek Oz - poslední zápasy
Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Timea Babos | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Tereza Valentova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Katy Dunne | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Aliona Falei | 3-6, 6-2, 4-1, Aliona Falei - skreč | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Mona Barthel | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Lois Boisson | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Sara Errani | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
09.02.24 1. kolo kval. | vs. Ashlyn Krueger | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Alice Tubello | 6-2, 3-6, 1-3, - Ipek Oz - skreč | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Petra Marcinko | 7-65, 7-66 | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Julia Riera | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.12.23 1. kolo | vs. Jamie Loeb | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-61, 6-0 | detail zápasu | |
Florianopolis - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Ajla Tomljanovic | 7-5, 6-76, 5-7 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo | vs. Anna Bondar | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Daniela Seguel | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.23 kvalifik. | vs. Martha Matoula | 6-77, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Quinn Gleason | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Daniela Vismane | 1-2, - Ipek Oz - skreč | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
14.09.23 3. kolo | vs. Dejana Radanovic | 7-66, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.23 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Emiliana Arango | 6-4, 1-6, 6-77 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
02.09.23 semifinále | vs. Chloe Paquet | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu |