ZÁPAS
02.10.20 | čtvrtfinále | Darya Astakhova | Ekaterina Vishnevskaya | 6-3, 6-4 | W15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Darya Astakhova | Ekaterina Vishnevskaya | |
1. podání % | 36/61 (59%) | 41/74 (55%) |
Vyhrané body z 1.podání | 24/36 (67%) | 19/41 (46%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/25 (32%) | 14/33 (42%) |
Vyhrané break-bally | 6/13 (46%) | 4/10 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 41/74 (55%) | 29/61 (48%) |
Vyhrané body celkem | 73/135 (54%) | 62/135 (46%) |
Dvojchyby | 6 | 4 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Ekaterina Vishnevskaya | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Darya Astakhova | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Ekaterina Vishnevskaya | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Darya Astakhova | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Ekaterina Vishnevskaya | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Darya Astakhova | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Ekaterina Vishnevskaya | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Darya Astakhova | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Ekaterina Vishnevskaya | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Darya Astakhova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Ekaterina Vishnevskaya | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Darya Astakhova | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Ekaterina Vishnevskaya | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Darya Astakhova | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Ekaterina Vishnevskaya | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Darya Astakhova | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Ekaterina Vishnevskaya | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Darya Astakhova | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Ekaterina Vishnevskaya | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Darya Astakhova vs. Ekaterina Vishnevskaya - Vzájemné zápasy
02.10.20 | čtvrtfinále | Darya Astakhova | Ekaterina Vishnevskaya | 6-3, 6-4 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Darya Astakhova form & Ekaterina Vishnevskaya form
Darya Astakhova - poslední zápasy
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Maria Timofeeva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Gold - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Emerson Jones | 4-6, 3-2, - Darya Astakhova - skreč | detail zápasu | |
W60 Brisbane - tvrdý | ||||
26.11.23 finále | vs. Taylah Preston | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.11.23 semifinále | vs. Joanna Garland | 1-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Sakura Hosogi | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Maya Joint | 2-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Viktoriya Tomova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Ella Seidel | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Dalila Spiteri | 6-0, 6-73, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Sofia Shapatava | 2-6, 0-4, - Darya Astakhova - skreč | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Nina Potocnik | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
20.08.23 finále | vs. Gergana Topalova | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
19.08.23 semifinále | vs. Dalila Jakupovic | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Maja Chwalinska | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Angelina Wirges | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Weronika Ewald | 6-1, 6-73, 6-3 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
13.08.23 finále | vs. Brenda Fruhvirtova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.08.23 semifinále | vs. Vivian Wolff | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Verena Meliss | 7-66, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 6-3, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
28.07.23 čtvrtfinále | vs. Vivian Wolff | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Carolina Kuhl | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Alana Parnaby | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Iasi - antuka | ||||
21.07.23 čtvrtfinále | vs. Tamara Zidansek | 3-6, 3-3, - Darya Astakhova - skreč | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Veronika Erjavec | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Elvina Kalieva | 4-6, 7-66, 6-3 | detail zápasu |
Ekaterina Vishnevskaya - poslední zápasy
W100 Maspalomas - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Barcelona - tvrdý | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Bacau - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Stefania Bojica | 3-6, 6-0, 6-72 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Pia Lovric | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Laura Cilekova | 4-6, 6-1, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
17.06.23 2. kolo | vs. Anja Stankovic | 6-2, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Jessie Aney | 4-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
06.06.23 kvalifik. | vs. Maja Radenkovic | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Hanna Jankowska | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Anastasija Radojevic | 4-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Platja - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Sowjanya Bavisetti | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Javiera Verdugo | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25+H Tossa - koberec | ||||
01.05.23 kvalifik. | vs. Mihaela Djakovic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Suhani Patil | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.04.23 kvalifik. | vs. Hanna Bougouffa | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Lucie Brun | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Nicole Gadient | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.04.23 kvalifik. | vs. India Fenieys | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Polina Kaibekova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.04.23 2. kolo | vs. Esther Bataille | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.04.23 1. kolo | vs. Stefania Bojica | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
11.04.23 kvalifik. | vs. Morane Meyers | 5-7, 7-5, 10-4 | detail zápasu | |
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Elizabeth Kapari Bagerbaseh | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Sofia Snitko | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.02.23 čtvrtfinále | vs. Anca Alexia Todoni | 0-2, - Ekaterina Vishnevskaya - skreč | detail zápasu | |
09.02.23 2. kolo | vs. Radka Zelnickova | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
08.02.23 1. kolo | vs. Kira Pavlova | 6-4, 6-3 | detail zápasu |