Darya Astakhova vs. Diana Krasnova 10.03.2020

Darya Astakhova vs. Diana Krasnova 10.03.2020 - W15 Heraklion - porovnání

ZÁPAS

10.03.202. kolo kval.Darya Astakhova Diana Krasnova 6-0, 4-6, 10-5 Greece W15 Heraklion antuka

STATISTIKY ZÁPASU

10-5

Darya Astakhova
Rusko
26.01.02, 18 Let




521
69
17 931 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
22.06.97, 22 Let







Diana Krasnova
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Darya Astakhova vs. Diana Krasnova - Vzájemné zápasy

10.03.202. kolo kval.Darya AstakhovaDiana Krasnova6-0, 4-6, 10-5 detail zápasuGreece W15 Heraklion antuka

Darya Astakhova - poslední zápasy

Greece W15 Heraklion - antuka
12.03.20
2. kolo
vs. Romy Koelzer6-2, 3-6, 4-6 prohradetail zápasu
11.03.20
1. kolo
vs. Martha Matoula6-2, 6-2 výhradetail zápasu
10.03.20
2. kolo kval.
vs. Diana Krasnova6-0, 4-6, 10-5 výhradetail zápasu
10.03.20
kvalifik.
vs. Sylvie Zund7-62, 6-4 výhradetail zápasu
Turkey W25 Antalya - antuka
04.03.20
1. kolo
vs. Andrea Lazaro Garcia3-6, 2-6 prohradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
01.03.20
finále
vs. Arina Gabriela Vasilescu1-6, 6-4, 6-2 výhradetail zápasu
29.02.20
semifinále
vs. Noelia Bouzo Zanotti6-4, 3-6, 6-2 výhradetail zápasu
28.02.20
čtvrtfinále
vs. Polina Leykina6-3, 6-1 výhradetail zápasu
27.02.20
2. kolo
vs. Ioana Gaspar4-6, 7-62, 6-2 výhradetail zápasu
25.02.20
1. kolo
vs. Laetitia Pulchartova6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
20.02.20
2. kolo
vs. Martina Spigarelli6-75, 6-1, 5-7 prohradetail zápasu
19.02.20
1. kolo
vs. Nuria Brancaccio6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Russia W25 Kazan - tvrdý I.
22.01.20
1. kolo
vs. Dejana Radanovic3-6, 6-75 prohradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
06.12.19
čtvrtfinále
vs. Laura Schaeder5-7, 4-6 prohradetail zápasu
05.12.19
2. kolo
vs. Julia Stamatova6-1, 6-1 výhradetail zápasu
04.12.19
1. kolo
vs. Dimitra Pavlou6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
01.12.19
finále
vs. Noelia Zeballos6-2, 6-0 výhradetail zápasu
30.11.19
semifinále
vs. Oana Smaranda Corneanu6-3, 6-4 výhradetail zápasu
29.11.19
čtvrtfinále
vs. Ilinca Dalina Amariei6-2, 6-1 výhradetail zápasu
28.11.19
2. kolo
vs. Tina Cvetkovic6-2, 6-3 výhradetail zápasu
27.11.19
1. kolo
vs. Eleni Mtsentlitze6-3, 3-1, Eleni Mtsentlitze - skrečvýhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
24.11.19
finále
vs. Arina Gabriela Vasilescu4-6, 6-4, 6-3 výhradetail zápasu
23.11.19
semifinále
vs. Alba Carrillo Marin6-4, 6-2 výhradetail zápasu
22.11.19
čtvrtfinále
vs. Polina Leykina4-6, 6-4, 6-3 výhradetail zápasu
21.11.19
2. kolo
vs. Claudia Hoste Ferrer6-2, 6-0 výhradetail zápasu
20.11.19
1. kolo
vs. Dominique Schaefer6-2, Dominique Schaefer - skrečvýhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
17.11.19
finále
vs. Daniela Vismane6-0, 6-75, 1-6 prohradetail zápasu
16.11.19
semifinále
vs. Lisa Pigato6-2, 2-6, 6-4 výhradetail zápasu
15.11.19
čtvrtfinále
vs. Arina Gabriela Vasilescu6-1, 6-4 výhradetail zápasu
14.11.19
2. kolo
vs. Zoziya Kardava7-5, 6-1 výhradetail zápasu

Diana Krasnova - poslední zápasy

Greece W15 Heraklion - antuka
10.03.20
2. kolo kval.
vs. Darya Astakhova0-6, 6-4, 5-10 prohradetail zápasu
08.03.20
1. kolo kval.
vs. Michaela Niedermeier6-0, 2-6, 10-4 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
03.03.20
kvalifik.
vs. Agustina Chlpac4-6, 6-2, 3-10 prohradetail zápasu
02.03.20
2. kolo kval.
vs. Julia Lovqvist5-7, 6-1, 10-1 výhradetail zápasu
01.03.20
1. kolo kval.
vs. Sofiia Likhacheva6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
24.02.20
2. kolo kval.
vs. Timea Jaruskova5-7, 3-6 prohradetail zápasu
23.02.20
1. kolo kval.
vs. Magdalena Stoilkovska6-4, 1-6, 10-5 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
17.02.20
2. kolo kval.
vs. Anna Ukolova6-77, 2-6 prohradetail zápasu
16.02.20
1. kolo kval.
vs. Oana Smaranda Corneanu7-612, 7-5 výhradetail zápasu
Latvia W15 Liepaja - tvrdý I.
20.01.20
1. kolo kval.
vs. Olga Terletska3-6, 1-6 prohradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
12.12.19
2. kolo
vs. Julia Stamatova4-6, 3-6 prohradetail zápasu
10.12.19
1. kolo
vs. Adelina Krueger4-6, 6-1, 7-5 výhradetail zápasu
09.12.19
kvalifik.
vs. Chiara Scholl0-6, 3-6 prohradetail zápasu
08.12.19
1. kolo kval.
vs. Lorenza Cuomo6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
05.12.19
2. kolo
vs. Noelia Zeballos2-6, 3-6 prohradetail zápasu
04.12.19
1. kolo
vs. Gabriela Duca6-2, 6-1 výhradetail zápasu
03.12.19
kvalifik.
vs. Alina Mukhortova6-2, 3-6, 10-4 výhradetail zápasu
02.12.19
2. kolo kval.
vs. Koral Koldobski6-2, 6-1 výhradetail zápasu
01.12.19
1. kolo kval.
vs. Maria Marnellou6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
25.11.19
2. kolo kval.
vs. Claudia Hoste Ferrer2-6, 1-6 prohradetail zápasu
24.11.19
1. kolo kval.
vs. Olha Romanyshyn6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
17.11.19
1. kolo kval.
vs. Elena Gemovic6-72, 6-0, 8-10 prohradetail zápasu
Georgia W15 Telavi - antuka
15.10.19
1. kolo
vs. Anastasia Zolotareva1-6, 0-3, - Diana Krasnova - skrečprohradetail zápasu
13.10.19
kvalifik.
vs. Andreia Beberechi6-2, 6-3 výhradetail zápasu
13.10.19
1. kolo kval.
vs. Irina Shchetinina6-2, 7-5 výhradetail zápasu
Georgia W15 Telavi - antuka
07.10.19
kvalifik.
vs. Maria Toma7-5, 4-6, 4-10 prohradetail zápasu
Spain W25+H Las - antuka
05.08.19
1. kolo kval.
vs. Jacquline Nylander Altelius3-6, 1-6 prohradetail zápasu
Moldova Chisinau - antuka
03.10.16
kvalifik.
vs. Viktoriia Dema3-6, 1-6 prohradetail zápasu
03.10.16
1. kolo kval.
vs. Ecaterina Ivasco6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Kazakhstan Shymkent - antuka
19.09.16
1. kolo
vs. Daria Lodikova2-6, 2-6 prohradetail zápasu
<