ZÁPAS
24.11.20 | 1. kolo | Darja Vidmanova | Oleksandra Oliynykova | 6-4, 6-3 | W15 Heraklion | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Darja Vidmanova | Oleksandra Oliynykova | |
1. podání % | 51/71 (72%) | 37/62 (60%) |
Vyhrané body z 1.podání | 36/51 (71%) | 23/37 (62%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/20 (60%) | 15/25 (60%) |
Vyhrané break-bally | 3/3 (100%) | 0/6 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 24/62 (39%) | 23/71 (32%) |
Vyhrané body celkem | 72/133 (54%) | 61/133 (46%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Darja Vidmanova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Darja Vidmanova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Darja Vidmanova | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Darja Vidmanova | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Darja Vidmanova | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-4 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Darja Vidmanova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Darja Vidmanova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Darja Vidmanova | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Darja Vidmanova | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-3 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Darja Vidmanova | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Darja Vidmanova vs. Oleksandra Oliynykova - Vzájemné zápasy
24.11.20 | 1. kolo | Darja Vidmanova | Oleksandra Oliynykova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
Darja Vidmanova form & Oleksandra Oliynykova form
Darja Vidmanova - poslední zápasy
W60 Olomouc - antuka | ||||
20.07.22 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 7-5, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.07.22 1. kolo | vs. Natalie Augustinova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
12.07.22 kvalifik. | vs. Kristina Dmitruk | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Rina Saigo | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Versmold - antuka | ||||
04.07.22 kvalifik. | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Julia Terziyska | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Den - antuka | ||||
27.06.22 kvalifik. | vs. Silvia Ambrosio | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Klaudija Bubelyte | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
21.06.22 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Jablonec - antuka | ||||
14.09.21 kvalifik. | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Maria Lota Kaul | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Linda Noskova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
25.08.21 1. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Bratislava - antuka | ||||
12.08.21 2. kolo | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.08.21 1. kolo | vs. Laetitia Pulchartova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Frederiksberg - antuka | ||||
03.08.21 1. kolo | vs. Timea Jaruskova | 6-1, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
30.07.21 čtvrtfinále | vs. Priska Madelyn Nugroho | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.07.21 2. kolo | vs. Maria Bondarenko | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
27.07.21 1. kolo | vs. Vilma Krebs Hyllested | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Johana Markova | 4-6, 6-1, 4-10 | detail zápasu | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Karolina Kozakova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Wimbledon (juniors) - tráva | ||||
08.07.21 2. kolo | vs. Matilda Mutavdzic | 5-7, 7-63, 1-6 | detail zápasu | |
07.07.21 1. kolo | vs. Chelsea Fontenel | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Stare - antuka | ||||
15.06.21 1. kolo | vs. Julia Grabher | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
French Open - antuka | ||||
09.06.21 3. kolo | vs. Diana Shnaider | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.06.21 2. kolo | vs. Aliona Falei | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
07.06.21 1. kolo | vs. Priska Madelyn Nugroho | 6-4, 6-710, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
29.05.21 semifinále | vs. Leolia Jeanjean | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.05.21 čtvrtfinále | vs. Emeline Dartron | 6-3, 6-3 | detail zápasu |
Oleksandra Oliynykova - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Rada Zolotareva | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Maria Garcia Cid | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Daria Yesypchuk | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Seone Mendez | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Polona Hercog | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Polona Hercog | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Silvia Ambrosio | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Analu Freitas | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Lois Boisson | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-75, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Amandine Monnot | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Dimitra Pavlou | 7-5, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 6-1, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
29.10.23 semifinále | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.10.23 čtvrtfinále | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
28.10.23 2. kolo | vs. Irina Fetecau | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 5-7, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Anna Turati | 5-7, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Alisa Oktiabreva | 6-75, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 6-4, 6-74 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 6-4, 6-4 | detail zápasu |