Nemecko
25.11.00, 23 Let
25.11.00, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
28.05.00, 23 Let
28.05.00, 23 Let
Celine Fritsch vs. Daria Solovyeva - Vzájemné zápasy
03.04.17 | 1. kolo kval. | Daria Solovyeva | Celine Fritsch | 6-4, 6-3 | detail zápasu | Hammamet | antuka |
Celine Fritsch form & Daria Solovyeva form
Celine Fritsch - poslední zápasy
W15 Wanfercee - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 0-6, 0-3, - Celine Fritsch - skreč | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Silvia Njiric | 0-3, - Celine Fritsch - skreč | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Vibhasree Gowda | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Sofia Nami Samavati | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.09.19 kvalifik. | vs. Vibhasree Gowda | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Sylvie Zund | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Oldenzaal - antuka | ||||
13.08.19 kvalifik. | vs. Nadine Keller | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Gabriella Mujan | 4-6, 6-0, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Olomouc - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Jana Bojovic | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Knokke - antuka | ||||
29.07.19 kvalifik. | vs. Diana Chehoudi | 4-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Louise Wittouck | 4-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Lena Lutzeier | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
18.06.19 1. kolo kval. | vs. Martina Kudelova | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Lea Tholey | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Jantje Tilbuerger | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.04.19 kvalifik. | vs. Karolina Kubanova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Xingchen Liu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
15.11.18 1. kolo | vs. Louise Brunskog | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
12.11.18 kvalifik. | vs. Adriana Rajkovic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Ana Conde Vendrell | 6-0, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Sarah Lee | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
10.10.18 1. kolo | vs. Ivana Topcic | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
03.10.18 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 1-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Badenweiler - antuka | ||||
04.09.18 kvalifik. | vs. Alice Zapolla | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
04.09.18 1. kolo | vs. Laura Schaeder | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.09.18 2. kolo kval. | vs. Aline Thommen | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Haren - antuka | ||||
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Regina Husak | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Hechingen - antuka | ||||
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Lea Boskovic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Darmstadt - antuka | ||||
15.07.18 1. kolo kval. | vs. Carolina Meligeni Alves | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
30.05.18 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 3-6, 6-74 | detail zápasu |
Daria Solovyeva - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Stefanie Auer | 6-4, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Lina Qostal | 6-2, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Lucie Wargnier | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.01.20 1. kolo | vs. Anna Makhorkina | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
14.01.20 kvalifik. | vs. Mingfang Zhu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Coralie Garrigues | 0-6, 0-2, - Daria Solovyeva - skreč | detail zápasu | |
06.10.19 kvalifik. | vs. Sophia Intert | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
30.09.19 kvalifik. | vs. Karoline Laursen | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Angelika Shapovalova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Batumi - tvrdý | ||||
26.08.19 kvalifik. | vs. Anastasia Bursa | 3-6, 0-2, - Daria Solovyeva - skreč | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Yuval Keren | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Darya Lavrichenko | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Syria La Cerra | 4-6, 2-3, - Daria Solovyeva - skreč | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Mio Kozaki | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.05.19 kvalifik. | vs. Leila Epstein | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
09.04.19 1. kolo | vs. Dewi Dijkman | 6-74, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Elena Di Battista | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
01.04.19 kvalifik. | vs. Axana Mareen | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Lene Mari Bolkesjo Hovda | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
25.03.19 kvalifik. | vs. Gabriella Mujan | 2-6, 6-2, 10-12 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Ani Vangelova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Anne-Sophie Morandais | 6-4, 1-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Stephanie Judith Visscher | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Emeline Dartron | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
05.11.18 kvalifik. | vs. Sarah Lee | - Daria Solovyeva - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Mariya Poduraeva | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.10.18 kvalifik. | vs. Mariia Hlahola | 4-6, 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Eva Prokopenko | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
27.09.18 2. kolo | vs. Anastasiya Shoshyna | 6-2, 5-7, 3-6 | detail zápasu |