ZÁPAS
11.07.19 | čtvrtfinále | Daria Snigur | Polina Kudermetova | 6-2, 6-4 | Wimbledon (juniors) | tráva |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Daria Snigur | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
1-0 | Polina Kudermetova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-30[BP] | ||
Daria Snigur | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-1 | Polina Kudermetova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Daria Snigur | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Polina Kudermetova | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
5-2 | Polina Kudermetova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Daria Snigur | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Polina Kudermetova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Daria Snigur | 2-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Polina Kudermetova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Daria Snigur | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Polina Kudermetova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Daria Snigur | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Polina Kudermetova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-40 | ||
Daria Snigur | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Polina Kudermetova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Daria Snigur vs. Polina Kudermetova - Vzájemné zápasy
14.03.24 | 2. kolo | Daria Snigur | Polina Kudermetova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | W75 Ricany | tvrdý I. |
15.09.22 | 2. kolo | Polina Kudermetova | Daria Snigur | 7-60, 6-2 | detail zápasu | W80+H Le | tvrdý |
11.07.19 | čtvrtfinále | Daria Snigur | Polina Kudermetova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | Wimbledon (juniors) | tráva |
Daria Snigur form & Polina Kudermetova form
Daria Snigur - poslední zápasy
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
17.03.24 finále | vs. Tereza Valentova | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Antonia Ruzic | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Anastasia Tikhonova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Polina Kudermetova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Hailey Baptiste | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 6-79 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Dominika Salkova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Alice Robbe | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo | vs. Alycia Parks | 6-2, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.01.24 kvalifik. | vs. Maddison Inglis | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Ann Li | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Sinja Kraus | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Simona Waltert | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Tina Nadine Smith | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Dubai - tvrdý | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.12.23 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Kateryna Volodko | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
29.10.23 finále | vs. Mona Barthel | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Harriet Dart | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-79, 6-0, 2-1, Kajsa Rinaldo Persson - skreč | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Francisca Jorge | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Tamara Korpatsch | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-0, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Jodie Anna Burrage | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Polina Kudermetova - poslední zápasy
Antalya - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 6-3, 3-0, Noma Akugue Noha - skreč | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Daria Snigur | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Alevtina Ibragimova | 6-1, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Darja Semenistaja | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 1-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 7-68, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
04.02.24 finále | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
03.02.24 semifinále | vs. Alexandra Eala | 6-4, 6-75, 6-2 | detail zápasu | |
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Eri Shimizu | 7-62, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Michika Ozeki | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Jessie Aney | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
12.01.24 kvalifik. | vs. Fiona Ferro | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Erika Andreeva | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Darja Semenistaja | 3-6, 7-65, 1-5, - Polina Kudermetova - skreč | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Rebecca Peterson | 2-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Zavatska | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Sara Saito | 3-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
02.11.23 čtvrtfinále | vs. Elsa Jacquemot | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
01.11.23 2. kolo | vs. Matilda Mutavdzic | 6-74, 6-1, 6-1 | detail zápasu |