ZÁPAS
08.05.19 | 1. kolo | Daria Snigur | Lou Adler | 6-2, 6-4 | W25 Obidos | koberec |
STATISTIKY ZÁPASU
Daria Snigur | Lou Adler | |
1. podání % | 34/48 (71%) | 34/55 (62%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/34 (59%) | 14/34 (41%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/14 (50%) | 6/21 (29%) |
Vyhrané break-bally | 7/10 (70%) | 4/4 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 35/55 (64%) | 21/48 (44%) |
Vyhrané body celkem | 62/103 (60%) | 41/103 (40%) |
Dvojchyby | ||
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Daria Snigur | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Lou Adler | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Daria Snigur | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Lou Adler | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daria Snigur | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Lou Adler | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Daria Snigur | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Lou Adler | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Daria Snigur | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Lou Adler | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Daria Snigur | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Lou Adler | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Daria Snigur | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Lou Adler | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daria Snigur | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Lou Adler | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Daria Snigur | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Lou Adler | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Daria Snigur vs. Lou Adler - Vzájemné zápasy
08.05.19 | 1. kolo | Daria Snigur | Lou Adler | 6-2, 6-4 | detail zápasu | W25 Obidos | koberec |
Daria Snigur form & Lou Adler form
Daria Snigur - poslední zápasy
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
17.03.24 finále | vs. Tereza Valentova | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Antonia Ruzic | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Anastasia Tikhonova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Polina Kudermetova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Hailey Baptiste | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 6-79 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Dominika Salkova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Alice Robbe | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo | vs. Alycia Parks | 6-2, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.01.24 kvalifik. | vs. Maddison Inglis | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Ann Li | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Sinja Kraus | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Simona Waltert | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Tina Nadine Smith | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Dubai - tvrdý | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.12.23 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Kateryna Volodko | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
29.10.23 finále | vs. Mona Barthel | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Harriet Dart | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-79, 6-0, 2-1, Kajsa Rinaldo Persson - skreč | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Francisca Jorge | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Tamara Korpatsch | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-0, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Jodie Anna Burrage | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Lou Adler - poslední zápasy
W15 Manacor - tvrdý | ||||
18.01.21 2. kolo kval. | vs. Elvina Kalieva | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Didi Bredberg Canizares | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
03.11.20 1. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
26.10.20 kvalifik. | vs. Celia Cervino Ruiz | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
29.07.20 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 7-65, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Tanysha Dissanayake | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.02.20 kvalifik. | vs. Ellen Allgurin | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Giorgie Jones | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.02.20 1. kolo | vs. Maria Bondarenko | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Grenoble - tvrdý I. | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Yuriko Miyazaki | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.01.20 čtvrtfinále | vs. Alice Tubello | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.01.20 2. kolo | vs. Hanna Vinahradava | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
29.10.19 kvalifik. | vs. Akgul Amanmuradova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Juliette Mazzoni | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Giulia Gatto-Monticone | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Irys Ekani | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Clermont - tvrdý I. | ||||
27.09.19 čtvrtfinále | vs. Lara Salden | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Ulrikke Eikeri | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Schena Benamar | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Meitar - tvrdý | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Lina Glushko | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sajur - tvrdý | ||||
06.09.19 čtvrtfinále | vs. Lina Glushko | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.19 2. kolo | vs. Koral Koldobski | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
03.09.19 1. kolo | vs. Nicole Khirin | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Chiswick - tvrdý | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Alicia Barnett | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Woking - tvrdý | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.07.19 kvalifik. | vs. Camille Verden Anderson | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Worthy Goldman | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Palmela - tvrdý | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Tamara Curovic | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
17.07.19 1. kolo | vs. Myrtille Georges | 5-7, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Madrid - tvrdý | ||||
27.06.19 2. kolo | vs. Lidia Moreno Arias | 2-6, 1-6 | detail zápasu |