ZÁPAS
06.03.19 | 1. kolo | Daria Snigur | Julia Lohoff | 6-1, 6-1 | W15 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Daria Snigur | Julia Lohoff | |
1. podání % | 44/60 (73%) | 26/42 (62%) |
Vyhrané body z 1.podání | 28/44 (64%) | 15/26 (58%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/16 (63%) | 4/16 (25%) |
Vyhrané break-bally | 5/6 (83%) | 0/8 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 23/42 (55%) | 22/60 (37%) |
Vyhrané body celkem | 61/102 (60%) | 41/102 (40%) |
Dvojchyby | 1 | 5 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Julia Lohoff | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daria Snigur | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Julia Lohoff | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Daria Snigur | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Julia Lohoff | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daria Snigur | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Julia Lohoff | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Daria Snigur | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Julia Lohoff | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daria Snigur | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Julia Lohoff | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Daria Snigur | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Julia Lohoff | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Daria Snigur | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Daria Snigur vs. Julia Lohoff - Vzájemné zápasy
06.03.19 | 1. kolo | Daria Snigur | Julia Lohoff | 6-1, 6-1 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Daria Snigur form & Julia Lohoff form
Daria Snigur - poslední zápasy
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
17.03.24 finále | vs. Tereza Valentova | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Antonia Ruzic | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Anastasia Tikhonova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Polina Kudermetova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Hailey Baptiste | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 6-79 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Dominika Salkova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Alice Robbe | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo | vs. Alycia Parks | 6-2, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.01.24 kvalifik. | vs. Maddison Inglis | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Ann Li | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Sinja Kraus | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Simona Waltert | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Tina Nadine Smith | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Dubai - tvrdý | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.12.23 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Kateryna Volodko | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
29.10.23 finále | vs. Mona Barthel | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Harriet Dart | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-79, 6-0, 2-1, Kajsa Rinaldo Persson - skreč | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Francisca Jorge | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Tamara Korpatsch | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-0, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Jodie Anna Burrage | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Julia Lohoff - poslední zápasy
W60 Monastir - tvrdý | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.22 kvalifik. | vs. Madlena Orlova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Jennifer Luikham | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
01.10.22 1. kolo kval. | vs. Kristina Mladenovic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Chicago - tvrdý | ||||
25.09.21 1. kolo kval. | vs. Maddison Inglis | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ostrava - tvrdý I. | ||||
18.09.21 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Alexandrova | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Saint-Malo - antuka | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Amandine Hesse | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Grenoble - tvrdý I. | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Jule Niemeier | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100+H Dubai - tvrdý | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Natalia Vikhlyantseva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W80 Cagnes - antuka | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Daniela Seguel | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
03.07.20 1. kolo | vs. Laura Schaeder | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
30.06.20 1. kolo | vs. Tea Lukic | 7-5, 1-0, Tea Lukic - skreč | detail zápasu | |
19.06.20 1. kolo | vs. Julyette Steur | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Samantha Murray | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Eva Vedder | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
24.02.20 kvalifik. | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Morgan Cross | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Oana Georgeta Simion | 6-4, 5-7, 9-11 | detail zápasu | |
W25 St. - tvrdý I. | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Vitalia Diatchenko | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.11.19 kvalifik. | vs. Victoria Muntean | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Yashina | 3-6, 6-2, 14-12 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
14.10.19 kvalifik. | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Gemma Lairon Navarro | 2-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
13.10.19 2. kolo kval. | vs. Ines Murta | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Mina Hodzic | 5-7, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
23.09.19 kvalifik. | vs. Chanelle Van Nguyen | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
16.09.19 kvalifik. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 6-0, 4-10 | detail zápasu | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Steffi Carruthers | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Karolina Kubanova | 6-0, 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
10.09.19 kvalifik. | vs. Veronika Erjavec | 7-61, 7-62 | detail zápasu |