ZÁPAS
28.08.18 | 1. kolo | Daria Lodikova | Yelizaveta Karlova | 6-3, 6-1 | Almaty | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Daria Lodikova | Yelizaveta Karlova | |
1. podání % | 37/46 (80%) | 43/50 (86%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/37 (70%) | 17/43 (40%) |
Vyhrané body z 2.podání | 3/9 (33%) | 3/7 (43%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 2/7 (29%) |
Vyhrané body z returnu | 30/50 (60%) | 17/46 (37%) |
Vyhrané body celkem | 59/96 (61%) | 37/96 (39%) |
Dvojchyby | 0 | 1 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Daria Lodikova | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Yelizaveta Karlova | |
0-2 | Yelizaveta Karlova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daria Lodikova | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-3 | Yelizaveta Karlova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Daria Lodikova | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-3 | Yelizaveta Karlova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Daria Lodikova | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Yelizaveta Karlova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Daria Lodikova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Yelizaveta Karlova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Daria Lodikova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Daria Lodikova | 2-1 | |
0-0, 40-15 | ||
Daria Lodikova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Yelizaveta Karlova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
5-1 | Yelizaveta Karlova | |
6-1 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Kazachstán
29.04.03, 20 Let
29.04.03, 20 Let
Daria Lodikova vs. Yelizaveta Karlova - Vzájemné zápasy
28.08.18 | 1. kolo | Daria Lodikova | Yelizaveta Karlova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Almaty | antuka |
Daria Lodikova form & Yelizaveta Karlova form
Daria Lodikova - poslední zápasy
W50 Sao - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Raveena Kingsley | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Santo - tvrdý | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Ava Markham | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
W35 Santo - tvrdý | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Sara Daavettila | 2-6, 7-62, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Mexico - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Morelia - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Nicole Fossa Huergo | 4-6, 7-66, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Irapuato - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Adriana Reami | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
25.01.24 3. kolo | vs. Daniela Seguel | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.01.24 2. kolo | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 7-5, 2-6, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Maria Sara Popa | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.01.24 3. kolo | vs. Alice Rame | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Lauren Proctor | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Vacaria - antuka | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
04.12.23 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Guadalajara - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 4-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
10.10.23 kvalifik. | vs. Anna Danilina | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Sin Yu Che | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Anastasia Zakharova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Mia Horvit | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
02.09.23 semifinále | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Mananchaya Sawangkaew | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Anastasia Kovaleva | 4-3, Anastasia Kovaleva - skreč | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W40 Nanchang - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Zongyu Li | 6-3, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Ruien Zhang | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Anning - antuka | ||||
12.08.23 semifinále | vs. Xinyu Gao | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Lanlana Tararudee | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Wushuang Zheng | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Yexin Ma | 6-3, 6-4 | detail zápasu |
Yelizaveta Karlova - poslední zápasy
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
10.02.21 1. kolo | vs. Sabina Sharipova | 6-73, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
09.02.21 kvalifik. | vs. Nasiba Espolova | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
08.02.21 1. kolo kval. | vs. Erkezhan Arystanbekova | 2-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
02.02.21 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.10.20 2. kolo kval. | vs. Helene Scholsen | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.10.20 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Koklina | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Noel Saidenova | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.10.20 1. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.10.20 kvalifik. | vs. Maria Manilova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
04.10.20 1. kolo kval. | vs. Alisa Yakimakho | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
18.09.19 2. kolo | vs. Viktoriya Kanapatskaya | - Yelizaveta Karlova - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Sofiia Likhacheva | 3-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Almaty - tvrdý | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Anhzelika Isaeva | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.08.19 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
14.02.19 2. kolo | vs. Kamilla Rakhimova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.02.19 1. kolo | vs. Ksenia Palkina | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
13.02.19 kvalifik. | vs. Tamara Malesevic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Shahar Biran | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
18.09.18 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Almaty - antuka | ||||
12.09.18 2. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.09.18 1. kolo | vs. Milana Maydanova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Almaty - antuka | ||||
28.08.18 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
09.04.18 1. kolo | vs. Komola Umarova | 4-6, 3-6 | detail zápasu |