ZÁPAS
26.10.20 | 2. kolo kval. | Daria Kudashova | Maria Krupenina | 6-3, 6-3 | W15 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
03.03.01, 23 Let
03.03.01, 23 Let
Daria Kudashova vs. Maria Krupenina - Vzájemné zápasy
26.10.20 | 2. kolo kval. | Daria Kudashova | Maria Krupenina | 6-3, 6-3 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Daria Kudashova form & Maria Krupenina form
Daria Kudashova - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Anastasia Grechkina | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Indore - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Soha Sadiq | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Anastasiia Sergienko | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Nagpur - antuka | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Yeon Woo Ku | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Rinon Okuwaki | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Ikumi Yamazaki | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 7-5, 7-66 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Naho Sato | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Erika Sema | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Peangtarn Plipuech | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
29.12.23 čtvrtfinále | vs. Diana Marcinkevica | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.12.23 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 6-2, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
27.12.23 1. kolo | vs. Humera Baharmus | 6-4, 4-1, Humera Baharmus - skreč | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
22.12.23 čtvrtfinále | vs. Saki Imamura | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.12.23 2. kolo | vs. Rutuja Bhosale | 4-6, 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
20.12.23 1. kolo | vs. Elena Jamshidi | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
12.12.23 kvalifik. | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-74, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Johanna Silva | 4-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Polina Iatcenko | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
02.09.23 semifinále | vs. Aliona Falei | 7-69, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-2, 6-73, 6-3 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Sohyun Park | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Hong - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Rutuja Bhosale | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-2, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Ji-Hee Choi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Pelham - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Maria Krupenina - poslední zápasy
W25 Tbilisi - tvrdý | ||||
08.06.22 2. kolo | vs. Sopiko Tsitskishvili | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.06.22 kvalifik. | vs. Liana Dvalishvili | 4-6, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
W25 Tbilisi - tvrdý | ||||
30.05.22 kvalifik. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-3, 0-6, 4-10 | detail zápasu | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Milena Gevorgyan | 6-4, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Yana Mogilnitskaya | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.05.22 1. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
27.04.22 1. kolo | vs. Sofiya Chursina | 7-5, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
21.04.22 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.04.22 1. kolo | vs. Iuliia Nikitina | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Darya Shauha | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
23.11.21 1. kolo | vs. Anastasiya Poplavska | 1-6, 6-1, 6-76 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.11.21 2. kolo | vs. Giorgia Pinto | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.11.21 1. kolo | vs. Flavie Brugnone | 2-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
03.11.21 1. kolo | vs. Eleni Christofi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Alina Korneeva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
14.09.21 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Almaty - tvrdý | ||||
24.08.21 kvalifik. | vs. Alisa Kummel | 1-6, 6-4, 2-10 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
22.07.21 2. kolo | vs. Eva Garkusha | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.07.21 1. kolo | vs. Daria Mishina | 2-6, 6-4, Daria Mishina - skreč | detail zápasu | |
W60 Nur - tvrdý | ||||
13.07.21 kvalifik. | vs. Angelina Gabueva | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
12.07.21 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Gnilozubova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nur - tvrdý | ||||
05.07.21 kvalifik. | vs. Yuliya Hatouka | 0-6, 0-3, - Maria Krupenina - skreč | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý | ||||
01.06.21 1. kolo | vs. Anna Ureke | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.05.21 kvalifik. | vs. Arina Solomatina | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Sofia Saitova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
18.05.21 1. kolo | vs. Shelly Bereznyak | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.04.21 kvalifik. | vs. Yasmina Karimjanova | 5-7, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
07.04.21 1. kolo | vs. Anhzelika Isaeva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.04.21 kvalifik. | vs. Larisa Bekmetova | 6-4, 6-3 | detail zápasu |