Daria Kudashova vs. Eva Garkusha 25.02.2020

Daria Kudashova vs. Eva Garkusha 25.02.2020 - W25 Moscow - porovnání

ZÁPAS

25.02.20kvalifik.Daria Kudashova Eva Garkusha 6-4, 6-1 Russia W25 Moscow tvrdý I.

STATISTIKY ZÁPASU

Daria KudashovaEva Garkusha
1. podání %24/35 (69%)27/56 (48%)
Vyhrané body z 1.podání21/24 (88%)21/27 (78%)
Vyhrané body z 2.podání11/11 (100%)10/29 (34%)
Vyhrané body z returnu25/56 (45%)3/35 (9%)
Vyhrané body celkem57/91 (63%)34/91 (37%)
Dvojchyby02
Esa36

STATISTIKY ZÁPASU

1
0-0Eva Garkusha Eva Garkusha podáva
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A
Daria Kudashova Daria Kudashova podáva1-0
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
2-0Eva Garkusha Eva Garkusha podáva
0-0
Daria Kudashova Daria Kudashova podáva2-1
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
3-1Eva Garkusha Eva Garkusha podáva
0-0, 0-15
Daria Kudashova Daria Kudashova podáva3-2
0-0
4-2Eva Garkusha Eva Garkusha podáva
0-0, 15-15, 15-30
Daria Kudashova Daria Kudashova podáva5-4
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
6-4
2
0-0Eva Garkusha Eva Garkusha podáva
0-0, 0-15, 0-30
Daria Kudashova Daria Kudashova podáva0-1
0-0, 30-0, 40-0
1-1Eva Garkusha Eva Garkusha podáva
0-0, 0-15, 15-15, 40-30[BP]
Daria Kudashova Daria Kudashova podáva2-1
0-0
3-1Eva Garkusha Eva Garkusha podáva
0-0, 0-15, 30-30
Daria Kudashova Daria Kudashova podáva4-1
0-0, 15-15, 30-15, 40-15
5-1Eva Garkusha Eva Garkusha podáva
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP]
6-1

Daria Kudashova
Rusko
28.03.03, 17 Let




660
41
12 344 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
12.01.02, 18 Let







Eva Garkusha
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Daria Kudashova vs. Eva Garkusha - Vzájemné zápasy

25.02.20kvalifik.Daria KudashovaEva Garkusha6-4, 6-1 detail zápasuRussia W25 Moscow tvrdý I.

Daria Kudashova - poslední zápasy

Russia W25 Moscow - tvrdý I.
26.02.20
1. kolo
vs. Ekaterina Yashina5-7, 6-2, 3-6 prohradetail zápasu
25.02.20
kvalifik.
vs. Eva Garkusha6-4, 6-1 výhradetail zápasu
24.02.20
1. kolo kval.
vs. Ksenia Kolesnikova6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Russia W25 Kazan - tvrdý I.
23.01.20
2. kolo
vs. Shalimar Talbi6-0, 5-7, 5-7 prohradetail zápasu
22.01.20
1. kolo
vs. Amina Anshba2-6, 6-2, 6-1 výhradetail zápasu
21.01.20
kvalifik.
vs. Dana Shakirova6-1, 6-1 výhradetail zápasu
20.01.20
1. kolo kval.
vs. Anna Protsenko6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Belarus W25 Minsk - tvrdý I.
11.11.19
1. kolo kval.
vs. Kristina Dmitruk3-6, 4-6 prohradetail zápasu
Turkey W25 Istanbul - tvrdý I.
21.10.19
1. kolo
vs. Lesley Kerkhove2-6, 1-6 prohradetail zápasu
Georgia W15 Telavi - antuka
19.10.19
finále
vs. Oana Georgeta Simion6-2, 4-6, 6-4 výhradetail zápasu
18.10.19
semifinále
vs. Anna Siskova3-6, 6-3, 7-63 výhradetail zápasu
17.10.19
čtvrtfinále
vs. Marianna Zakarlyuk6-3, 6-3 výhradetail zápasu
16.10.19
2. kolo
vs. Pia Brglez6-3, 6-2 výhradetail zápasu
14.10.19
1. kolo
vs. Tatsiana Sasnouskaya7-5, 5-7, 6-0 výhradetail zápasu
Georgia W15 Telavi - antuka
11.10.19
čtvrtfinále
vs. Oana Georgeta Simion3-6, 1-6 prohradetail zápasu
10.10.19
2. kolo
vs. Nonna Kurginyan4-6, 6-1, 7-5 výhradetail zápasu
08.10.19
1. kolo
vs. Lana Kentchiashvili7-5, 6-3 výhradetail zápasu
Georgia W15 Batumi - tvrdý
01.09.19
finále
vs. Weronika Falkowska6-4, 6-2 výhradetail zápasu
31.08.19
semifinále
vs. Valeriya Olyanovskaya6-3, 6-1 výhradetail zápasu
30.08.19
čtvrtfinále
vs. Aleksandra Pospelova6-1, 6-4 výhradetail zápasu
29.08.19
2. kolo
vs. Katriin Saar6-3, 6-3 výhradetail zápasu
28.08.19
1. kolo
vs. Anastasia Bursa7-5, 6-2 výhradetail zápasu
Tunisia W15 Tabarka - antuka
04.08.19
finále
vs. Anna Turati0-6, 3-6 prohradetail zápasu
03.08.19
semifinále
vs. Eva Vedder0-6, 7-5, 6-3 výhradetail zápasu
02.08.19
čtvrtfinále
vs. Ana Lantigua De La Nuez6-4, 6-3 výhradetail zápasu
01.08.19
2. kolo
vs. Anita Bertoloni6-4, 6-2 výhradetail zápasu
30.07.19
1. kolo
vs. Adelina Baravi6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Tunisia W15 Tabarka - antuka
26.07.19
čtvrtfinále
vs. Paula Arias Manjon3-6, 6-4, 5-7 prohradetail zápasu
25.07.19
2. kolo
vs. Nicole Gadient6-2, 6-3 výhradetail zápasu
24.07.19
1. kolo
vs. Victoria Mikhaylova6-3, 6-3 výhradetail zápasu

Eva Garkusha - poslední zápasy

Russia W25 Moscow - tvrdý I.
25.02.20
kvalifik.
vs. Daria Kudashova4-6, 1-6 prohradetail zápasu
24.02.20
1. kolo kval.
vs. Margarita Lazareva6-3, 7-64 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - antuka
17.02.20
2. kolo kval.
vs. Mariana Drazic2-6, 5-7 prohradetail zápasu
16.02.20
1. kolo kval.
vs. Sofia Dmitrieva6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - antuka
13.02.20
2. kolo kval.
vs. Ioana Dumitrescu6-2, 6-2 výhradetail zápasu
13.02.20
kvalifik.
vs. Luisa Meyer Auf Der Heide4-6, 2-6 prohradetail zápasu
11.02.20
1. kolo kval.
vs. Julia Keranovic6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - antuka
05.02.20
1. kolo
vs. Zhibek Kulambayeva3-6, 3-6 prohradetail zápasu
04.02.20
kvalifik.
vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes6-4, 6-4 výhradetail zápasu
03.02.20
2. kolo kval.
vs. Irina Shchetinina6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - antuka
27.01.20
2. kolo kval.
vs. Martina Biagianti3-6, 6-4, 8-10 prohradetail zápasu
26.01.20
1. kolo kval.
vs. Vivien Charvatova6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - antuka
09.01.20
2. kolo
vs. Anna Ureke2-6, 4-6 prohradetail zápasu
07.01.20
1. kolo
vs. Billur Gonlusen6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - tvrdý
17.12.19
2. kolo kval.
vs. Eliz Maloney4-6, 4-6 prohradetail zápasu
16.12.19
1. kolo kval.
vs. Verginie Tchakarova4-6, 6-4, 10-8 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - tvrdý
08.12.19
1. kolo kval.
vs. Anastasia Kovaleva0-6, 4-6 prohradetail zápasu
Belarus W25 Minsk - tvrdý I.
11.11.19
1. kolo kval.
vs. Polina Leykina4-6, 6-75 prohradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - tvrdý
05.11.19
kvalifik.
vs. Ioana Zvonaru2-6, 4-6 prohradetail zápasu
04.11.19
2. kolo kval.
vs. Camilla Diez6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - tvrdý
29.10.19
kvalifik.
vs. Alina Michalitsch6-1, 3-6, 5-10 prohradetail zápasu
28.10.19
2. kolo kval.
vs. Pauline Demel6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Russia W25+H Penza - tvrdý
28.08.19
1. kolo
vs. Sofya Lansere2-6, 1-6 prohradetail zápasu
27.08.19
kvalifik.
vs. Alisa Rastegaeva6-4, 6-2 výhradetail zápasu
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Alina Trynkina6-3, 3-6, 10-3 výhradetail zápasu
Russia W15 Moscow - antuka
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Julia Valetova4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Russia W15 Moscow - antuka
12.08.19
1. kolo kval.
vs. Avelina Sayfetdinova6-4, 2-6, 2-10 prohradetail zápasu
Finland W15 Savitaipale - antuka
31.07.19
1. kolo
vs. Louise Brunskog6-75, 0-6 prohradetail zápasu
Estonia W15 Parnu - antuka
15.07.19
1. kolo kval.
vs. Anna Powaska3-6, 1-6 prohradetail zápasu
Belarus W25 Minsk - antuka
10.06.19
1. kolo kval.
vs. Victoria Kan0-6, 1-6 prohradetail zápasu
<