ZÁPAS
28.08.19 | 1. kolo | Daria Kudashova | Anastasia Bursa | 7-5, 6-2 | W15 Batumi | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Daria Kudashova | Anastasia Bursa | |
1. podání % | 38/57 (67%) | 38/67 (57%) |
Vyhrané body z 1.podání | 28/38 (74%) | 23/38 (61%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/19 (58%) | 11/29 (38%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 2/5 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 33/67 (49%) | 18/57 (32%) |
Vyhrané body celkem | 72/124 (58%) | 52/124 (42%) |
Dvojchyby | 3 | 6 |
Esa | 3 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
1-1 | Anastasia Bursa | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Daria Kudashova | 1-2 | |
0-0 | ||
Daria Kudashova | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-A[BP] | ||
2-4 | Anastasia Bursa | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Daria Kudashova | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
4-4 | Anastasia Bursa | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Daria Kudashova | 5-4 | |
0-0 | ||
5-5 | Anastasia Bursa | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, A-40[BP] | ||
Daria Kudashova | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Anastasia Bursa | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Daria Kudashova | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Anastasia Bursa | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Daria Kudashova | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Anastasia Bursa | |
0-0 | ||
Daria Kudashova | 3-2 | |
4-2 | Anastasia Bursa | |
Daria Kudashova | 5-2 | |
0-0, 15-0 | ||
6-2 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
27.12.98, 25 Let
27.12.98, 25 Let
Daria Kudashova vs. Anastasia Bursa - Vzájemné zápasy
28.08.19 | 1. kolo | Daria Kudashova | Anastasia Bursa | 7-5, 6-2 | detail zápasu | W15 Batumi | tvrdý |
Daria Kudashova form & Anastasia Bursa form
Daria Kudashova - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Anastasia Grechkina | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Indore - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Soha Sadiq | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Anastasiia Sergienko | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Nagpur - antuka | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Yeon Woo Ku | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Rinon Okuwaki | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Ikumi Yamazaki | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 7-5, 7-66 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Naho Sato | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Erika Sema | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Peangtarn Plipuech | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
29.12.23 čtvrtfinále | vs. Diana Marcinkevica | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.12.23 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 6-2, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
27.12.23 1. kolo | vs. Humera Baharmus | 6-4, 4-1, Humera Baharmus - skreč | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
22.12.23 čtvrtfinále | vs. Saki Imamura | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.12.23 2. kolo | vs. Rutuja Bhosale | 4-6, 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
20.12.23 1. kolo | vs. Elena Jamshidi | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
12.12.23 kvalifik. | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-74, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Johanna Silva | 4-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Polina Iatcenko | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
02.09.23 semifinále | vs. Aliona Falei | 7-69, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-2, 6-73, 6-3 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Sohyun Park | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Hong - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Rutuja Bhosale | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-2, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Ji-Hee Choi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Pelham - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Anastasia Bursa - poslední zápasy
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
22.11.21 1. kolo kval. | vs. Maria Mikhaylova | 6-3, 6-74, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Polina Pavlova | 7-5, 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
12.10.21 kvalifik. | vs. Nastia Anufrieva | 6-73, 6-3, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Maria Alexandra Medeea Popescu | 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
20.07.21 kvalifik. | vs. Darya Lavrichenko | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.07.21 1. kolo kval. | vs. Dasha Borodatova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Ralina Kalimullina | 4-6, 0-3, - Anastasia Bursa - skreč | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
19.05.21 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Maria Manilova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
17.05.21 kvalifik. | vs. Barbare Eristavi | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Sofia Chachkhiani | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Apalikhina | 2-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Adriana Rajkovic | 7-5, 4-6, 12-14 | detail zápasu | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Adrienn Horvath | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Batumi - tvrdý | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Daria Kudashova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Inga Strelchuk | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
26.08.19 kvalifik. | vs. Daria Solovyeva | 6-3, 2-0, Daria Solovyeva - skreč | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Lilly Elida Haseth | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Eleni Kampantai | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
29.07.19 kvalifik. | vs. Justyna Malatinska | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Montemor - tvrdý | ||||
27.05.19 kvalifik. | vs. Leonor Oliveira | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Khimki - tvrdý I. | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Anna Siskova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.01.19 kvalifik. | vs. Juliane Triebe | 4-6, 7-5, 3-10 | detail zápasu | |
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Katerina Siskova (2004) | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Kazan - antuka | ||||
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Polina Nazarchuk | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Anastasia Mozgaleva | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
Kazan - antuka | ||||
31.07.18 1. kolo | vs. Vasilisa Aponasenko | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.07.18 kvalifik. | vs. Arina Solomatina | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
28.07.18 2. kolo kval. | vs. Nasty Surkova | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Almaty - tvrdý | ||||
08.07.18 kvalifik. | vs. Anna Iakovleva | 4-6, 1-6 | detail zápasu |