Švajčiarsko
13.05.95, 28 Let
13.05.95, 28 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Poľsko
26.02.99, 25 Let
17 763 $
26.02.99, 25 Let
17 763 $
Corina Mader vs. Daria Kuczer - Vzájemné zápasy
25.03.18 | 2. kolo kval. | Daria Kuczer | Corina Mader | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | Sharm El | tvrdý |
Corina Mader form & Daria Kuczer form
Corina Mader - poslední zápasy
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
29.11.21 kvalifik. | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Jurna | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.11.21 kvalifik. | vs. Nikol Palecek | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Astrid Schmits | 6-3, 6-75, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.11.21 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
06.09.21 1. kolo kval. | vs. Tess Sugnaux | 4-6, 6-2, 10-12 | detail zápasu | |
W15 Aix - antuka | ||||
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Lucie Pawlak | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Verbier - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
21.06.21 kvalifik. | vs. Jasmin Jebawy | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Diana Martynov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Helena Narmont | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Renee Van Bommel | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
09.03.20 kvalifik. | vs. Tea Jandric | 1-6, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
W25 Altenkirchen - koberec | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Sinja Kraus | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.02.20 2. kolo | vs. Karin Kennel | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.02.20 1. kolo | vs. Anastasiya Poplavska | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
03.02.20 kvalifik. | vs. Cheri Darley | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Tara Katarina Milic | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.01.20 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 6-3, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.01.20 kvalifik. | vs. Emily Morton | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Audrey Dabomve | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
16.12.19 1. kolo kval. | vs. Ena Kajevic | 1-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Maria Manilova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Ellen Allgurin | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.11.19 1. kolo | vs. Maria Shusharina | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Melanie Klaffner | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.11.19 kvalifik. | vs. Sabina Zeynalova | 2-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Suhana Sofia Mohd Adam Das | 4-6, 7-65, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
22.10.19 kvalifik. | vs. Yana Mogilnitskaya | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Viktoriya Petrenko | Viktoriya Petrenko - nenastoupil(a/i) | detail zápasu |
Daria Kuczer - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
03.04.24 1. kolo | vs. Jana Hossam Salah | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
02.04.24 kvalifik. | vs. Sara Milanese | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
01.04.24 2. kolo kval. | vs. On Yu Choi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Renata Jamrichova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Marie Villet | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Oliwia Szymczuch | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Annabelle Lammas | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Julie Belgraver | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Yujin Kim | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Varvara Panshina | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Ai Maruyama | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Jenny Duerst | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Aminata Sall | 7-63, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Annika Barth | 6-75, 6-1, 10-2 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Vasilissa Kupriyanova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Tea Lukic | 3-6, 0-1, - Daria Kuczer - skreč | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Oleksandra Korashvili | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
12.09.23 kvalifik. | vs. Mariia Masiianskaia | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Zi Yi Gao | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Mia Krsteva | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Madelief Hageman | 4-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Maja Radenkovic | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
05.09.23 2. kolo kval. | vs. Daria Diatlova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Zumra Balkan | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
22.08.23 kvalifik. | vs. Nadiya Kolb | 6-3, 5-7, 8-10 | detail zápasu |