INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Nadiya Kolb vs. Daria Kruzhkova - Vzájemné zápasy
23.11.17 | čtvrtfinále | Daria Kruzhkova | Nadiya Kolb | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Minsk | tvrdý I. |
Nadiya Kolb form & Daria Kruzhkova form
Nadiya Kolb - poslední zápasy
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Lucrezia Stefanini | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Nika Radisic | 6-74, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Marie Weckerle | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Jesika Maleckova | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Julia Stamatova | 6-1, 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Sarah Tatu | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Xenia Bandurowska | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
10.11.23 semifinále | vs. Ariana Geerlings | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.11.23 čtvrtfinále | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
08.11.23 2. kolo | vs. Costanza Traversi | 5-7, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Martina Genis Salas | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Nahia Berecoechea | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Schena Benamar | 4-0, Schena Benamar - skreč | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Merel Hoedt | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Alice Battesti | 6-4, 6-75, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
21.10.23 semifinále | vs. Manon Leonard | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Antonia Ruzic | 7-5, 1-6, 7-5 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Eva Vedder | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Anna Kubareva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Maria Beatriz Teixeira | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Celine Simunyu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Maryna Kolb | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Aneta Kladivova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Radka Zelnickova | 6-3, 6-0 | detail zápasu |
Daria Kruzhkova - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Amelie Van Impe | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.05.23 kvalifik. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Nikol Mishieva | 6-1, 1-0, Nikol Mishieva - skreč | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Ivana Gombitova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Zagreb - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Arina Rodionova | - Daria Kruzhkova - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Elena Milovanovic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
18.01.22 1. kolo | vs. Dana Shakirova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
25.11.21 2. kolo | vs. Anastasiya Poplavska | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.11.21 1. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 7-69, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.10.21 1. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Elizaveta Morozova | 5-7, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Moscow - tvrdý I. | ||||
24.02.21 1. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 6-2, 4-6, 0-2, - Daria Kruzhkova - skreč | detail zápasu | |
23.02.21 kvalifik. | vs. Julia Avdeeva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
22.02.21 1. kolo kval. | vs. Victoria Mikhaylova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.12.20 1. kolo | vs. Ioana Zvonaru | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.12.20 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 4-6, 6-2, 6-74 | detail zápasu | |
11.03.20 1. kolo | vs. Anastasiya Apalikhina | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Moscow - tvrdý I. | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Kamilla Rakhimova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.02.20 kvalifik. | vs. Natela Dzalamidze | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Maria Mikhaylova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
23.01.20 2. kolo | vs. Olga Doroshina | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
22.01.20 1. kolo | vs. Vlada Koval | 6-76, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
18.12.19 1. kolo | vs. Sakura Hosogi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
16.12.19 čtvrtfinále | vs. Georgia Andreea Craciun | 3-6, 6-3, 13-11 | detail zápasu | |
15.12.19 2. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
12.12.19 1. kolo | vs. Katarina Kozarov | 7-5, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Milovice - tvrdý I. | ||||
26.11.19 1. kolo | vs. Linda Noskova | 5-7, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
03.11.19 finále | vs. Mariia Tkacheva | 7-5, 5-7, 7-61 | detail zápasu | |
02.11.19 semifinále | vs. Noa Liauw A Fong | 6-1, 2-0, Noa Liauw A Fong - skreč | detail zápasu |