ZÁPAS
11.03.20 | 1. kolo | Daria Kruzhkova | Anastasiya Apalikhina | 6-1, 6-2 | W15 Kazan | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Daria Kruzhkova | Anastasiya Apalikhina | |
1. podání % | 29/35 (83%) | 22/64 (34%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/29 (69%) | 14/22 (64%) |
Vyhrané body z 2.podání | 5/6 (83%) | 13/42 (31%) |
Vyhrané break-bally | 6/15 (40%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 37/64 (58%) | 10/35 (29%) |
Vyhrané body celkem | 62/99 (63%) | 37/99 (37%) |
Dvojchyby | 0 | 5 |
Esa | 0 | 5 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Daria Kruzhkova | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Anastasiya Apalikhina | |
0-0 | ||
Daria Kruzhkova | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
3-0 | Anastasiya Apalikhina | |
0-0 | ||
Daria Kruzhkova | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40 | ||
Daria Kruzhkova | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Anastasiya Apalikhina | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daria Kruzhkova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
2-0 | Anastasiya Apalikhina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Daria Kruzhkova | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Anastasiya Apalikhina | |
Daria Kruzhkova | 4-1 | |
0-0, 15-15, 40-A[BP] | ||
4-2 | Anastasiya Apalikhina | |
0-0 | ||
6-2 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
26.11.01, 22 Let
26.11.01, 22 Let
Daria Kruzhkova vs. Anastasiya Apalikhina - Vzájemné zápasy
11.03.20 | 1. kolo | Daria Kruzhkova | Anastasiya Apalikhina | 6-1, 6-2 | detail zápasu | W15 Kazan | tvrdý I. |
Daria Kruzhkova form & Anastasiya Apalikhina form
Daria Kruzhkova - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Amelie Van Impe | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.05.23 kvalifik. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Nikol Mishieva | 6-1, 1-0, Nikol Mishieva - skreč | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Ivana Gombitova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Zagreb - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Arina Rodionova | - | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Elena Milovanovic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
18.01.22 1. kolo | vs. Dana Shakirova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
25.11.21 2. kolo | vs. Anastasiya Poplavska | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.11.21 1. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 7-69, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.10.21 1. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Elizaveta Morozova | 5-7, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Moscow - tvrdý I. | ||||
24.02.21 1. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 6-2, 4-6, 0-2, - Daria Kruzhkova - skreč | detail zápasu | |
23.02.21 kvalifik. | vs. Julia Avdeeva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
22.02.21 1. kolo kval. | vs. Victoria Mikhaylova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.12.20 1. kolo | vs. Ioana Zvonaru | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.12.20 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 4-6, 6-2, 6-74 | detail zápasu | |
11.03.20 1. kolo | vs. Anastasiya Apalikhina | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Moscow - tvrdý I. | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Kamilla Rakhimova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.02.20 kvalifik. | vs. Natela Dzalamidze | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Maria Mikhaylova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
23.01.20 2. kolo | vs. Olga Doroshina | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
22.01.20 1. kolo | vs. Vlada Koval | 6-76, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
18.12.19 1. kolo | vs. Sakura Hosogi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
16.12.19 čtvrtfinále | vs. Georgia Andreea Craciun | 3-6, 6-3, 13-11 | detail zápasu | |
15.12.19 2. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
12.12.19 1. kolo | vs. Katarina Kozarov | 7-5, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Milovice - tvrdý I. | ||||
26.11.19 1. kolo | vs. Linda Noskova | 5-7, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
03.11.19 finále | vs. Mariia Tkacheva | 7-5, 5-7, 7-61 | detail zápasu | |
02.11.19 semifinále | vs. Noa Liauw A Fong | 6-1, 2-0, Noa Liauw A Fong - skreč | detail zápasu |
Anastasiya Apalikhina - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.04.23 kvalifik. | vs. Stefana Lazar | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Meryem Alexandra Guener | 4-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Ksenia Meshcheryakova | 4-6, 6-0, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Jasmine Conway | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Lidiia Rasskovskaia | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
20.03.23 kvalifik. | vs. Le Yi Liu | Le Yi Liu - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Stina Larsson | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Martyna Kubka | 6-4, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Evgeniya Burdina | 6-2, 4-1, Evgeniya Burdina - skreč | detail zápasu | |
14.03.23 kvalifik. | vs. Louise Kwong | 3-6, 7-65, 10-6 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Ida Axelsson | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Warda Ait El Bachir | 3-6, 7-69, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Sandra Samir | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.02.23 kvalifik. | vs. Carlotta Moccia | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Maya Drozd | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Emilija Tverijonaite | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Eunchae Kim | 0-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Alisa Yakimakho | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.02.23 1. kolo | vs. Evgeniya Burdina | 6-1, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.02.23 kvalifik. | vs. Nina Rudiukova | 3-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
06.02.23 2. kolo kval. | vs. Hwiwon Wi | 7-65, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Fatma Idrizovic | 6-4, 6-76, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.23 1. kolo | vs. Honoka Kobayashi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.01.23 kvalifik. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Maja Radisic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.12.22 1. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.12.22 kvalifik. | vs. Polina Pavlova | 4-6, 6-1, 10-3 | detail zápasu | |
12.12.22 2. kolo kval. | vs. Anastasija Radojevic | 6-4, 0-6, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.12.22 kvalifik. | vs. Yi Tsen Cho | 5-7, 4-6 | detail zápasu |