ZÁPAS
16.09.18 | 1. kolo kval. | Daria Kruzhkova | Alisa Grachova | 6-1, 6-0 | Podgorica | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
25.05.00, 23 Let
25.05.00, 23 Let
Daria Kruzhkova vs. Alisa Grachova - Vzájemné zápasy
16.09.18 | 1. kolo kval. | Daria Kruzhkova | Alisa Grachova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | Podgorica | antuka |
Daria Kruzhkova form & Alisa Grachova form
Daria Kruzhkova - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Amelie Van Impe | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.05.23 kvalifik. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Nikol Mishieva | 6-1, 1-0, Nikol Mishieva - skreč | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Ivana Gombitova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Zagreb - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Arina Rodionova | - | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Elena Milovanovic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
18.01.22 1. kolo | vs. Dana Shakirova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
25.11.21 2. kolo | vs. Anastasiya Poplavska | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.11.21 1. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 7-69, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.10.21 1. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Elizaveta Morozova | 5-7, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Moscow - tvrdý I. | ||||
24.02.21 1. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 6-2, 4-6, 0-2, - Daria Kruzhkova - skreč | detail zápasu | |
23.02.21 kvalifik. | vs. Julia Avdeeva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
22.02.21 1. kolo kval. | vs. Victoria Mikhaylova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.12.20 1. kolo | vs. Ioana Zvonaru | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.12.20 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 4-6, 6-2, 6-74 | detail zápasu | |
11.03.20 1. kolo | vs. Anastasiya Apalikhina | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Moscow - tvrdý I. | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Kamilla Rakhimova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.02.20 kvalifik. | vs. Natela Dzalamidze | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Maria Mikhaylova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
23.01.20 2. kolo | vs. Olga Doroshina | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
22.01.20 1. kolo | vs. Vlada Koval | 6-76, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
18.12.19 1. kolo | vs. Sakura Hosogi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
16.12.19 čtvrtfinále | vs. Georgia Andreea Craciun | 3-6, 6-3, 13-11 | detail zápasu | |
15.12.19 2. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
12.12.19 1. kolo | vs. Katarina Kozarov | 7-5, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Milovice - tvrdý I. | ||||
26.11.19 1. kolo | vs. Linda Noskova | 5-7, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
03.11.19 finále | vs. Mariia Tkacheva | 7-5, 5-7, 7-61 | detail zápasu | |
02.11.19 semifinále | vs. Noa Liauw A Fong | 6-1, 2-0, Noa Liauw A Fong - skreč | detail zápasu |
Alisa Grachova - poslední zápasy
Antalya - tvrdý | ||||
03.10.18 1. kolo | vs. Azradeniz Comlek | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Johanna Halper | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
Podgorica - antuka | ||||
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Daria Kruzhkova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Anna Martemyanova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Vrnjacka Banja - antuka | ||||
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Kocic | 6-4, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Teodora Vancagovic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
09.07.18 2. kolo kval. | vs. Barbara Kotelesova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Simona Maksimovic | 6-3, 6-73, 6-3 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
30.06.18 1. kolo kval. | vs. Sofia Madina | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
24.06.18 1. kolo kval. | vs. Giulia Porzio | - Alisa Grachova - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Teodora Ristic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
29.04.18 2. kolo kval. | vs. Vanesa Pappa | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Yulia Zhytelna | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
24.02.18 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Buczynska | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
18.02.18 1. kolo kval. | vs. Nasty Surkova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Nandini Sharma | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
13.11.17 2. kolo kval. | vs. Shalimar Talbi | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Adriana Sosnovschi | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Martina Kudelova | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
09.10.17 2. kolo kval. | vs. Alexandra Grinchishina | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.10.17 1. kolo kval. | vs. Juliana Jose Parra Gomez | 6-2, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
02.10.17 kvalifik. | vs. Karolina Tilander | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.10.17 2. kolo kval. | vs. Jasna Kaltak | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Valeriya Pogrebnyak | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Katarina Kostic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Nina Nikitovic | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
27.02.17 1. kolo kval. | vs. Akiho Kakuya | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
20.02.17 2. kolo kval. | vs. Cindy Castille | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.02.17 1. kolo kval. | vs. Alina Zubkova | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
10.10.16 1. kolo kval. | vs. Anamarija Stevanovic | 3-6, 1-6 | detail zápasu |