ZÁPAS
07.07.20 | 1. kolo | Danka Kovinic | Cemre Anil | 6-0, 6-3 | All Lower | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Danka Kovinic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
1-0 | Cemre Anil | |
0-0 | ||
Danka Kovinic | 2-0 | |
0-0, 30-0 | ||
3-0 | Cemre Anil | |
0-0, 30-0 | ||
Danka Kovinic | 4-0 | |
0-0, 15-15, 40-15 | ||
5-0 | Cemre Anil | |
0-0, 0-15, 30-15 | ||
6-0 |
2 | ||
Danka Kovinic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Cemre Anil | |
0-0, 0-30, 40-0[BP] | ||
Danka Kovinic | 2-0 | |
0-0, 0-30, 30-30 | ||
2-1 | Cemre Anil | |
0-0, 15-0, 30-30 | ||
Danka Kovinic | 2-2 | |
0-0, 15-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
Danka Kovinic | 3-2 | |
0-0, 30-0, 30-30, 40-30 | ||
Danka Kovinic | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Cemre Anil | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-40 | ||
Danka Kovinic | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Danka Kovinic vs. Cemre Anil - Vzájemné zápasy
07.07.20 | 1. kolo | Danka Kovinic | Cemre Anil | 6-0, 6-3 | detail zápasu | All Lower | antuka |
Danka Kovinic form & Cemre Anil form
Danka Kovinic - poslední zápasy
New York - tvrdý | ||||
28.08.23 1. kolo | vs. Lauren Davis | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Stanford - tvrdý | ||||
15.08.23 2. kolo | vs. Iryna Shymanovich | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 3-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Lausanne - antuka | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Diane Parry | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.07.23 1. kolo | vs. Jenny Duerst | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Iasi - antuka | ||||
19.07.23 2. kolo | vs. Raluca Georgiana Serban | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.07.23 1. kolo | vs. Julia Riera | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Linda Noskova | 3-6, 1-2, - Danka Kovinic - skreč | detail zápasu | |
Rome - antuka | ||||
12.05.23 2. kolo | vs. Barbora Krejcikova | 2-6, 1-4, - Danka Kovinic - skreč | detail zápasu | |
10.05.23 1. kolo | vs. Lucia Bronzetti | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Madrid - antuka | ||||
28.04.23 2. kolo | vs. Barbora Krejcikova | 3-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Sara Errani | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Oeiras - antuka | ||||
23.04.23 finále | vs. Rebeka Masarova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
22.04.23 semifinále | vs. Sara Sorribes Tormo | 0-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.04.23 čtvrtfinále | vs. Marie Bouzkova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.04.23 2. kolo | vs. Eugenie Bouchard | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
18.04.23 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W80 Zaragoza - antuka | ||||
13.04.23 2. kolo | vs. Chloe Paquet | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.04.23 1. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
21.03.23 1. kolo | vs. Nao Hibino | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
09.03.23 1. kolo | vs. Emma Raducanu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Austin - tvrdý | ||||
27.02.23 1. kolo | vs. Heather Watson | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
17.02.23 1. kolo kval. | vs. Stefania Bojica | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
Lyon - tvrdý I. | ||||
03.02.23 čtvrtfinále | vs. Alycia Parks | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
02.02.23 2. kolo | vs. Anna Bondar | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
31.01.23 1. kolo | vs. Viktorija Golubic | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
18.01.23 1. kolo | vs. Lauren Davis | 6-1, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
07.01.23 semifinále | vs. Cori Gauff | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.01.23 čtvrtfinále | vs. Viktoria Hruncakova | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Cemre Anil - poslední zápasy
W15 Manacor - tvrdý | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Marina Gatell | 6-75, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Istanbul - antuka | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Maja Chwalinska | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.12.21 2. kolo kval. | vs. Jenny Lim | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
11.10.21 2. kolo kval. | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
04.10.21 2. kolo kval. | vs. Anna Brogan | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
14.09.21 1. kolo | vs. Gabriela Duca | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Doga Turkmen | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Dimitra Tsatsa | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.04.21 1. kolo | vs. Melodie Collard | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Jessie Aney | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 6-4, 5-7, 12-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.03.21 1. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.02.21 2. kolo kval. | vs. Irina Khromacheva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Tina Nadine Smith | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
31.01.21 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.01.21 1. kolo | vs. Olga Doroshina | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.01.21 2. kolo kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 6-74, 6-1, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.01.21 1. kolo | vs. Lia Karatancheva | 0-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
06.01.21 kvalifik. | vs. Dilara Okur | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
04.01.21 2. kolo kval. | vs. Maria Bianca Andrei | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.12.20 kvalifik. | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Elizaveta Dementyeva | 4-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Eda Numanoglu | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Suzan Lamens | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
17.09.20 1. kolo | vs. Doroteja Joksovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.09.20 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
14.09.20 1. kolo | vs. Anita Wagner | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.09.20 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu |