Daniela Vismane vs. So-Ra Lee 09.03.2020

Daniela Vismane vs. So-Ra Lee 09.03.2020 - W25 Cairo - porovnání

ZÁPAS

09.03.202. kolo kval.Daniela Vismane So-Ra Lee 6-3, 6-3 Egypt W25 Cairo tvrdý

STATISTIKY ZÁPASU

6-3

Daniela Vismane
Lotyšsko
10.08.00, 19 Let




512
72
22 444 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Kórea
22.07.94, 25 Let




869
20
101 449 $
So-Ra Lee
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Daniela Vismane vs. So-Ra Lee - Vzájemné zápasy

09.03.202. kolo kval.Daniela VismaneSo-Ra Lee6-3, 6-3 detail zápasuEgypt W25 Cairo tvrdý

Daniela Vismane - poslední zápasy

Egypt W25 Cairo - tvrdý
11.03.20
1. kolo
vs. Jacqueline Cabaj Awad6-3, 6-2 výhradetail zápasu
09.03.20
2. kolo kval.
vs. So-Ra Lee6-3, 6-3 výhradetail zápasu
09.03.20
kvalifik.
vs. Meiling Wang6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Tunisia W15 Monastir - tvrdý
22.02.20
semifinále
vs. Carole Monnet1-6, 1-5, - Daniela Vismane - skrečprohradetail zápasu
21.02.20
čtvrtfinále
vs. Gabriella Taylor3-6, 7-5, 7-66 výhradetail zápasu
20.02.20
2. kolo
vs. Loudmilla Bencheikh7-5, 6-4 výhradetail zápasu
19.02.20
1. kolo
vs. Mariia Tkacheva6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Latvia W15 Liepaja - tvrdý I.
24.01.20
čtvrtfinále
vs. Viktoria Morvayova1-6, 3-6 prohradetail zápasu
23.01.20
2. kolo
vs. Anna Parkhomenko6-0, 6-4 výhradetail zápasu
22.01.20
1. kolo
vs. Nicole Khirin6-2, 1-6, 6-2 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
17.11.19
finále
vs. Darya Astakhova0-6, 7-65, 6-1 výhradetail zápasu
16.11.19
semifinále
vs. Melania Delai6-2, 6-2 výhradetail zápasu
15.11.19
čtvrtfinále
vs. Iva Primorac6-4, 4-6, 6-4 výhradetail zápasu
14.11.19
2. kolo
vs. Sonay Kartal6-4, 6-2 výhradetail zápasu
13.11.19
1. kolo
vs. Ani Amiraghyan6-4, 6-1 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
07.11.19
2. kolo
vs. Lisa Pigato3-6, 1-6 prohradetail zápasu
06.11.19
1. kolo
vs. Jessica Fowler6-0, 4-6, 6-3 výhradetail zápasu
Hungary W60 Szekesfehervar - antuka
14.10.19
1. kolo kval.
vs. Tessah Andrianjafitrimo2-6, 0-6 prohradetail zápasu
Spain Roja De - antuka
09.10.19
1. kolo
vs. Dejana Radanovic2-6, 0-6 prohradetail zápasu
08.10.19
kvalifik.
vs. Charlotte Roemer6-3, 6-2 výhradetail zápasu
07.10.19
1. kolo kval.
vs. Gabriela Horackova6-3, 6-0 výhradetail zápasu
Germany W25+H Leipzig - antuka
13.08.19
kvalifik.
vs. Ivana Popovic0-6, 0-3, - Daniela Vismane - skrečprohradetail zápasu
12.08.19
1. kolo kval.
vs. Katerina Filip6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Poland W60 Warsaw - antuka
06.08.19
kvalifik.
vs. Vivien Juhaszova3-6, 7-5, 7-10 prohradetail zápasu
05.08.19
1. kolo kval.
vs. Ilona Kremen6-3, 3-6, 10-5 výhradetail zápasu
Latvia Jurmala - antuka
21.07.19
1. kolo kval.
vs. Ulrikke Eikeri0-6, 0-3, - Daniela Vismane - skrečprohradetail zápasu
France W25 Perigueux - antuka
27.06.19
2. kolo
vs. Marine Partaud2-6, 6-3, 4-6 prohradetail zápasu
26.06.19
1. kolo
vs. Barbara Gatica6-3, 6-3 výhradetail zápasu
24.06.19
kvalifik.
vs. Karen Marthiens6-0, 6-4 výhradetail zápasu
Switzerland W25 Klosters - antuka
19.06.19
1. kolo
vs. Lucrezia Stefanini3-6, 3-6 prohradetail zápasu

So-Ra Lee - poslední zápasy

Egypt W25 Cairo - tvrdý
09.03.20
2. kolo kval.
vs. Daniela Vismane3-6, 3-6 prohradetail zápasu
08.03.20
1. kolo kval.
vs. Norhan Hesham6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Egypt W15 Cairo - tvrdý
03.03.20
1. kolo
vs. Barbora Matusova3-6, 1-6 prohradetail zápasu
Republic of Korea W15 Yeongwol - tvrdý
30.08.19
čtvrtfinále
vs. Da Hye Kim4-6, 4-6 prohradetail zápasu
28.08.19
2. kolo
vs. I-Hsuan Cho6-3, 6-2 výhradetail zápasu
27.08.19
1. kolo
vs. Yeong Won Jeong6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Thailand W25 Nonthaburi - tvrdý
29.07.19
kvalifik.
vs. Ji-Hee Choi4-6, 0-6 prohradetail zápasu
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Warisara Lee6-1, 7-62 výhradetail zápasu
Thailand W25 Nonthaburi - tvrdý
22.07.19
1. kolo kval.
vs. Patcharin Cheapchadej5-7, 3-6 prohradetail zápasu
Republic of Korea W15 Gimcheon - tvrdý
21.06.19
semifinále
vs. Shiori Fukuda4-6, 1-6 prohradetail zápasu
20.06.19
čtvrtfinále
vs. Ayaka Okuno7-5, 2-6, 6-3 výhradetail zápasu
19.06.19
2. kolo
vs. Zhuoma Ni Ma6-4, 6-73, 6-2 výhradetail zápasu
18.06.19
1. kolo
vs. Cherry Kim6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Republic of Korea W15 Gimcheon - tvrdý
14.06.19
čtvrtfinále
vs. Sunam Jeong0-6, 5-7 prohradetail zápasu
13.06.19
2. kolo
vs. Dabin Oh6-3, 5-7, 6-4 výhradetail zápasu
11.06.19
1. kolo
vs. Heejin Han6-1, 7-62 výhradetail zápasu
Republic of Korea W25 Daegu - tvrdý
05.06.19
kvalifik.
vs. Ayumi Koshiishi5-7, 2-6 prohradetail zápasu
03.06.19
1. kolo kval.
vs. Ryeong Gyeong Park6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Republic of Korea W25 Incheon - tvrdý
28.05.19
1. kolo
vs. Yuxuan Zhang2-6, 4-6 prohradetail zápasu
Republic of Korea W25 Goyang - tvrdý
23.05.19
2. kolo
vs. Yuxuan Zhang3-6, 4-6 prohradetail zápasu
22.05.19
1. kolo
vs. Viktoriia Dema3-6, 6-2, 7-64 výhradetail zápasu
21.05.19
kvalifik.
vs. Seohyeon Kim6-0, 6-3 výhradetail zápasu
20.05.19
1. kolo kval.
vs. Hwui Won Wi6-1, 6-4 výhradetail zápasu
Republic of Korea W25 Changwon - tvrdý
15.05.19
2. kolo
vs. Ya-Hsuan Lee2-6, 2-6 prohradetail zápasu
14.05.19
1. kolo
vs. Hyejin Lee6-4, 4-6, 7-5 výhradetail zápasu
Japan W25 Osaka - tvrdý
08.04.19
1. kolo kval.
vs. Shiho Tsukuda6-3, 6-2 výhradetail zápasu
08.04.19
kvalifik.
vs. Ari Matsumoto6-2, 5-7, 7-10 prohradetail zápasu
Japan W25 Kashiwa - tvrdý
31.03.19
1. kolo kval.
vs. Akiko Omae2-6, 5-7 prohradetail zápasu
Japan W25 Nishi - tvrdý
11.03.19
1. kolo kval.
vs. Fatma Al Nabhani6-1, 3-6, 8-10 prohradetail zápasu
China Shenzhen - tvrdý
04.11.18
1. kolo kval.
vs. Hiroko Kuwata7-64, 6-0 výhradetail zápasu
<