ZÁPAS
22.09.18 | 1. kolo kval. | Daniela Vismane | Melanie Stokke | 6-2, 6-2 | Valencia | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Daniela Vismane | Melanie Stokke | |
1. podání % | 28/46 (61%) | 45/54 (83%) |
Vyhrané body z 1.podání | 17/28 (61%) | 21/45 (47%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/18 (72%) | 5/9 (56%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 28/54 (52%) | 16/46 (35%) |
Vyhrané body celkem | 58/100 (58%) | 42/100 (42%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Melanie Stokke | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Daniela Vismane | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Melanie Stokke | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Daniela Vismane | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Melanie Stokke | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
4-1 | Melanie Stokke | |
0-0, 40-15[BP] | ||
5-1 | Melanie Stokke | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Daniela Vismane | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Melanie Stokke | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Daniela Vismane | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Melanie Stokke | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Daniela Vismane | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Melanie Stokke | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Daniela Vismane | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-2 | Melanie Stokke | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Daniela Vismane | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Daniela Vismane vs. Melanie Stokke - Vzájemné zápasy
22.09.18 | 1. kolo kval. | Daniela Vismane | Melanie Stokke | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Valencia | antuka |
Daniela Vismane form & Melanie Stokke form
Daniela Vismane - poslední zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
28.03.24 čtvrtfinále | vs. Hanne Vandewinkel | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
27.03.24 2. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 7-63, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Iva Primorac | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Ana Giraldi Requena | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Maria Toma | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.03.24 finále | vs. Amarissa Kiara Toth | 0-1, Amarissa Kiara Toth - skreč | detail zápasu | |
02.03.24 semifinále | vs. Alice Rame | 2-6, 6-4, Alice Rame - skreč | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Oksana Selekhmeteva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 6-4, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Carmen Andreea Herea | 5-7, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Angela Fita Boluda | 7-610, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Nina Vargova | 3-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Tena Lukas | 6-3, 6-75, 6-4 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Lidia Encheva | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 6-4, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Tianmi Mi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Shiho Akita | 4-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 7-5, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Diane Parry | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Diane Parry | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Sina Herrmann | 4-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Ipek Oz | 2-1, Ipek Oz - skreč | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
30.09.23 semifinále | vs. Antonia Ruzic | 1-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu |
Melanie Stokke - poslední zápasy
W25 Perugia - antuka | ||||
20.07.22 1. kolo | vs. Anastasia Grymalska | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.07.22 kvalifik. | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-4, 5-7, 11-9 | detail zápasu | |
18.07.22 1. kolo kval. | vs. Fernanda Labrana | 6-3, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
18.07.22 2. kolo kval. | vs. Beatrice Ricci | 2-6, 7-62, 10-5 | detail zápasu | |
W60+H Rome - antuka | ||||
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Tara Wurth | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Almada - tvrdý | ||||
16.07.21 čtvrtfinále | vs. Georgia Drummy | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
15.07.21 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 6-2, 4-6, 7-63 | detail zápasu | |
13.07.21 1. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Lisbon - tvrdý | ||||
09.07.21 čtvrtfinále | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.07.21 2. kolo | vs. Ingrid Martins | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
06.07.21 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
05.07.21 kvalifik. | vs. Emily Seibold | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Mariana Campino | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Palma - tvrdý | ||||
01.07.21 2. kolo | vs. Lulu Sun | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.06.21 1. kolo | vs. Tamira Paszek | 6-4, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
28.06.21 kvalifik. | vs. Helene Pellicano | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Porto - tvrdý | ||||
22.06.21 2. kolo kval. | vs. Nina Ugrelidze | 5-7, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
22.06.21 kvalifik. | vs. Olga Helmi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
18.06.21 čtvrtfinále | vs. Rebeka Masarova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.06.21 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
16.06.21 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 4-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
15.06.21 kvalifik. | vs. Lara Schmidt | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
14.06.21 2. kolo kval. | vs. Isabel Adrover Gallego | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Mara Marty | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Platja - antuka | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Marta Custic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60+H La - antuka | ||||
10.05.21 kvalifik. | vs. Simona Waltert | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Sofya Lansere | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W100+H Dubai - tvrdý | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Manca Pislak | 2-6, 1-2, - Melanie Stokke - skreč | detail zápasu |