ZÁPAS
14.09.20 | 1. kolo kval. | Daniela Vismane | Margherita Marcon | 6-1, 6-0 | W25 Grado | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taliansko
02.10.05, 18 Let
02.10.05, 18 Let
Daniela Vismane vs. Margherita Marcon - Vzájemné zápasy
14.09.20 | 1. kolo kval. | Daniela Vismane | Margherita Marcon | 6-1, 6-0 | detail zápasu | W25 Grado | antuka |
Daniela Vismane form & Margherita Marcon form
Daniela Vismane - poslední zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
28.03.24 čtvrtfinále | vs. Hanne Vandewinkel | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
27.03.24 2. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 7-63, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Iva Primorac | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Ana Giraldi Requena | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Maria Toma | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.03.24 finále | vs. Amarissa Kiara Toth | 0-1, Amarissa Kiara Toth - skreč | detail zápasu | |
02.03.24 semifinále | vs. Alice Rame | 2-6, 6-4, Alice Rame - skreč | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Oksana Selekhmeteva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 6-4, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Carmen Andreea Herea | 5-7, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Angela Fita Boluda | 7-610, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Nina Vargova | 3-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Tena Lukas | 6-3, 6-75, 6-4 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Lidia Encheva | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 6-4, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Tianmi Mi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Shiho Akita | 4-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 7-5, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Diane Parry | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Diane Parry | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Sina Herrmann | 4-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Ipek Oz | 2-1, Ipek Oz - skreč | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
30.09.23 semifinále | vs. Antonia Ruzic | 1-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu |
Margherita Marcon - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Stella Remander | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Jessica Dea Calugar | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Jana Otzipka | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Isabelle Cherny | 5-7, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ida Johansson | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
13.02.24 kvalifik. | vs. Mia Chudejova | 7-5, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Josefine Falster | 7-5, 4-6, 13-11 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Vasilisa Borisova | 6-2, 5-7, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.01.24 kvalifik. | vs. Angelica Raggi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Lina Soussi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Jiaqi Wang | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Selina Atay | 6-1, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Elena Pridankina | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.12.23 kvalifik. | vs. Victoria Mikhaylova | 7-5, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Hania Abouelsaad | 6-73, 7-64, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Sandra Samir | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Tamara Kostic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Nicol Benesova | 6-3, 6-72, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Briana Szabo | 2-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Zuzanna Bednarz | 6-2, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Evgeniya Burdina | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Anastasia Ogno | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Fiano - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Daria Lopatetskaya | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Helena Buchwald | 4-6, 1-6 | detail zápasu |