ZÁPAS
08.10.19 | kvalifik. | Daniela Vismane | Charlotte Roemer | 6-3, 6-2 | Roja De | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Daniela Vismane | Charlotte Roemer | |
1. podání % | 46/57 (81%) | 39/52 (75%) |
Vyhrané body z 1.podání | 28/46 (61%) | 14/39 (36%) |
Vyhrané body z 2.podání | 6/11 (55%) | 7/13 (54%) |
Vyhrané break-bally | 6/9 (67%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 31/52 (60%) | 23/57 (40%) |
Vyhrané body celkem | 65/109 (60%) | 44/109 (40%) |
Dvojchyby | ||
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Daniela Vismane | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Charlotte Roemer | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Daniela Vismane | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-2 | Charlotte Roemer | |
0-0, 15-0 | ||
Daniela Vismane | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Charlotte Roemer | |
0-0, 15-0 | ||
Daniela Vismane | 4-2 | |
0-0 | ||
4-3 | Charlotte Roemer | |
0-0, 30-0, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Daniela Vismane | 5-3 | |
0-0, 15-15, 30-40[BP], 40-40 | ||
6-3 |
2 | ||
Daniela Vismane | 0-0 | |
1-0 | Charlotte Roemer | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
2-0 | Charlotte Roemer | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Daniela Vismane | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Charlotte Roemer | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Daniela Vismane | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
4-2 | Charlotte Roemer | |
0-0, 0-15, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Daniela Vismane | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Daniela Vismane vs. Charlotte Roemer - Vzájemné zápasy
08.10.19 | kvalifik. | Daniela Vismane | Charlotte Roemer | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Roja De | antuka |
Daniela Vismane form & Charlotte Roemer form
Daniela Vismane - poslední zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
28.03.24 čtvrtfinále | vs. Hanne Vandewinkel | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
27.03.24 2. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 7-63, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Iva Primorac | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Ana Giraldi Requena | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Maria Toma | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.03.24 finále | vs. Amarissa Kiara Toth | 0-1, Amarissa Kiara Toth - skreč | detail zápasu | |
02.03.24 semifinále | vs. Alice Rame | 2-6, 6-4, Alice Rame - skreč | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Oksana Selekhmeteva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 6-4, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Carmen Andreea Herea | 5-7, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Angela Fita Boluda | 7-610, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Nina Vargova | 3-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Tena Lukas | 6-3, 6-75, 6-4 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Lidia Encheva | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 6-4, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Tianmi Mi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Shiho Akita | 4-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 7-5, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Diane Parry | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Diane Parry | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Sina Herrmann | 4-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Ipek Oz | 2-1, Ipek Oz - skreč | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
30.09.23 semifinále | vs. Antonia Ruzic | 1-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu |
Charlotte Roemer - poslední zápasy
Billie Jean - tvrdý | ||||
16.04.22 Rubber 1 | vs. Maria Rivera Corado | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.04.22 | vs. Daniela Seguel | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
13.04.22 Rubber 1 | vs. Leyla Fiorella Britez Risso | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
24.02.21 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Zoe Howard | 6-4, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
Roja De - antuka | ||||
08.10.19 kvalifik. | vs. Daniela Vismane | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Irina Fetecau | 6-3, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Guayaquil - antuka | ||||
23.08.19 čtvrtfinále | vs. Chieh-Yu Hsu | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.08.19 2. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Nathaly Kurata | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Guayaquil - antuka | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Renata Zarazua | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Yuliana Lizarazo | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Budapest - antuka | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Linda Fruhvirtova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
18.06.19 kvalifik. | vs. Anna Klasen | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Lea Aiche | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - tvrdý | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Nadja Bay Christians | 3-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Jerusalem - tvrdý | ||||
22.05.19 1. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Obidos - koberec | ||||
16.05.19 2. kolo | vs. Maria Sanchez | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.05.19 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 2-6, 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Obidos - koberec | ||||
10.05.19 2. kolo | vs. Pemra Ozgen | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.05.19 1. kolo | vs. Mariana Campino | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
04.05.19 semifinále | vs. Simona Waltert | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.05.19 čtvrtfinále | vs. Elena Milovanovic | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
02.05.19 2. kolo | vs. Merna Refaat | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
01.05.19 1. kolo | vs. Alica Rusova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
26.04.19 čtvrtfinále | vs. Despina Papamichail | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.04.19 2. kolo | vs. Ikumi Yamazaki | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
24.04.19 1. kolo | vs. Barbora Matusova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.03.19 čtvrtfinále | vs. Yuki Naito | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.03.19 2. kolo | vs. Joanne Zuger | 6-1, 6-3 | detail zápasu |