ZÁPAS
15.10.19 | kvalifik. | Daniela Seguel | Dea Herdzelas | 4-6, 7-62, 10-7 | W60 Szekesfehervar | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Daniela Seguel | Dea Herdzelas | |
1. podání % | 66/87 (76%) | 47/87 (54%) |
Vyhrané body z 1.podání | 34/66 (52%) | 28/47 (60%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/21 (48%) | 18/40 (45%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 6/10 (60%) |
Vyhrané body z returnu | 41/87 (47%) | 43/87 (49%) |
Vyhrané body celkem | 85/174 (49%) | 89/174 (51%) |
Dvojchyby | 3 | 6 |
Esa | 0 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Daniela Seguel | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40 | ||
0-1 | Dea Herdzelas | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
0-4 | Dea Herdzelas | |
0-0, 30-40 | ||
Daniela Seguel | 1-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
Daniela Seguel | 3-4 | |
0-0, 40-0, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
Daniela Seguel | 4-4 | |
0-0, 0-15 | ||
4-5 | Dea Herdzelas | |
0-0 | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Dea Herdzelas | |
Daniela Seguel | 0-1 | |
0-0, 0-15 | ||
Daniela Seguel | 0-2 | |
0-0 | ||
1-2 | Dea Herdzelas | |
0-0, 15-15, 40-A | ||
Daniela Seguel | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-4 | Dea Herdzelas | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 30-30 | ||
Daniela Seguel | 2-4 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
4-4 | Dea Herdzelas | |
0-0, A-40[BP] | ||
4-5 | Dea Herdzelas | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40 | ||
Daniela Seguel | 5-5 | |
0-0 | ||
Daniela Seguel | 6-5 | |
0-0, 40-30 | ||
6-6 | Dea Herdzelas | |
0-0, 1-0 | ||
7-62 |
3 | ||
Daniela Seguel | 0-0 | |
0-0, 6-2, 8-5 | ||
10-7 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Daniela Seguel vs. Dea Herdzelas - Vzájemné zápasy
14.10.21 | 2. kolo | Dea Herdzelas | Daniela Seguel | 6-1, 6-75, 6-2 | detail zápasu | W25 Lima | antuka |
15.10.19 | kvalifik. | Daniela Seguel | Dea Herdzelas | 4-6, 7-62, 10-7 | detail zápasu | W60 Szekesfehervar | antuka |
Daniela Seguel form & Dea Herdzelas form
Daniela Seguel - poslední zápasy
W35 Santo - tvrdý | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Maria Herazo Gonzalez | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Santo - tvrdý | ||||
06.03.24 2. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo | vs. Gabriella Price | 6-1, 5-7, 7-65 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Solana Sierra | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.01.24 3. kolo | vs. Daria Lodikova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
24.01.24 2. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo | vs. Berta Bonardi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Ylena In-Albon | 6-3, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
18.01.24 3. kolo | vs. Miriana Tona | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Victoria Bosio | 3-6, 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Australia - tvrdý | ||||
02.01.24 | vs. Maria Sakkari | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.12.23 | vs. Leylah Annie Fernandez | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Nadia Podoroska | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Ipek Oz | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Dimitra Pavlou | 4-4, - Daniela Seguel - skreč | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Tamara Zidansek | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Lexie Stevens | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Girelli | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Barcelona - tvrdý | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Isabella Kruger | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Porto - tvrdý | ||||
17.07.23 kvalifik. | vs. Darya Shauha | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Jurna | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Rebecca Sramkova | 6-2, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Sara Cakarevic | 6-74, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Schena Benamar | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Valencia - antuka | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Mayar Sherif | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.06.23 kvalifik. | vs. Ann Li | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
08.06.23 1. kolo | vs. Zongyu Li | 2-6, 4-6 | detail zápasu |
Dea Herdzelas - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 7-66, 0-2, - Dea Herdzelas - skreč | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Daria Khomutsianskaya | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Tamira Paszek | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Tena Lukas | 6-73, 6-77 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 5-7, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Georgia Pedone | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
28.09.23 3. kolo | vs. Marie Benoit | 3-6, 0-3, - Dea Herdzelas - skreč | detail zápasu | |
27.09.23 2. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Elena Pridankina | 7-5, Elena Pridankina - skreč | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.09.23 3. kolo | vs. Rosa Vicens Mas | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
13.09.23 2. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 6-2, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Yukina Saigo | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Simona Wirglerova | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Lola Radivojevic | 6-72, 7-62, 0-6 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Yuki Naito | 2-6, 2-4, - Dea Herdzelas - skreč | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
07.07.23 čtvrtfinále | vs. Yuki Naito | 6-1, 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Sada Nahimana | 7-66, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Manon Leonard | 4-6, 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
W60 Madrid - tvrdý | ||||
16.06.23 čtvrtfinále | vs. Marta Soriano Santiago | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.06.23 3. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 7-5, 7-68 | detail zápasu | |
14.06.23 2. kolo | vs. Jaimee Fourlis | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo | vs. Makenna Jones | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
Makarska - antuka | ||||
06.06.23 kvalifik. | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
24.05.23 2. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.05.23 1. kolo | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Bianca Jolie Fernandez | 3-6, 2-1, - Dea Herdzelas - skreč | detail zápasu |